Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalony Milusińscy :cześć2:

Wietrzysko zaś zwiększyło moc, prognozy są takie, żeby oponek na letnie nie zmieniać, bo po 24 zima wpadnie z wizytą i to nie krótką jak przyzwoici ludzie. :mur:... Także tylko jakąś nalewkę wyciągnąć z czeluści i napić się na pohybel Franczesce. >:(. A w ogóle to wstałam z jakimś bólem gardła i glutami w nosie. A i szukam dobrego chłopa w łóżku... no takiego, co nie chrapie i kołdry z człowieka nie ściąga :d. I to by było na tyle w temacie "pozytywnych" wiadomości. 

Życzę miłego dzionka Skarbeńki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NNNdanuta napisał:

xd Witam :d U mnie tez w niebie same dziury :o To chyba przez ten Brexit  bo to wszystko (niż) jakby z nad Anglii  :szydera:

Weekend zapowiedzieli mokry, ale dziś wyjść już trzeba... Wylukałam jakąś nowa Polkę rzut beretem ode mnie.., może się dziś odezwie O.o Byłoby miło :d Poznałam tu tyle opiekunek, a wszystko jak ptaki przelotne W telefonie mam: Ania Much, Irena Much, Zdzisława Much, Marzena Much, Beata zmiennik, Ania zmiennik, Halina Much, Hania koło Much, Jola Much, Stasia Much :o z Ireną spędziłam najwięcej czasu,  w Polsce nie jesteśmy tak daleko od siebie to może się jeszcze spotkamy ... Cos mnie na wspominki wzięło O.o to pewnie przy tej pogodzie O.o

Nie będę Wam du py truć :haha: Miłego dzionka i buziaki :cmok:

@Magdzie i @aniao drogi prosto do celu :tak:

Niezla Muszyna sie z tego zrobila:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się iść na poskarżyjki :haha: Co za goowniana pogoda >:( Kto ją zamówił? Przyznać się bez bicia :ostrzegam: Po obiadku zaległam, potem kawusię wychlupałam zagryzając nieudaną frożdżówką i nie pomogło...dalej jest goowniano :mur: Jakieś pomysły na poprawę sytuacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...