Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Joy napisał:

Mam nadzieję,że sprawa wreszcie została załatwiona.Helga ma wybór albo się dostosuje albo jej podziękują.Tylko czy nie można było tak od razu?Kuźwa od października z nią walczyłam :( 

czasami dobrze jest ..postawc pod sciana i na swoim....jest szansa na spokojne relacje ...napew jezeli sa tylko pozorne

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joy napisał:

Jak dla mnie,żaden ideał,słodycze wymiata:szydera:Na olerę komu konkurencja do łakoci?:szydera:

ale za to bezgranicznie lojalny slucha bez szemrania i dyskretny...fakt lubi lizaki ale na tego jednego mozesz mu pozwolic ...zobacz to spojrzenie mniodmalina:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kiedyś powiedział, że kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje...dłuższy dzień :szydera: Tak więc mój taki będzie :oklaski: Oczęta moje przecudne otworzyłam, fajurka zafajczyłam, kawunia się siorbię, a ja nie mam nic więcej do powiedzenia poza tym, że dzisiaj niedziela :szydera: Witam więc wszystkich niedzielnie...1236820098_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.b3c6e25ea2cd5c56ce8ddd5a1314e2dc.gif i życzę cudownego, wspaniałego, leniwego i szybko płynącego dzioneczka :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ale za to bezgranicznie lojalny slucha bez szemrania i dyskretny...fakt lubi lizaki ale na tego jednego mozesz mu pozwolic ...zobacz to spojrzenie mniodmalina:haha:

Prawie mnie przekonałaś :) Tylko to słuchanie bez szemrania to trochę nudą wieje:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry jak nie wiem co :) 

Ptaki świergolą,kawa pachnie a ja wyspana jak młody bóg,albo raczej bogini:haha:

Miałam wczoraj pracowity wieczór.Pozazdrościłam forumowemu koledze sygnaturek na fotkach i wciągnęło mnie :szydera:

 

 

IS_cats.jpg

Któremu? :witam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joy napisał:

Prawie mnie przekonałaś :) Tylko to słuchanie bez szemrania to trochę nudą wieje:szydera:

alez ty wybrena dziewczyno:haha:....no to sie okresl...koldra twoja czy dzielona?? slodkosci twoje czy dzielone? sluchanie bez marudzenia czy dyskusje??:haha:

no co my mozemy od pluszaka wymagac....zeby byl jak przytulic siie trzeba:haha:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

alez ty wybrena dziewczyno:haha:....no to sie okresl...koldra twoja czy dzielona?? slodkosci twoje czy dzielone? sluchanie bez marudzenia czy dyskusje??:haha:

no co my mozemy od pluszaka wymagac....zeby byl jak przytulic siie trzeba:haha:

 

kołdra jedna tylko moja,druga wspólna,słodycze moje :szydera:reszta do uzgodnienia:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno zdziwona cisza za oknem poszlam zaczerpnac...swiezego powietrza......no cudnie...wschod slonca i zero deszczu...

oby tak juz pozostalo 

milej niedzieli bez dygania czyli  na luzie ....chociaz w pracyhqdefault.jpg.50574c562713948c06f302c37cf6d3fa.jpg

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

Słoneczne dzień dobry. No i porankowy dzień jak co dzień: prysznic, kawcia, żarcie dla kota. Potem z wiadrem kawusi - lektura forum. Wczoraj "góra" łaskawie zmieniła pogodę, tylko zapomniała smród zabrać. 

Słońca w serduchach:cmok:

Góra zawsze bierze co chce, a czego nie chce to nam zostawia xd pewnie dlatego nie przepadam za górami i jestem nizinna xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...