Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie trace czas na głupoty. Chciałam się zalogować do US bo sądziłam, że mam profil zaufany.

Okazuje się jednak, że tylko profil na PUE założyłam i chyba nie jest zaufany. Będę się musiała sprężyć jak zajadę do domu. Wygodne to i nie będę się musiała włóczyć po urzędach.

@NNNdanuta  z tymi nożyczkami tak podziałałam, że jak mnie wczoraj Putzfrau zobaczyła to aż oczy wytrzeszczyła.

Od razu zauważyła, że się obcięłam. Mówię do niej, ze trzeba bedzie jeszcze pocieniować a ona mi, żebym się już lepiej nie dotykała do włosów. :haha:

No cóż muszę z tym żyć ale już niecałe dwa tygodnie :oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Skarbuniu Ciebie ma kto pilnowac , jestes bogaty w Security,,jeszcze jedną chcesz sobie na głowę wziąsc???:szydera: to nigdy nowego auta nie kupisz:szydera:

taką wpaniałą dziewczynę , zabrałbym bea zastanowienia,a na razie samochochody mam:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MeryKy napisał:

Normalnie trace czas na głupoty. Chciałam się zalogować do US bo sądziłam, że mam profil zaufany.

Okazuje się jednak, że tylko profil na PUE założyłam i chyba nie jest zaufany. Będę się musiała sprężyć jak zajadę do domu. Wygodne to i nie będę się musiała włóczyć po urzędach.

@NNNdanuta  z tymi nożyczkami tak podziałałam, że jak mnie wczoraj Putzfrau zobaczyła to aż oczy wytrzeszczyła.

Od razu zauważyła, że się obcięłam. Mówię do niej, ze trzeba bedzie jeszcze pocieniować a ona mi, żebym się już lepiej nie dotykała do włosów. :haha:

No cóż muszę z tym żyć ale już niecałe dwa tygodnie :oklaski:

Na pewno uroczo wyglądasz , ale tak na wszelki wypadek ...to może nie kuś się na praktykowaniu obcinek na  PDP :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na pewno uroczo wyglądasz , ale tak na wszelki wypadek ...to może nie kuś się na praktykowaniu obcinek na  PDP :szydera:

Fotkę nasza Danusia widziała i mnie pochwaliła za talent :haha:

U mnie pani sprzatająca jest też od fryzury pdp. Ja sie nie dotykam a do obcinania przychodzi fryzjerka.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MeryKy napisał:

Fotkę nasza Danusia widziała i mnie pochwaliła za talent :haha:

U mnie pani sprzatająca jest też od fryzury pdp. Ja sie nie dotykam a do obcinania przychodzi fryzjerka.

I masz rację . Jakąś fryzurkę pierdalnąć PDP , żeby lepiej wyglądała na jakieś wielkie  wyjście ( o ile umiemy ) jest dla mnie ok . , ale jak opiekunka włazi w doopę i strzyże PDP to mnie normalnie poddziera . Od stóp jest fussówa ...od głowy fryzjerka i nic nam do tego ....A na marginesie ...w czasach kiedy moje dziecięcia drżały przed fryzjerem próbowałam ( czyt. obcięłam ) skrócić wpadające w oczka grzywki ....kuźwa normalne schody wyszły . Moja siostra zawsze musiała poprawiać ....ona miała dryg ...ja niekoniecznie :szydera:

P. S  @NNNdanutajest bardzo miła . Może lepiej bierz poprawkę na te pochwały ? :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grzech poczynilam...przechodzac obk polki ze slodkosciami...haribo tak wdziecznie na mnie patrzylo i...zakupilam torebki dwie....pozarlam gumki ze smakiem walczac z wyrzutami sumienia..ale jake pyyyyszne byly :haha:

bylo minelo

dzieb dobry..

zimny mrozny poranek ze slonkiem ktore zaczyna juz wedrowke

milego dnia aromatycznej kawy i pogody na caly dzien

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzask w okno zagląda, zorza na horyzoncie się jawi...a ja...ja chcę kawy :haha: Tak sobie chciałam literacko i poetycko dzień rozpocząć :haha: Ale nie będę się wygłupiać :szydera: Słowy temi informuję, że choć nie bardzo chciałam, to obudziłam się, wstałam, zajarałam i nawet kawusię przygotowałam :szydera: A teraz rozkoszne siorbanko odprawiam i do nowego dnia pozytywnie się nastawiam :oklaski: Jeszcze nic nie jadłam, a już głupotki gadam :haha: Zakończę zatem te poranne wywody krótką dygresją.... 799698352_dziedobryruchome.gif.bf485b29b8a44e5e7491a57e66a2754b.gif...aaaaa już wiem :oklaski: Życzyć chcę wszystkim razem i każdemu z osobna, dosłownie i w przenośni pięknego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, lucyna.beata napisał:

wczoraj grzech poczynilam...przechodzac obk polki ze slodkosciami...haribo tak wdziecznie na mnie patrzylo i...zakupilam torebki dwie....pozarlam gumki ze smakiem walczac z wyrzutami sumienia..ale jake pyyyyszne byly :haha:

 

Haribo Primavera Erdbeeren za coś 1,70 w pudle 350 g w Aldiku. Dla dzieci :haha:Zawartość już minęła moje jelito czcze, więc idę uzupełnić dziś zapasy i chyba nie skończy się na jednym pudle bo ja musze jeszcze do końca kwietnia osładzać tu swoje życie. Zżeram bez poczucia winy :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Haribo Primavera Erdbeeren za coś 1,70 w pudle 350 g w Aldiku. Dla dzieci :haha:Zawartość już minęła moje jelito czcze, więc idę uzupełnić dziś zapasy i chyba nie skończy się na jednym pudle bo ja musze jeszcze do końca kwietnia osładzać tu swoje życie. Zżeram bez poczucia winy :haha:

podziwiam zawsze jak mozna wrabac cala czekolade albo cala paczke np haribo bo mnie mdli jczasami na sama mysl  ale wczoraj mnie zassalo i pozarlam.....z tym poczuciem winy az tak zle nie bylo ale spokoj mam na jakis czas....tak sadze chociaz nigdy nie wiadomo jak mnie zawezmie zas jakias irytacja to kto wie kto wie:haha:...mam najdalszym kacie szafy praliny mocno zakamuflowane 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...