Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A później ...już po porankowych czasach ...zamiast do kościoła chodziłaś do parku z całą paczka na wagary ? ...Jak msza miała się kończyć to biegusiem , żeby spotkać kogoś zyczliwego , żeby strescil co ksiądz na kazaniu mówił ...W domu pytali xd

Ci co na kawe do kawiarni uciekali, teraz na forum przy kawie siedza, bo stare towarzystwo sie rozpadlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Ci co na kawe do kawiarni uciekali, teraz na forum przy kawie siedza, bo stare towarzystwo sie rozpadlo.

Na jaką kawę ...Sciepe się robiło na " sporty " ...później już lepsze ..." klubowe " te z filtrem były ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Heidi napisał:

Wy tu o bajki z mchu i paproci opisujecie, a mi do głowy wpadł Żwirek i Muchomorek. Jakie to były cudne bajki. Ach.... to były czasy: Jacka i Agatki, Pyzy, Bolka i Lolka, Reksia, Pankracego, potem czasy Słodowego, Niewidziaklnej Ręki to Ty, Wakacji z duchami, Czterech pancernych itd...  Kto co pamięta jeszcze ? Chyba , że już nie pamiętacie:haha:. Zdenerwowałam się  :papieros:, że wszystko co piękne tak szybko przemija:mur::przekleństwa:

Ha :) Nareszcie na coś się przydała moja skleroza:oklaski:Nie denerwuję się bo ledwo pamiętam tamte czasy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że akcji żadnej dzisiaj nie było........czyli sprawozdania tez nie będzie.

A teraz odmeldowuję się i idę te Zwirki i Muchomorki, czy inne Piaskowe dziadki pooglądać.

Dobrej nocy Wszystkim i zgaście światło , jak już skończycie.........bo jak nam na koniec rachunek dowalą, to żadna ściepa nie pomoże.:haha:guggy.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ewa14 napisał:

Melduję, że akcji żadnej dzisiaj nie było........czyli sprawozdania tez nie będzie.

A teraz odmeldowuję się i idę te Zwirki i Muchomorki, czy inne Piaskowe dziadki pooglądać.

Dobrej nocy Wszystkim i zgaście światło , jak już skończycie.........bo jak nam na koniec rachunek dowalą, to żadna ściepa nie pomoże.:haha:guggy.gif

U mnie juz tez spokoj, ale ...dzialo sie. Oby nie bylo gorzej. Do juterka:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie jak zwykle wieczorne cyrki . Od 19-tej dr chce do łóżka ...a tu nie wolno ...najwcześniej przed 21.   I tak codziennie 

U mnie nie ma prikazu, chciala, poszla. Pojawiam sie 8.30 .

Ciesze sie, ze noc taka dluga:haha:

Ale dzisiaj byla niemozliwa, moze jutro bedzie lepiej.

Chyba sie deprecha przyplatala.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...