Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, lucyna.beata napisał:

jako ze puste szafki zastalam wybralam sie do netto zakupowo cos podzialac....smigam miedzy regalam mysle co jeszcze az sie bruzda zrobila na mym czole...i slysze nasz jezyk ojczysty...mowie grzecznie dzien bobry....dwaj na oko panowie sympatyczni krazyli wsrod polek....na moje powitanie lby pospuszczali i doslownie...spierdol....li....i tak sobie myslalam czy to moja paszcza ich wystraszyla czy charakterni bardzo.....:kopara::$O.o:ostrzegam:....

zapakowalam sie wylazlam z torba...stali na parkingu minelam ich i juz wiecej sie nie odezwlalam...po co...nie bylo sensu...

szkoda....

 

Szkoda, że nogi nie podniosłaś i nie osikałaś im kół:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

babcia w lozku wiec moge myslec:szydera: wiec pomyslalam ze moze by tak zalozyc agencje i wysylac do pracy :szydera: kto chce i gdzia chce:szydera:

Dawaj,  ja dziś dostałam ofertę nie do odrzucenua za 1200 € na niemieckich warunkach. Grzecznie przenioslam sprawę w czasie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...