Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry wszystkim:d szanownym klepaczkom o klepaczom. Fajny dzień się zapowiada i tego Wam życzę

Dobrze jest w domu rozkoszować się wszystkim, ale powoli czas zdecydować jaki kierunek obrać w niedługim czasie. Myślę że Wyspy mają największą moc sprawczą i czarują czarują.:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podopieczną mam z powrotem.., przywieźli ją 3,15 w nocy. Ponoć ból od gazów, które się gdzieś zatrzymały i hospitalizacji nie potrzebuje O.o Tylko skąd ten krwiomocz ??? Jeszcze mi wczoraj, a właściwie dzisiaj, zasikała  pół WC-tu, bo nie utrzymała przed klapnięciem na klopik :( Jej córka była to widziała, więc wiedze ma.., ponoć jakiś mały kamyk w nerce też jest :( Jestem trochę wymięta, ale pogoda świetna.., najchętniej zamiotłabym jakąś ulicę dla regeneracji, bo szalika przy takiej wiośnie robić nie będę :haha:, ale to apartamentowiec i tu opiekunki na zewnątrz nie pracują, a jak nic bym się z nadprogramową robotą wyrwała :szydera: Jeszcze raz buziaczki  i miłego dzionka :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam spotkanie. Zaczepiła mnie inna opiekunka - Słowaczka . Bardzo się ucieszyła że nie jest tu jedyną opiekunką i jutro razem wybywamy. Gaduła z niej okrutna, ledwie coś udało mi się wtrącić. :haha:

Ale się cieszę na jutrzejsze spotkanie. :oklaski: Już wiem że pracuję kilka domów dalej, że ma babcię na rolatorku i dziadka na wózku i że jest do czerwca bo woli dłuższe pobyty bez zjazdu. I że wcześniej były tu Ukrainki. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale miałam spotkanie. Zaczepiła mnie inna opiekunka - Słowaczka . Bardzo się ucieszyła że nie jest tu jedyną opiekunką i jutro razem wybywamy. Gaduła z niej okrutna, ledwie coś udało mi się wtrącić. :haha:

Ale się cieszę na jutrzejsze spotkanie. :oklaski: Już wiem że pracuję kilka domów dalej, że ma babcię na rolatorku i dziadka na wózku i że jest do czerwca bo woli dłuższe pobyty bez zjazdu. I że wcześniej były tu Ukrainki. 

Powiedz , że ma na imię Daniela :d Proszę , proszę , błagam wręcz :haha: Może spotka mnie to szczęście i więcej nie wróci w moje miejsce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

@Marta B będę 5 miesięcy i mam przewodnika osobistego po mieście, bo dużo do zwiedzania tam jest:szydera:

Dzięki za info:cmok:

Nooo 5 miesięcy to może wystarczy na zobaczenie wszystkiego, Hamburg jest miastem bardzo rozrywkowym i atrakcji mnóstwo na każdym kroku.

Ja byłam tylko dwa tygodnie, więc niedosyt mam wielki.

Ale może jeszcze kiedyś wrócę tam,oby.

Witam wszystkich, pozdrawiam od Darka też.Jestesmy na krótkim wypoczynku,jutro wypad do Lublina.

Jest tu jakaś Lublinianka która mogłaby polecić coś?

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z wielogodzinnym opóźnieniem :haha: Przyjechała w nocy stała opiekunka...trzy dni przed czasem :haha: No i popitoliła z Doktórką, ta zdurniała, wszystko jej się pokićkało i zaczęło się.....no nie będę opowiadać >:( ALe wracamy do normy, czyli obiad za 10 minut :szydera: Spóźnione dzień dobry ślę i 863597014_miegodzionka.gif.56e3a9240ba2468c8e531e068f90458e.gif....no milszego niż mój :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Mirabelko, wracasz juz do domku na urlop? Przypominam o naszym planowanym spotkaniu w kwietniu, przy okazji Twojego pobytu w centralnej Polsce :d . Spróbuje jeszcze @Andreaa za te blond kudły przyciągnąc na spotkanie :d . Juz mi jakieś 5 lat obiecuje i odgraża się i d**a blada jak dotychczas:d . Może Twoja obecność ją zmobilizuje :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Marta B Życzę Ci tego z całego serca:cmok:. Ja na pewno pójdę zobaczyć miniaturowe miasteczko z kolejką , podobno latają tam miniaturowe samoloty:512_airplane_small:, muszę to sprawdzić sama:dobrze:

Miasteczko spichrzowe, Filharmonia Hafen City Elbpromenade Jenischpark,Ogród Botaniczny ,Tramwajem wodnym wszędzie szybciej się dostaniesz,od mostu do mostu można płynąć ,przystanki co trochę,bilet 2 eu... Blankenese piękne samo w sobie...jezioro nad Alster,

To jest to co ja zobaczylam i co mogę polecić,warto 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Nooo 5 miesięcy to może wystarczy na zobaczenie wszystkiego, Hamburg jest miastem bardzo rozrywkowym i atrakcji mnóstwo na każdym kroku.

