Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam sie w piatkowy poranek...doczytalam i ulge poczulam bo juz myslalam ze ze mna cos nieteges..tezniechmisieruszyc sie pojawil....i owszem poczytac to jeszcze ale.....wykonanie palcami kilku ruchow na klawiaturze..jest niewykonalne ...

fajowa pogode zapowiadaja na ten weekend to moze jakiegos grila? zaprawie karkowe moze jakies zielonei pojdziemy w tango co wy na to?

milego dnia 

wczoraj kawa nie dzialala ale dzisiaj jakos jednak obudzila mnie na tyle ze ...zachcialomisiewstac

kto ma ochote na szatana i odrobine wspomnien?pobrane.jpg.7b464e6a3abd225007eeda0eb7443555.jpgzapraszam

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry bardzo wszystkim porannym siorbaczom :di zresztą wszystkim siorbaczom :d poranne Dzień Dobry.

Ponieważ Queen Elizabeth będzie mnie gościć przez dwa tygodnie więc w ramach wdzięczności  postanowiłam pójść do pracy i oddać jej daninę w postaci mojego podatku Bądź co bądź 20% to jest coś. Idę dziś pierwszy raz do opieki oczywiście. Nie ma  zwierzątek typu kotki, pieski czy synusie :szydera:.Zbieram się Miłego dnia życzę:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drałßen w Polsce jest tak pięknie, że aż mięknie:szydera:. Słoneczko, bez wiatru, rano był mały przymrozek(posrebrzył trawę). 1030hPa. Czas przyciąć winogrona i wierzby. Jeśli wierzyć przysłowiom, to maj bēdzie mokry. Pozdrawiam zarobiony po same.:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lazience od wczoraj grasuje okazaly pajak>:(.Jest sporawy! Boje sie pajakow i to strasznie! Gdzies sie teraz ukryl.Wchodzac do lazienki rozgladam sie czy go nie widac!

Calkiem mozliwe,ze juz przelazl do mojego pokoju i czatuje na mnie w ukryciu!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Drałßen w Polsce jest tak pięknie, że aż mięknie:szydera:. Słoneczko, bez wiatru, rano był mały przymrozek(posrebrzył trawę). 1030hPa. Czas przyciąć winogrona i wierzby. Jeśli wierzyć przysłowiom, to maj bēdzie mokry. Pozdrawiam zarobiony po same.:hura::szydera::hura:

Wierzbom to trzeba warkocze zapleść a nie ścinać:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, alina0610 napisał:

U mnie w lazience od wczoraj grasuje okazaly pajak>:(.Jest sporawy! Boje sie pajakow i to strasznie! Gdzies sie teraz ukryl.Wchodzac do lazienki rozgladam sie czy go nie widac!

Calkiem mozliwe,ze juz przelazl do mojego pokoju i czatuje na mnie w ukryciu!

Kapciem go potraktuj, przecież jesteś większa:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, alina0610 napisał:

U mnie w lazience od wczoraj grasuje okazaly pajak>:(.Jest sporawy! Boje sie pajakow i to strasznie! Gdzies sie teraz ukryl.Wchodzac do lazienki rozgladam sie czy go nie widac!

Calkiem mozliwe,ze juz przelazl do mojego pokoju i czatuje na mnie w ukryciu!

Zatłucz go...najlepiej ciężkim kapciem :haha: Albo lakierem do włosów go potraktuj...działa z większej odległości i jest równie skuteczny jak kapeć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zatłucz go...najlepiej ciężkim kapciem :haha: Albo lakierem do włosów go potraktuj...działa z większej odległości i jest równie skuteczny jak kapeć :haha:

A jak nie masz lakieru do włosów to chociaż mydło w płynie. Niech się pajączek umyje przed śmiercią. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zatłucz go...najlepiej ciężkim kapciem :haha: Albo lakierem do włosów go potraktuj...działa z większej odległości i jest równie skuteczny jak kapeć :haha:

musze sobie narzedzia przygotowac!Takie wlasnie dzialajace z oddali! lakieru nie mam ale mam odsiwrzacze , tym go potraktuje jak go spotkam.masakra!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...