Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Byle nie za mocno. :haha:

A swoją drogą to faktycznie jakiś marazm zapanował. Sama też u siebie to widzę, często czytam ale żeby napisać to już mi się nie chce.... Bo po co ? Bo nie mam o czym.... Bo mi się nie chce.... I jeszcze raz bo mi się nie chce. :szydera:

Nie uduszę cię...bez obawy...nie chce mi się :haha:Ja też czytam, ale już paluszki do klawiatury złożyć to...mi się nie chce :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Byle nie za mocno. :haha:

A swoją drogą to faktycznie jakiś marazm zapanował. Sama też u siebie to widzę, często czytam ale żeby napisać to już mi się nie chce.... Bo po co ? Bo nie mam o czym.... Bo mi się nie chce.... I jeszcze raz bo mi się nie chce. :szydera:

Grasz w piłki ? Ja gram . Idzie mi dobrze ...i sruuu ...po zawodach  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Tylko dzisiaj :zdrówko:,,:szydera::hura::szydera:

Narobiłem się dzisiaj. Doskonała kawa do łóżka;), wyrobienie i upieczenie chleba żytniego, kapusta z grochem na obiad:pianino:-palce lizać!, instalacja nowej pralki-nawet kręci:szydera: i nie biega po pralni, rowery do serwisu-po osiem dych od sztuki:dobrze:. To był miły, dobry i pracowity dzień(głupiego robota lubi:szydera:), oby piątunio był równie przyjemny.:cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH bardzo rzadko gotuję kapustę z grochem ,a lubię to danie, muszę poszukać grochu odpowiedniego do tego dania, musi być groch w łupince,aby się nie rozciapkał,,,

Miałeś bardzo ciekawy i interesujący dzień ,,ja swój też miałam interesujący,,nawet nic nie popsułam:trele: a czas mi za szybko leci ,nie obejrzę się a już 15 albo 16 godz, bo jak się dorwę do prądu to przepadam w butach,:szok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@LACH bardzo rzadko gotuję kapustę z grochem ,a lubię to danie, muszę poszukać grochu odpowiedniego do tego dania, musi być groch w łupince,aby się nie rozciapkał,,,

Miałeś bardzo ciekawy i interesujący dzień ,,ja swój też miałam interesujący,,nawet nic nie popsułam:trele: a czas mi za szybko leci ,nie obejrzę się a już 15 albo 16 godz, bo jak się dorwę do prądu to przepadam w butach,:szok:

Bez łupinki(łupany) i ma się rozciapkać:szydera:

Screenshot_20190328-214434_Gallery.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.03.2019 at 17:50, Basiaim napisał:

Cześć i czołem.

 

@1bozka, a jak czujesz- jak Ci poszło?

 

Ja dziś zrobiłam se wypad do miasta.

Ostatni raz chyba na tym turnusie.

Kupiłam kurteczkę dla wnuka, kilka t-shirtów dla siebie i torebkę/torbę.

 

A to moja droga do przystanku :haha: Tak popitalam ponad kilometr :

Udało mi się uchwycić akurat pustą jezdnię, ale zazwyczaj oba pasy zajęte.

 

 

54800194_2267361900250504_1388687914640080896_n.jpg

Ale masz wygwizdowo,,,jak pizga wiatr to na tej autostradzie może powalić ,,,ja Ci nie zazdroszczę tej drogi,,chyba bym nigdy nie poszla na przystanek, :smutek: bym z kasą wróciła do domu,:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie czytania ¨Rozmow Opiekunek¨.Fajne tematy,super sie czyta,wiele sie dowiaduje.

Gdyby nie to ,ze jutro rano trzeba wstac jeszcze bym siedziala i czytala.:d

Dobrej nocki dla wszystkich!Do jutra!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...