Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, alina0610 napisał:

Witam!

Slonca nie widac,chmury ciemne,troche pada.Pogoda nie zacheca do pracy!Raczej kusi powrotem do lozka!Niestety,lozeczko zaslane i trzeba odrzucic takie mysli!Kawke wypic,kolejnego papierosa wypalic i zmykac na gore do pracy.

Szybko mijajacego piatku!Slonca , niech rozjasni ten dzien!

Hej Alinko, u mnie dziś mgliście, ale po chwili zajarzyłam że okurary' mam ufaflunione :D 

Milusiego i dla Ciebie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Witaski:)

Sarenki po śniadaniu,ja po kawusi,pies śpi spracowany po nocnej zmianie,pan F.wyprawiony do pracy.Dzień zapowiadany ,jako najcieplejszy  w tygodniu.Rosa jeszcze nie wyschła. Ogarniam się i pędzę plewić:)Miłego dzionka i do potem.

Miłego dnia Foczko :)

Ja nie plewię bo i nie mam co, ale kotki już też nakarmiłam :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wiola7658 napisał:

Hej Alinko, u mnie dziś mgliście, ale po chwili zajarzyłam że okurary' mam ufaflunione :D 

Milusiego i dla Ciebie :)

:d

Po domu chodzę bez okularów ale niezbyt dobrze widzę - zawsze to jakaś wymowka.Za cztery tygodnie jadę do PL i muszę zaliczyć okulistę.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Idę teraz poszukać sklepu, gdzieś jest tu Rewe i Aldi.Lodowke muszę dopełnić bo nie cierpię światełka w niej:szydera:

Ja też, chyba wszyscy lubimy miec full  w lodówce i zero apetytu, bo jak jest to dobrze,ale głód ucieka na bok, a jak nie ma to aż w brzuchu burczy, :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: Wrocław mnie zmienia :oklaski:dowiedziałam się przypadkiem :d

Nie chce niczego umniejszać innym miastom i wsią, ale co tu dużo mówić.., zwyczajnie się cieszę :hura:

A w ogóle to zadzwonił do mnie dział transportu, z pytaniem czy pomóc mi w organizacji mojego zjazdu do domu... :o no padłam... bo przecie za dwa dni mnie tu nie ma :szydera:, ale mają odpuszczone ten całkowity brak zainteresowania moja osobą, kompletną niepamięć  i działanie na "ostatnia chwilę" bo właśnie od nich dowiedziałam się, że zmienniczka jedzie z Wrocławia :d Hurra !!! :oklaski: Mam nadzieję, że Wrocław mnie nie rozczaruje O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

:oklaski: Wrocław mnie zmienia :oklaski:dowiedziałam się przypadkiem :d

Nie chce niczego umniejszać innym miastom i wsią, ale co tu dużo mówić.., zwyczajnie się cieszę :hura:

A w ogóle to zadzwonił do mnie dział transportu, z pytaniem czy pomóc mi w organizacji mojego zjazdu do domu... :o no padłam... bo przecie za dwa dni mnie tu nie ma :szydera:, ale mają odpuszczone ten całkowity brak zainteresowania moja osobą, kompletną niepamięć  i działanie na "ostatnia chwilę" bo właśnie od nich dowiedziałam się, że zmienniczka jedzie z Wrocławia :d Hurra !!! :oklaski: Mam nadzieję, że Wrocław mnie nie rozczaruje O.o

Ale to nie ja :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@alina0610 uważaj na stopnie :szok: różne przytrafiają się okazje do wywrotki bez brili,,,:tak2:

:) 

Nosze minusy.Na starosc wzrok mi troche sie zmienil i musze sciagac okulary w pomieszczeniu bo w nich to  z bliska  zle widze.Juz sie przyzwyczailam,ze nie mam ich caly czas na nosie ale poczatki byly ciekawe!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, NNNdanuta napisał:

:oklaski: Wrocław mnie zmienia :oklaski:dowiedziałam się przypadkiem :d

Nie chce niczego umniejszać innym miastom i wsią, ale co tu dużo mówić.., zwyczajnie się cieszę :hura:

A w ogóle to zadzwonił do mnie dział transportu, z pytaniem czy pomóc mi w organizacji mojego zjazdu do domu... :o no padłam... bo przecie za dwa dni mnie tu nie ma :szydera:, ale mają odpuszczone ten całkowity brak zainteresowania moja osobą, kompletną niepamięć  i działanie na "ostatnia chwilę" bo właśnie od nich dowiedziałam się, że zmienniczka jedzie z Wrocławia :d Hurra !!! :oklaski: Mam nadzieję, że Wrocław mnie nie rozczaruje O.o

A mnie jednak rozczarowała moja stała zmienniczka..Teraz powiedziała mi że.... sama rozdziela leki bo ma rozpiskę:kopara: sama ubiera rajstopy uciskowe:kopara: sama mierzy cukier no nie,nie........ ona jest niebezpieczna .bo to nie problem wg.niej pyta się czy potrafię masakra......jutro nie będzie leków ,nie będzie rajstop, nie będzie mierzony cukier. A co z przerwą się pytam, nie ma problemu ale jej szkóda babci:kopara:wiec z nią przebywa cały czas. Mamy poddasze dla siebie ale ona śpi w pokoju obok babci przy otwartych drzwiach.  Czas na zmiany nie sądzicie?? I znowu będzie że skoczek swoje reguły wprowadza

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Wiem, bo Ty gdzieś 5-go maja wyjeżdżasz, a zmienniczka moja będzie tu w niedzielę :d , a swoją drogą to jak długą będziesz miała zmianę ???)))

Planowo powinnam być 10 tyg ale nie wiem,być może nie pojadę albo skrócę pobyt.Na razie u mnie jak na wulkanie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

A mnie jednak rozczarowała.Teraz powiedziała mi że.... sama rozdziela leki bo ma rozpiskę:kopara: sama ubiera rajstopy uciskowe:kopara: sama mierzy cukier no nie,nie........ ona jest niebezpieczna .bo to nie problem wg.niej pyta się czy potrafię masakra......jutro nie będzie leków ,nie będzie rajstop, nie będzie mierzony cukier. A co z przerwą się pytam, nie ma problemu ale jej szkóda babci:kopara:wiec z nią przebywa cały czas. Mamy poddasze dla siebie ale ona śpi w pokoju obok babci przy otwartych drzwiach.  Czas na zmiany nie sądzicie??

I to szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...