Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa Wiesza mi się srajfon, nie wiem czy coś z tego będzie, ale spróbuje. Chwilowo delektuję się pieczonym karczusiem i popijam balusiem, z colą i lodem :d . Kieliszki są takie:

image.png.37a3409a17f5a872515eb8ffbb9e7123.png

No, na zdrowie :D!

Proszę mi tylko później nie płakać w rękaw, że brzuch rośnie :D.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa Wiesza mi się srajfon, nie wiem czy coś z tego będzie, ale spróbuje. Chwilowo delektuję się pieczonym karczusiem i popijam balusiem, z colą i lodem :d . Kieliszki są takie:

image.png.37a3409a17f5a872515eb8ffbb9e7123.png

Podobaja mi sie :-)

U mnie w domu szkla jest duzo. Ostatnio zastanawialam sie czego nie mam. 

Musze kupic sobie takie ladne miseczki male do barszczu. Zawsze podaje w kubkach ,ladnych,ale nie do tego przeznaczonych. Takich miseczek potrzebuje i juz bedzie wsio :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salazar napisał:

No, na zdrowie :D!

Proszę mi tylko później nie płakać w rękaw, że brzuch rośnie :D.

 

No widzisz?????? Ostatnio mowila mi,zeby   nie pila wody z babelkami,bo bede miala duzy brzuch

hahhahahhaaaaa........... dobre nie?????  :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mam w domu tylko jakieś kieliszki do wina, nawet nie wiem jakie bo rzadko są używane. :haha:

A ja mam mnóstwo róznych kieliszków do róznych alkoholi, ale do margarity jeszcze nie miałam, a bardzo pożądałam :d , bo bardzo lubię tego drineczka. Jak piję margaritę to natychmiast przenoszę się duchem do Meksyku :d :d :d , a że podrózować jak wszyscy wiedzą bardzo lubię, to każda forma podrózowania mnie uszczesliwia. Kursorem po ofertach biur podrózy również :d :d :d . Taką formę podrózowania uprawiam najczęściej :d :d :d .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andreaa napisał:

No widzisz?????? Ostatnio mowila mi,zeby   nie pila wody z babelkami,bo bede miala duzy brzuch

hahhahahhaaaaa........... dobre nie?????  :oklaski:

Ojeja, doceńcie proszę, że ostatkiem sił powstrzymałam się przed kupieniem goloneczki peklowanej i pieczonej, ktorej obróbka 20 minutowa w piekarniku, tworzy z niej poezję smaku :d :d :d . Colę piję okazjonalnie, no przecież tez mi się coś od zycia należy :d . Ty to Andrea mozesz pić bąbelki, bo masz duze cycki. One niwelują brzuch, przynajmniej optycznie. :d :d :d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Nigdy nie mów nigdy. To bardzo smaczny drineczek. Polecam jeszcze pinacoladę. Tez miodzio :d 

Mniam, mniam, pinacolada to moje niedawne swiateczne wspomnienie...

Az zatesknilam:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

Jesli jesteśmy w Meksyku, to polecam micheladę, pycha!

Ojezus, to dopiero musi smakować :d Zglębiłam temat teoretycznie. Na razie :d !

Składniki mocno schłodzone piwo 2 limonki 5 kropli ostrego sosu 5 kropli maggi 60 ml clamato (ewentualnie może być sok pomidorowy) wymieszane przyprawy - mielone chili i sól
Źródło: https://www.experto24.pl/lifestyle/kuchnia/napoje/michelada-nowy-sposob-na-piwo.html?cid=K000KN

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

Ojezus, to dopiero musi smakować :d Zglębiłam temat teoretycznie. Na razie :d !

