Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Janeczka1963 napisał:

To nie jest mężczyzna, to surogat:grzmotnąć:

Tolerancja dziewczyny się kłania ...to raz ...a dwa : Wiosna ...nazwa ugrupowania / partii Biedronia i stąd te podsmiechujki . ...Kaczora by lepiej ustroili . Wtedy też bym się posmiala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tolerancja dziewczyny się kłania ...to raz ...a dwa : Wiosna ...nazwa ugrupowania / partii Biedronia i stąd te podsmiechujki . ...Kaczora by lepiej ustroili . Wtedy też bym się posmiala .

To wszystko jasne xd Basia ja nie jestem tolerancyjna :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Tak @Afryka , to mój tutaj ostatni raz. Agencja juz jest też poinformowana. Generalnie nie jest tu źle, ale jakoś dziwnie.

Wczoraj córka przyniosła dla jej matki od koleżanki z pracy rosół. A wystarczyłoby tylko kupić kurczaka, i miałybyśmy zupy do woli. Ech.... 

Daj spokój przecież jesteś w DE:szydera:zapomnialas???:szydera:a Tobie rosół się marzy..:haha:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

Powiem tak(wprawdzie mało elegancko): mnie to zwisa kto z kim śpi-byleby tym nie epatował.To po pierwsze primo. Po drugie i najważniejsze primo_byleby nie pedofil! Na tym ostatnim moja tolerancja kończy się!

Ja też nie czuje się upoważniona do zwalczania zjawisk pewnych :)  Ale w miarę wiem co moja, a co nie moja bajka :) Co do pedofilii to mam takie samo zdanie :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaniam sie nisko :cześć2:w pas meldujac ze juz na smieciach w calej okazalosci goszcze...zmiana wyjechawszy dzisiaj z rana prawie czyli kolo 8ej a po krotkiej chwili zdyszany wpada mnie tu o cale trzy godziny za szybko szefuncio i plan lekkiego unoszenia sie ponad fissbodenem poszedl sie pier...lic:mur:....no coz...trza bylo powitac goscia rozpakowac koferek jakis obiad lekutki zrychtowac  bo sie mu dobralo wagowo na zmianowej kuchni  i jakby pilka z przodu lekko sie powiekszyla...no to dostal lekko i strawnie...krewetki salate bagietunci ociupinek....i pifko:haha: bo guiness mu nie smakowal i tesknil cale dnie za niemnieckim bavarem...to bylo na nerek plukanie jak to okreslil szogun zeby mu sie organizm nie odzwyczail od wilgoci londynskiego klimatu:)

no tyle w skrocie olbrzymim

zycze milego wieczoru moi drodzy i spadam do pampersowa

 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czasem tak trzeba Teresa , żeby później nikt się nie przypierniczał , że " tylko przy lapku siedzisz " . To , że jestem dorosła ...i to mocno ...to wiem . Ale nie będę się rozpisywać i już . Ja nie należę do tych co to na widok rodziny za szmatki łapią i kurze niby ścierają . Miałam bardzo fajną zmienniczkę . Bystra dziewczyna . Jak tylko usłyszała samochód na podjeździe to łapała za szmatkę i pracowitą udawała . Po co ....nie wiem . Tam sprzątało się raz w tygodniu a na kiwnięcie PDP biegało się do jej sypialni . Ja z laptopem , czy wyszywankami siedziałam zawsze w jadalni i zawsze byłam widoczna przez okna ogrodu zimowego . PDP-na zadbana ...nakarmiona ...i nie miałam zamiaru rżnąć z siebie głupa i udawać świętojebliwą . Gołym okiem widać było , że w domu wszystko zrobione : posprzątane , ugotowane , uprane , uprasowane ....a przede wszystkim na pierwszym miejscu zadowolona PDP-na .

Ja już jednej takiej tłumaczyłam , ze latanie ze szmatą , podczas gdy goście są w domu , świadczy o braku kultury :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się , że wracając ze spaceru , trafiłam na górę mebli i innych gratów na ulicy , wśród których wyczaiłam urządzenie do pedałowania . Po krótkiej przyczajce , bo pewności nie miałam czy to nie jest jakaś przeprowadzka , capnęłam cudo w łapy :haha: Babcia zaczęła panikować , ale na szczęście pojawił się jakiś dziadek , więc grzecznie zapytałam , czy to są śmieci . Oczywiście odpowiedz była twierdząca , więc takim sposobem siedzę sobie na doopie i pedałuję :d Kurcze jak fajnie image.png.997b29a437af4d5f16baad7a723bfe35.png:d:szydera:

Jutro poćwiczę łapki :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Pochwalę się , że wracając ze spaceru , trafiłam na górę mebli i innych gratów na ulicy , wśród których wyczaiłam urządzenie do pedałowania . Po krótkiej przyczajce , bo pewności nie miałam czy to nie jest jakaś przeprowadzka , capnęłam cudo w łapy :haha: Babcia zaczęła panikować , ale na szczęście pojawił się jakiś dziadek , więc grzecznie zapytałam , czy to są śmieci . Oczywiście odpowiedz była twierdząca , więc takim sposobem siedzę sobie na doopie i pedałuję :d Kurcze jak fajnie image.png.997b29a437af4d5f16baad7a723bfe35.png:d:szydera:

Jutro poćwiczę łapki :d

 

sie znaczy jedrnosc ciala cwiczysz 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Pochwalę się , że wracając ze spaceru , trafiłam na górę mebli i innych gratów na ulicy , wśród których wyczaiłam urządzenie do pedałowania . Po krótkiej przyczajce , bo pewności nie miałam czy to nie jest jakaś przeprowadzka , capnęłam cudo w łapy :haha: Babcia zaczęła panikować , ale na szczęście pojawił się jakiś dziadek , więc grzecznie zapytałam , czy to są śmieci . Oczywiście odpowiedz była twierdząca , więc takim sposobem siedzę sobie na doopie i pedałuję :d Kurcze jak fajnie image.png.997b29a437af4d5f16baad7a723bfe35.png:d:szydera:

Jutro poćwiczę łapki :d

 

Miałam podopieczną która ćwiczyła na takim rowerku.

Myślisz że to już czas na Ciebie ? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Boję się , że kolana mi wysiądą od tego popołudniowo wieczornego przesiadywania na kanapie O.o czasami mam problem podnieść tyłek po takim bezruchu :$

To trzeba tak z każdej strony po równo wtedy nic nie wysiądzie...wiem bo stosuje:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...