Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam dzisiaj czekoladę Berger od córki pdp :d Wróciła z prawie dwutygodniowego urlopu i to pewnie w ramach rekompensaty za pozostawienie nas samych.Parę lat nie jadłam czekolady.., nawet nie wiem ile O.o Zjadłam całą, na szczęście to tylko 100 g. xd i się zastanawiam,  czy to tak dobre czekolady, czy dlatego tak mi posmakowała, że tyle lat ich nie jadłam ???)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hawana napisał:

Pierwszymi jencami Obozu byli POLACY przywiezieni w 1940 r z Tarnowa ... Zydow zaczeto przywozic dopiero w 1942 r ... do Brzezinki ok 3-4 km od miejsca w ktorym znajduje sie tzw Pomnik ... Po wyzwoleniu NKWD utworzylo swoj Oboz bodajze w 1948r -gdzie gineli POLACY PATRIOCI ... A kto byl w szeregach NKWD to chyba wiemy ... 1osoba Polka tylko otrzymala zaproszenie ... z zalaczonych linkow nic nie wynika ...Takiej Historii uczono NAS w Szkole .... byla to Zaklamana Historia ... Natomiast zapedzenie POLAKOW rodzin ofiar za met plot ...pilnowanych przez policje z psami i Ochrone Zakawa na SKANDAL ... Prosze nie polemizujmy ...Dziennikarze Akredytowani nie zostali wpuszczeni .... Tyle moich wyjasnien ... i ZAMYKAM TEMAT !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na to zlecenie to dzisiaj juz szybkie  finito wiec teraz zapuszczam wode do wanny i babelki sobie zafunduje...szoguna nie ma wiec jego pokoje dla mnie w calosci z wanna wlacznie..odmocze faldy skorne wszelakie natluszcze zmarchy i jutro dwiadziecia kilo tfu! latek mniej na lusterku zobacze :szydera:

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Czyli urlop, i wanna i lustro :haha:

dokladnie...jeszcze cale...czekaj policze....7 dni luzu moja zmiana pakuje torby ciskajac gromy na glupote bo nakupowala ciuchow dla wnuczka co na swiat za niedlugo przyjdzie i nazbieralo sie dziewczynie wiecej niz zakladala...musi moje torby zabrac zwlaszcza ze juz 1go kwietnia znow zajedzie tu...zas sie szogun na dwa tygodnie wolnego wybiera nawet wspomna mi ze ani chybi mam z nim na trzy dni wyskoczyc w jego strony cobym kopenhage obcykala a aga zostanie z jeszcze jedna zmienniczka....ale wiesz...plany to jedno a realizacja ich to juz zupelnie inna para kaloszy 

obaczymy 

no dobra wanna prawie pewna ide moknac.....milego wieczorku kochani 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...