Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Widać że wypisuje specjalnie. Takich ludzi w internecie multum i nie ma co się przejmować. Internet pełny tego.

Specjalnie ?! ...To niech sobie idzie w inny wątek a nam ciśnienia podczas picia kawy nie podnosi ...Pójdzie w inny wątek to tam damy jej tak w doopę , że pra..pra..pra...babke jej się przyśni !

Przy kawie chcemy się przywitać , pogadać o pierdołach , bolączkach a wszelkiego kalibru antysemitom , ksenofobom i innym gadom mówimy głośne NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Specjalnie ?! ...To niech sobie idzie w inny wątek a nam ciśnienia podczas picia kawy nie podnosi ...Pójdzie w inny wątek to tam damy jej tak w doopę , że pra..pra..pra...babke jej się przyśni !

Przy kawie chcemy się przywitać , pogadać o pierdołach , bolączkach a wszelkiego kalibru antysemitom , ksenofobom i innym gadom mówimy głośne NIE !

:cześć2::cześć3::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Być może jest to zamierzone. Ale takie "poglądy" można na innym portalu, na innej stronie wstawiać. Zwłaszcza tam, gdzie inni mają podobne zdanie. Jednak mierzi mnie, że na kawusiowym wątku jątrzy i sieje się to, czego tu nie chcemy. Jesteśmy tu w celach rehabilitacyjno-rekreacyjnym. I jest to, w moim przekonaniu, co najmniej niesmaczne. 

Ooo..tak rekreacyjno , zwłaszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Nie....Basienko ja dostałam ciacho na śniadanko .....francuskie .Więc jestem happy:szydera: A Ty jak chcesz to wk...czy coś:szydera:

Czekaj , czekaj ...16-go jadę do domku . Będę biła po ślepkach wypiekami i innymi bigosami , czy schabowymi ...Zarazo jedna !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :d

Od razu mówię wszem i wobec- Lubię klamkę bo jak mam klamkę to sobie drzwi otworzę lub zamknę :oklaski: Ważne żeby to robić po właściwej stronie xd I proszę mi tu klamki nie obrażać :haha: na be... to jest beton :tak2:

Miłego dzionka i :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Dzieńdoberek :d

Od razu mówię wszem i wobec- Lubię klamkę bo jak mam klamkę to sobie drzwi otworzę lub zamknę :oklaski: Ważne żeby to robić po właściwej stronie xd I proszę mi tu klamki nie obrażać :haha: na be... to jest beton :tak2:

Miłego dzionka i :cmok:

Beton nie jest zły...zwłaszcza na posadzce :haha: Szlam, muł, szambo...tego należy się wystrzegać :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale ty po oczach dostaniesz tymi wspaniałościami @Baśka powtarzająca się, a nie do posmakowania :haha:

 

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiedziałam , że jesteś ludź ...Mirelle'o . @1bozkato wydra jakaś ...albo co !:szydera:

ZOŁZY:szydera::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Beton nie jest zły...zwłaszcza na posadzce :haha: Szlam, muł, szambo...tego należy się wystrzegać :tak2:

Beton jest na be.., beret jest na be... itp. :d Jak masz to na zewnątrz to znaczy, że tym nie jesteś :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Specjalnie ?! ...To niech sobie idzie w inny wątek a nam ciśnienia podczas picia kawy nie podnosi ...Pójdzie w inny wątek to tam damy jej tak w doopę , że pra..pra..pra...babke jej się przyśni !

Przy kawie chcemy się przywitać , pogadać o pierdołach , bolączkach a wszelkiego kalibru antysemitom , ksenofobom i innym gadom mówimy głośne NIE !

Chyba jest tu taka opcja żeby taką osobę zablokować i nie widzieć jej wpisów? Zawsze to jakieś rozwiązanie na wypicie spokojnie kawy :kawa:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

Chyba jest tu taka opcja żeby taką osobę zablokować i nie widzieć jej wpisów? Zawsze to jakieś rozwiązanie na wypicie spokojnie kawy :kawa:

Już przerabiałam taką opcję. Jeśli ktoś zacytuje osobę ignorowaną, to i tak widać jej posty. Nie zdaje egzaminu. Najlepszą metodą jest nie karmić trolla, co zamierzam uczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Być może jest to zamierzone. Ale takie "poglądy" można na innym portalu, na innej stronie wstawiać. Zwłaszcza tam, gdzie inni mają podobne zdanie. Jednak mierzi mnie, że na kawusiowym wątku jątrzy i sieje się to, czego tu nie chcemy. Jesteśmy tu w celach rehabilitacyjno-rekreacyjnym. I jest to, w moim przekonaniu, co najmniej niesmaczne. 

Wiesz, że hejterowi brakuje uwagi i po to to pisze. Najlepiej omijać jak śmierdzące....jajeczko.

Nie pisać na ten temat  i nie będzie czym się nacieszyć.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...