Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wróciłam z muzyki i tańców,,z jednego lokalu do drugiego,w jednym naprawdę śpiewała śliczna hiszpanka, nawet z dobrym głosem, muzyka inna na czasie  ludziska się wytańczyli i ja też,,a w drugim lokalu-ludzi malutko , bo muzyka do doopy, tydzien w tydzien jeden niemota śpiewa, kwik kwik , ile można takiego kwikania słuchac, :przekleństwa: ,, 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja wróciłam z muzyki i tańców,,z jednego lokalu do drugiego,w jednym naprawdę śpiewała śliczna hiszpanka, nawet z dobrym głosem, muzyka inna na czasie  ludziska się wytańczyli i ja też,,a w drugim lokalu-ludzi malutko , bo muzyka do doopy, tydzien w tydzien jeden niemota śpiewa, kwik kwik , ile można takiego kwikania słuchac, :przekleństwa: ,, 

Hmmmmmm..co tańczysz??? Uwielbiam taniec

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

@Blondi :cmok:jak ja się cieszę jak jesteś:cześć:

@1bozka no przecież ja Ci nie polewam:hura:ale ja się też cieszę jak Ciebie widzę:oklaski: no wez zoabcz jak się cieszę,, kurcze blade , wrąbałam pół czekolady z orzechami całymi, bo prawdopodobnie w szafce magicznej są same moje ulubione rzeczy do jedzenia,,,nakupił mi czekolad i trufli i chce abym była zgrabna i powabna,,a tu balon już taki mam ,że nawet chyba gacie sciągające nie pomogą:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@1bozka no przecież ja Ci nie polewam:hura:ale ja się też cieszę jak Ciebie widzę:oklaski: no wez zoabcz jak się cieszę,, kurcze blade , wrąbałam pół czekolady z orzechami całymi, bo prawdopodobnie w szafce magicznej są same moje ulubione rzeczy do jedzenia,,,nakupił mi czekolad i trufli i chce abym była zgrabna i powabna,,a tu balon już taki mam ,że nawet chyba gacie sciągające nie pomogą:szok:

Ale ja też lubię czekoladę...Haha i nie polewam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Hmmmmmm..co tańczysz??? Uwielbiam taniec

Nauczylam się tutaj full tańców, kroki taneczne, ichne kroki, taniec w grupie, ale nawet to fajne jest, a że ja jestem kumata i szybko się uczę, to nawet jak jestem gdzieś gdzie nie wiedza jakie to kroki to ja im przypomnę i zaraz wszyscy łapią bo się tutaj dużo ludzi uczy,,no wiesz !!! taniec dla emerytów ,,ale nie każdemu szybko się nauczyć,,,hahahha  a tańce w parze to inna bajka,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nauczylam się tutaj full tańców, kroki taneczne, ichne kroki, taniec w grupie, ale nawet to fajne jest, a że ja jestem kumata i szybko się uczę, to nawet jak jestem gdzieś gdzie nie wiedza jakie to kroki to ja im przypomnę i zaraz wszyscy łapią bo się tutaj dużo ludzi uczy,,no wiesz !!! taniec dla emerytów ,,ale nie każdemu szybko się nauczyć,,,hahahha  a tańce w parze to inna bajka,,

Ja tańczę wszystko ..Rock roll, samba ,buchata wow!!!, I wszystko na co mi moja kondycja pozwoli:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anna5826 napisał:

Pierwszymi jencami Obozu byli POLACY przywiezieni w 1940 r z Tarnowa ... Zydow zaczeto przywozic dopiero w 1942 r ... do Brzezinki ok 3-4 km od miejsca w ktorym znajduje sie tzw Pomnik ... Po wyzwoleniu NKWD utworzylo swoj Oboz bodajze w 1948r -gdzie gineli POLACY PATRIOCI ... A kto byl w szeregach NKWD to chyba wiemy ... 1osoba Polka tylko otrzymala zaproszenie ... z zalaczonych linkow nic nie wynika ...Takiej Historii uczono NAS w Szkole .... byla to Zaklamana Historia ... Natomiast zapedzenie POLAKOW rodzin ofiar za met plot ...pilnowanych przez policje z psami i Ochrone Zakawa na SKANDAL ... Prosze nie polemizujmy ...Dziennikarze Akredytowani nie zostali wpuszczeni .... Tyle moich wyjasnien ... i ZAMYKAM TEMAT !!! 

Nie bedziemy dyskutowac, bo ja podalam zrodlo moich informacji a Ty nie.

To, co jedna pani,  powiedziala drugiej pani  mnie nie obchodzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ja tańczę wszystko ..Rock roll, samba ,buchata wow!!!, I wszystko na co mi moja kondycja pozwoli:d

A te tańce to normalka,,twista też,,na nerwach jak tańczę nie jednej ,, też potrafię,  ja to chyba się urodziłam z muzyką , słuchem i  tańcem, mój dzień to taniec, szkoda ,że nie wzięłam się za śpiewanie jeszcze,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...