Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Blondi napisał:

Brawo Ty:tak: dobrze ,że masz pod nosem taki sklep ,fortunę można tam zostawić:hura: a ile radochy:szydera: dlatego taka jak Ty wraca z pełną sakiewką do Pl, mało tego jeszcze tabuny ciągnie za sobą wszystkiego,czyć nie piękne to De,??? Ale wiem jak czekasz na zjazd, ale już już już ,,,,,,,,,,,:cmok:

A na mojej wsi nie ma zadnego sklepu!  ZADNEGO!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, 1bozka napisał:

To prawie że razem.:d Po ostatniej podróży Sindbadem 25 godzin już nie chce go znać:szydera: Tą sama trasę bus pokonuje w 12 godzin

Z busem zależy jak się ułoży, ja raz jechałam i to było 20 godzin. Na razie nie widzę alternatywy dla Sindbad. Szerokości ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam wolną półdniówkę...ostatnią na tym adresie :oklaski: I byłoby fajnie, ale internet zdechł >:( I klikam z polskiego na srajfonku :smutek:Normalnie odechciewa się żyć :haha:

@Mirelka1965 wez internet z telefonu, laptop śmiga super, ja w swoim musze włączyć tethering i przenośny hotspot,,czyli dalej Przenośny punkt wi-Fi ,,szperaj i działaj, grosze się płaci za MB ,,a okno masz ogromne na świat:szok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alina0610 A ja znam takie wiochy tez bez sklepu:przekleństwa: masakra ogromna, nie dośc że wiocha z 3 domami , to jeszcze zero sklepu i zero cywilizacji,,spacer w pole, na wygwizdowie bo tam gwizda i hula wiatr, normalnie na takiej wiosce to odwyk od wszystkiego za darmo, miesiąc idzie wytrzymac, nieraz potrzeba jest trochę spokoju, ale za dużo ciszy to nie dla mnie, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgle mnie czekają i co ja się dowiedziałam? że rocznie płaci za mnie za te moje granie ,rzucanie tą ciężką kulą dla zabawy-240 euro:szydera: a ja tak rzadko teraz jestem chętna do tych kul ,że ocho,bo narobię się nieraz przy swoich maszynach ,że potem nawet nie mam ochoty na taki sport,ale dzisiaj pójdę ,bo wypoczęta na maxa jestem ,a rozleniwiona na giganta,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam wolną półdniówkę...ostatnią na tym adresie :oklaski: I byłoby fajnie, ale internet zdechł >:( I klikam z polskiego na srajfonku :smutek:Normalnie odechciewa się żyć :haha:

Wspolczuwam ,wiem co to zamknięte okno na świat, też mi tak zrobili na tydzień:smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...