Ja byłam tylko dwa tygodnie, więc niedosyt mam wielki.

Ale może jeszcze kiedyś wrócę tam,oby.

Witam wszystkich, pozdrawiam od Darka też.Jestesmy na krótkim wypoczynku,jutro wypad do Lublina.

Jest tu jakaś Lublinianka która mogłaby polecić coś?

Lublin to koniecznie Starówka i obowiązkowo pałac w Kozłówce, taki Wersal pod Lublinem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Marta B napisał:

Miasteczko spichrzowe, Filharmonia Hafen City Elbpromenade Jenischpark,Ogród Botaniczny ,Tramwajem wodnym wszędzie szybciej się dostaniesz,od mostu do mostu można płynąć ,przystanki co trochę,bilet 2 eu... Blankenese piękne samo w sobie...jezioro nad Alster,

To jest to co ja zobaczylam i co mogę polecić,warto 

Warto, potwierdzam całym sercem, Hamburg jest piękny :)!

Marto, byłaś w Speicherstadt Kaffeeroesterei? Cudne, klimatyczne miejsce, a kawa i ciasta przepyszne. Jeśli nie, wybierz się koniecznie następnym razem.

I do Kramer-Witwen-Wohnungen, coś niesamowitego, niezapomniane miejsce :).

Poza tym w Hamburgu w sklepie firmowym można stacjonarnie kupić perfumy o zapachu kremu Nivea. Jeśli oczywiście ktoś pożąda pachnieć tym kremem, nie nie kupiłam ;).

Hamburg, Krameramtsstuben.jpg

Edytowane przez salazar
Dodałam zdjęcie ;)
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Mirabelko, wracasz juz do domku na urlop? Przypominam o naszym planowanym spotkaniu w kwietniu, przy okazji Twojego pobytu w centralnej Polsce :d . Spróbuje jeszcze @Andreaa za te blond kudły przyciągnąc na spotkanie :d . Juz mi jakieś 5 lat obiecuje i odgraża się i d**a blada jak dotychczas:d . Może Twoja obecność ją zmobilizuje :d .

Od poniedziałku zaczynam nowe zlecenie. Będę waletować u rodziny od piątku, ale 12-go kwietnia zjeżdżam na urlop :oklaski: Do miasta Łodzi przybędę 4-5 maja, bo moja ciocia kończy 100-ne urodziny i będziemy świętować :oklaski: Jeśli będziesz w PL, to na 101 % się zobaczymy :oklaski: I @Andreaa namówimy też...prośbami gorącymi :ostrzegam::ostrzegam: :ostrzegam::szydera: I jeszcze zmolesuję @Baśka powtarzająca się...a co :oklaski: No, chyba, że ucieknie przede mną na zachód :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Od poniedziałku zaczynam nowe zlecenie. Będę waletować u rodziny od piątku, ale 12-go kwietnia zjeżdżam na urlop :oklaski: Do miasta Łodzi przybędę 4-5 maja, bo moja ciocia kończy 100-ne urodziny i będziemy świętować :oklaski: Jeśli będziesz w PL, to na 101 % się zobaczymy :oklaski: I @Andreaa namówimy też...prośbami gorącymi :ostrzegam::ostrzegam: :ostrzegam::szydera: I jeszcze zmolesuję @Baśka powtarzająca się...a co :oklaski: No, chyba, że ucieknie przede mną na zachód :haha:

To ja sie wypisuje   z powodow czysto ,,moralnych". Poza tym  w maju juz pracuje  ,wiec i tak nic z tego:-)

Pozdrowienia dla cioci z Lodzi :-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

To ja sie wypisuje   z powodow czysto ,,moralnych". Poza tym  w maju juz pracuje  ,wiec i tak nic z tego:-)

Pozdrowienia dla cioci z Lodzi :-)

Szkoda :smutek: A miało być tak pięknie :smutek: Tak sobie ślicznie poukładałam, że zrobię rajzę do Łodzi i Zgierza, potem nawiedzę Łask, a w drodze powrotnej na Kwidzyn...:tak2: Może następnym razem się uda.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Szkoda :smutek: A miało być tak pięknie :smutek: Tak sobie ślicznie poukładałam, że zrobię rajzę do Łodzi i Zgierza, potem nawiedzę Łask, a w drodze powrotnej na Kwidzyn...:tak2: Może następnym razem się uda.....:oklaski:

Zapraszam teraz , do połowy ( ? ) marca jestem w domku :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...