Składniki mocno schłodzone piwo 2 limonki 5 kropli ostrego sosu 5 kropli maggi 60 ml clamato (ewentualnie może być sok pomidorowy) wymieszane przyprawy - mielone chili i sól
Źródło: https://www.experto24.pl/lifestyle/kuchnia/napoje/michelada-nowy-sposob-na-piwo.html?cid=K000KN

Już wiem, że to by mi smakowało, bo uwielbiam Krwawą Mańkę. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Dodzisława nigdy nie piłam margarity i pewnie nie wypiję. :haha:

Ja mam kieliszki, nie wiem czy do wszystkiego bo to jest poza moim zainteresowaniem. Kiedyś się zastanawiałam, czy kieliszki powinnam w ogóle mieć, ale doszłam do wniosku, że głupio byłoby jakby ktoś przyszedł z flaszką czegoś i chciał się napić, a ja podałabym filiżanki do tego czy kubki O.o Istnieje wolna wola (czyli chęci) i istnieje Savoir-vivre i jakoś to trzeba pogodzić O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór całemu zrzutowi uchodźców z Elforado oraz tubylcom i miłościwie panującej tu i tam tej samej moderacji. Szczególnie pozdrawiamy tych wszystkich, którzy z racji wieku podeszłego nie są kosztem dla RzeczPISpolitej i nie łapią się już menopauzycznie na 500+ tylko przywożą euro w swych sakwach lub dobra wszelkie z pchlich targów do kraju przodków i trwonią na tańce, różańce,skarpetki i krewetki...

 :serce:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór całemu zrzutowi uchodźców z Elforado oraz tubylcom i miłościwie panującej tu i tam tej samej moderacji. Szczególnie pozdrawiamy tych wszystkich, którzy z racji wieku podeszłego nie są kosztem dla RzeczPISpolitej i nie łapią się już menopauzycznie na 500+ tylko przywożą euro w swych sakwach lub dobra wszelkie z pchlich targów do kraju przodków i trwonią na tańce, różańce,skarpetki i krewetki...

 :serce:

:oklaski::witam::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salazar napisał:

.Dobrze, że jestem grzeczna i biorę poprawkę na różne takie, ludzkie i nieludzkie, hmmm, słabości :/. Palce mnie świerzbią, ale siedzę cicho ;).

 

Dobrze,dobrze :) Bardzo dobrze! Bo w końcu to nie jest forum polonistów a opiekunów.I należy wziąć pod uwagę fakt iż są wśród nas osoby z różnym wykształceniem.O chochlikach które się wkradają jak człowiek szybko z telefonu pisze nawet nie wspomnę :)  Moim zdaniem dyskusje na temat poprawności języka spowodują strach przed odezwaniem się.Bo nikt nie lubi być publicznie strofowany.Wystarczy już jedna Baśka,jeszcze jedna i forum zamilknie:szydera: a nie o to tutaj chodzi.Nie na tym forum :) Tutaj bardziej skupiałabym się nad tym co ludzie mają do powiedzenia niż nad poprawnością formy.Choć i ja lubię gdy tekst jest bezbłędny a myśl wyrażona jasno.Niemniej jednak staram się pewnych rzeczy nie zauważać w myśl zasady "wpierw człowiek później forma" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dobrze,dobrze :) Bardzo dobrze! Bo w końcu to nie jest forum polonistów a opiekunów.I należy wziąć pod uwagę fakt iż są wśród nas osoby z różnym wykształceniem.O chochlikach które się wkradają jak człowiek szybko z telefonu pisze nawet nie wspomnę :)  Moim zdaniem dyskusje na temat poprawności języka spowodują strach przed odezwaniem się.Bo nikt nie lubi być publicznie strofowany.Wystarczy już jedna Baśka,jeszcze jedna i forum zamilknie:szydera: a nie o to tutaj chodzi.Nie na tym forum :) Tutaj bardziej skupiałabym się nad tym co ludzie mają do powiedzenia niż nad poprawnością formy.Choć i ja lubię gdy tekst jest bezbłędny a myśl wyrażona jasno.Niemniej jednak staram się pewnych rzeczy nie zauważać w myśl zasady "wpierw człowiek później forma" :) 

Między innymi takiej dyskusji chciałam uniknąć. 

Tak, oczywiście, że tak :D.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór całemu zrzutowi uchodźców z Elforado oraz tubylcom i miłościwie panującej tu i tam tej samej moderacji. Szczególnie pozdrawiamy tych wszystkich, którzy z racji wieku podeszłego nie są kosztem dla RzeczPISpolitej i nie łapią się już menopauzycznie na 500+ tylko przywożą euro w swych sakwach lub dobra wszelkie z pchlich targów do kraju przodków i trwonią na tańce, różańce,skarpetki i krewetki...

 :serce:

:oklaski:  :dobrze:  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...