Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Grzegorz B napisał:

słusznie. w sumie sama wiesz, co czujesz i jak sie z tym czujesz, ja bym explodował, więc jesteś anioł, nie kobita

Grzesiu ...gdyby nie te zwariowane nocki to by tu szło wytrzymać , ale dzisiejsze słowa rozżalonej na B. -Elki przelały czarę goryczy . Te słowa i na końcu , jakby od niechcenia zapytanie ..." czy tutaj jest źle ?! ...Nie musicie sprzątać , bo jest pani Turecka ...prasowanie tez do niej należy ...zakupów nie robicie ...ja gotuję " noż kuźwa same superlatywy ...więc jej powiedziałam , że da mnie noce są najważniejsze , bo gotować lubię , sprzątać też ( tutaj lekuchno skłamałam ...ale lekuchno , bo jak muss to muss :szydera: ) i nie jest to dla mnie problemem . Ona - w miarę sympatyczna , zna się na żartach , ale jeśli chodzi o zmianę tabletek , jakieś podpowiadania ....beton jeszcze raz beton . Z kim mam walczyć i po kiego grzyba , kiedy gdzieś tam czeka na mnie spokojne miejsce i normalni ( w miarę ) ludzie :d...A to , ze na razie nie chcę powiedziec prosto z mostu to też trzeba zrozumieć ....do 16-go lutego jakby nie patrzeć jeszcze dwa i pół tygodnia . W jako takim spokoju idzie wytrzymać , ale nie , jeśli atmosfera napięta będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

I polskiego kościoła,niestety:(Ale w sumie to nic nowego,zawsze popierał nazistów,wystarczy w historii poszperać.

jednak zgodzę ,się z @salazar-nie warto tematu ciągnąć,nie jest na forum mile widziany żaden  poważny temat.

Czasem to myślę,że to Opiekunkowo to dla niektórych taka szklana bańka,siedzasobie w niej bezpiecznie a poza nią nic innego nie ma.....

Zmiana tematu

Oczekuję koleżanki spacerkowej.Dziś nie łazimy bo mnie wczoraj buty wzięły i przemokły:(Znaczy jeden,ale porządnie:(A takie ładne ,były ,takie tanie,z targowiska ....Mus jechać na jakie wyprzedaże bo mam tylko te jedne botki.Nawet adidasów nie zabrałam,buuuuu.Gapa ja:(Może jaki Deichman albo inny buciarski sklep.Obaczy się:)

Póki co kawusia mi się studzi,gorącej nie lubię ,ciasteczka sie odmrażają.Bigosik to nie wiem kiedy zjem,na kolację chyba,he he he 

Opiekunkowo to nie jest szklana banka. To przekroj naszego spoleczenstwa.

Sa tacy, co mowia wiele, na wszystkie tematy, sa tacy, ktorzy rzadko zabieraja glos , ale nie watpie, ze mysla i sa tacy, ktorzy wchodza sie tutaj zrelaksowac, powaznych tematow wola nie poruszac, chociaz poglady swoje maja.

Nie neguje nikogo.Nawet nie wiem czy tak nie jest lepiej, bo wesolo i bezstresowo:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Opiekunkowo to nie jest szklana banka. To przekroj naszego spoleczenstwa.

Sa tacy, co mowia wiele, na wszystkie tematy, sa tacy, ktorzy rzadko zabieraja glos , ale nie watpie, ze mysla i sa tacy, ktorzy wchodza sie tutaj zrelaksowac, powaznych tematow wola nie poruszac, chociaz poglady swoje maja.

Nie neguje nikogo.Nawet nie wiem czy tak nie jest lepiej, bo wesolo i bezstresowo:d

 

To ja jestem dobrym przykładem tego przekroju :haha: Rzadko zabieram głos, czasami myślę, poglądy mam, a i lubię się relaksować na forum, no i chcę by było tutaj bezstresowo, wesoło i miło :oklaski: Czy to źle? :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana ...mam własne , wyrobione zdanie jeśli o politykę biega . Jestem w 100% przeciwpisiorowa . Czytam wszelakie dyskusje , popieram , ale nie mam za wiele do dodania , bo ci , którzy już coś w temacie napisali to powiedzieli wszystko co ja chciałabym na przykład powiedzieć . Powielać posty i w kółko pisać to samo co już gdzieś wyżej zostało napisane ?...Tak , przyznaję , że dla mnie forum jest ostoją odstresowania , czasem też podniesienia sobie ciśnienia ...a politykę i te przynależne znam na bieżąco , bo czytać ze zrozumieniem  potrafię...jeszcze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To ja jestem dobrym przykładem tego przekroju :haha: Rzadko zabieram głos, czasami myślę, poglądy mam, a i lubię się relaksować na forum, no i chcę by było tutaj bezstresowo, wesoło i miło :oklaski: Czy to źle? :donos:

Taka przekrojowa jak "Przekroj" ? Super. Uwielbiam:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę poważne tematy , gdyż na takowe wypowiadam się w miejscach , które do tego służą . Kiedy wchodzę na forum renowacji mebli , też trzymam się tematu . 

W temacie branżowym , muszę się pochwalić , że powolutku wsuwam Anielicę na właściwe tory :d Już drugi dzień do południa mam spokój , nie muszę biegać po mieszkaniu aby uciec jej z pola widzenia . Przerwy popołudniowe już traktuje jako normalną rzecz i nie wpada w panikę , że będzie wtedy sama w pokoju :oklaski: Obym tylko nie przechwaliła , ale jest prawie dobrze :d

A poza branżowym tematem , muszę rzec , że strasznie mi się chce ruszyć na sklepy i pooglądać ozdoby wielkanocne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Pominę poważne tematy , gdyż na takowe wypowiadam się w miejscach , które do tego służą . Kiedy wchodzę na forum renowacji mebli , też trzymam się tematu . 

W temacie branżowym , muszę się pochwalić , że powolutku wsuwam Anielicę na właściwe tory :d Już drugi dzień do południa mam spokój , nie muszę biegać po mieszkaniu aby uciec jej z pola widzenia . Przerwy popołudniowe już traktuje jako normalną rzecz i nie wpada w panikę , że będzie wtedy sama w pokoju :oklaski: Obym tylko nie przechwaliła , ale jest prawie dobrze :d

A poza branżowym tematem , muszę rzec , że strasznie mi się chce ruszyć na sklepy i pooglądać ozdoby wielkanocne :haha:

Aleee....jaja :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z żalem stwierdzam, że w Keramikscheune Angebotów nie stwierdzono :( . Bogatsza o breloczek do kluczy ( stary się urwał i zaginął), oraz mrugającą świece elektryczną, a uboższa o 12 ojro, wrociłam rozczarowana z tego keramikschoppingu. Oczywiscie sa rózne fajne rzeczy, ale ceny jeszcze fajniejsze. Jak żyć?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...