Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

a w ogóle to cześć Lu :cześć2:rzadko tu bywam ostatnio, z doskoku, nie wiedziałem że Ty już przeszłaś na ciemną stronę mocy. od kiedy w DE?

na zlecenie zajechalam 24go stycznia i poki co we dwie ze zmiana dzialamy bo szef urlopuje do 6go lutego..jest ok ale jakos mniesieniechcial wlaczyl im blizej wyjazdu bylo..siem rozleniwilam :d...no i teraz odliczanie do polowy kwietnia

a potem sie obaczy..wiesz ze nasze dzisie moga sie szybko zepsuc wiec planowac to jak na wodzie patykiem pisac

ty wspominales ze jeszcze ten raz a potem moze cos innego ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój boszszeee....za co Mierelle'o ...chyba , że za niewinność ...pomyłeczka jakaś :haha:

Pomyłeczką jest fakt, że trza pracować :haha: Jam ci stworzona do czegoś innego...te ludwiczki, jedwabie, marcypany i inne luksusy są w moje "ja" wpisane :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

I zazdrościły mnie niejedne zawistnice, tego wylegiwania i leniuchowania w domowych pieleszach :przekleństwa:  I przyjdzie mi czas na obczyznę się udać....bruk obcy wycierać...i geldy zarabiać :smutek: Anno domini...w czwartek ta hekatomba nastąpi >:( Już łapki mi latają i do otwierania kufra, tudzież pakowania się zabierają :haha:" Nie kcem, ale muszem"...parafrazując zdobywcę Nobla rzeknę :szydera: 

no to wracasz do reala i dobrze..skonczy sie cugowanie poznym rankiem jeno switem bladym jak na opiekuna przystalo wstawac bedziesz kawe robic dla milusinskich ..w koncu ponoc demo...kracje mamy co nie?jak po rowno to kazdemu tak samo.....no moze tylko dzienny lohngeld inny bedzie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...