Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, 1bozka napisał:

Wszyscy ciężko pracują :szydera: chyba i nie wiedzą jaka ciężka praca jest na forum...halo jest tu ktoś?

Jestem, jestem:p. Umawiamy się : Ty zapalasz rano forumowy znicz, a ja go niosę w następne szpony jakiejś heksy . Tylko gdzie onewszystkie są ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@1bozka i @Andrew się droczą image.png.b609d8366478aa10f72c04121bd41f83.png ,

a ja siedzę i czekam image.png.d3b13a52f1591df9eb28c7a94df141b7.png

Haha mój sierściuch piesior jest idealny słucha mnie ,kocha miłością bezwzględną:szydera: uff a jak się cieszy na mój widok haha chciałabys zeby ktos się na Ciebie tak rzucał:szydera:Z @Andrew nie mogliśmy zrozumieć co to jest mila Haha ale już wiem:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze puste szafki zastalam wybralam sie do netto zakupowo cos podzialac....smigam miedzy regalam mysle co jeszcze az sie bruzda zrobila na mym czole...i slysze nasz jezyk ojczysty...mowie grzecznie dzien bobry....dwaj na oko panowie sympatyczni krazyli wsrod polek....na moje powitanie lby pospuszczali i doslownie...spierdol....li....i tak sobie myslalam czy to moja paszcza ich wystraszyla czy charakterni bardzo.....:kopara::$O.o:ostrzegam:....

zapakowalam sie wylazlam z torba...stali na parkingu minelam ich i juz wiecej sie nie odezwlalam...po co...nie bylo sensu...

szkoda....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Jestem, jestem:p. Umawiamy się : Ty zapalasz rano forumowy znicz, a ja go niosę w następne szpony jakiejś heksy . Tylko gdzie onewszystkie są ? 

Ja jestem na urlopie.Czyli nikt nie respektuje moich przerw na klikanie :( Zaglądam w locie pm praniem,gotowaniem i całą resztą urlopowej prozy:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj   Ticet  przyszedl na maila wiec juz jestem jedna noga w domu,pozostaje kwestia ..kto mnie zawiezie na lotnisko.Syn babci poinformowal mnie wczoraj ze .....OMG podrzuci mnie na pociag a potem taxi i jestem na lotnisku. Chyba mu rozum odjelo ze ja sie dam wsadzic w pociag :szydera::szydera: Telefon do agencji chyba zalatwil sprawe bo powiedzieli mi ze jednak sie zgodzil. Pisze chyba bo jutro do niego zadzwonie :szydera: dzis dam mu ochlonac:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

moj   Ticet  przyszedl na maila wiec juz jestem jedna noga w domu,pozostaje kwestia ..kto mnie zawiezie na lotnisko.Syn babci poinformowal mnie wczoraj ze .....OMG podrzuci mnie na pociag a potem taxi i jestem na lotnisku. Chyba mu rozum odjelo ze ja sie dam wsadzic w pociag :szydera::szydera: Telefon do agencji chyba zalatwil sprawe bo powiedzieli mi ze jednak sie zgodzil. Pisze chyba bo jutro do niego zadzwonie :szydera: dzis dam mu ochlonac:szydera:

twoja dobroc dla synka wzbudza we mnie zdziwienie. Sekundy spokoju bym mu nie dał :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

wiesz ja tez sie podziwiam skad u mnie tyle empatii:szydera: ale musze sie zastanowic co powiedziec jak bedzie mnie chcial jednak wsadzc do tego pociagu

moze to że to co on zwraca ci za podróż nie wystarczy na pociąg,TAXI i samolot :haha: musi zrobic dopłatę 

Edytowane przez ORIM
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

moze to że to co on zwraca ci za podró nie wystarczy na pociąg,TAXI i samolot :haha: musi zrobic dopłatę 

ja nie chce doplaty ani pieniedzy od niego.......chce zeby mnie zawiozl na lotnisko i bastaO.o ja nie wiem nie wyobrazam sobie pracy bez znajomosci  jezyka ,przeciez w kazdej  kwestii trzeba sie bronic.Tak bronic a do tego trzeba biegle mowic..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

ja nie chce doplaty ani pieniedzy od niego.......chce zeby mnie zawiozl na lotnisko i bastaO.o ja nie wiem nie wyobrazam sobie pracy bez znajomosci  jezyka ,przeciez w kazdej  kwestii trzeba sie bronic.Tak bronic a do tego trzeba biegle mowic..........

A o czym ty chcesz tak biegle rozmawiać ? O kasie dasz radę wydukać :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

A o czym ty chcesz tak biegle rozmawiać ? O kasie dasz radę wydukać :haha:

 A wiesz moze masz i racje.Na dzien dobry jutro powiem albo 1000 funtow na taxi albo mnie zawiezie no i po. ptokach  Po co ja sie tak zamartwiam:szydera:od  czego ma sie znajomychych:szydera::zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

 A wiesz moze masz i racje.Na dzien dobry jutro powiem albo 1000 funtow na taxi albo mnie zawiezie no i po. ptokach  Po co ja sie tak zamartwiam:szydera:od  czego ma sie znajomychych:szydera::zdrówko:

jak dorzuci jeszcze z 2 stówki to ta TAXI do Polski dojedziesz :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...