Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Andreaa napisał:

To obwodnica do mojego pieknego miasta dojade. Takowa juz zbudowali. 

Mieszkam 50km za lodzia. Moj przystanek ,,busowy" na lodzi sia konczy. Maz po mnie wyjedzie.

Masz dobrego męża. Na powitanie wymagał łazienkę na błysk. Dokadny niesłychanie , dba o  każdy detal. Musi Ciebie bardzo kochać, albo ma taki plan, zeby dać odpowiednie wskazówki bez zbędnych słów

received_299552894188852.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To już wiem, co mnie tak do @Dodzisława przyciągało...:oklaski: Myślałam, ze to magnes, a to....Zgierz...:szydera:

No to zagadka rozwiazana.

Nasi wygrali z Serbia. Przechodzimy do najlepszej szostki. O siatkarzach pisze ;)

 

 

Napisalam ,,siadkarze"  hahhahhaa.......... nic mi nie lepiej. Dobrze,ze mozna edytowac,bo wstyd od Passau do Lodzi by byl :)))

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przecież @Heidi nie wie, gdzie nasza zacumowana...:haha: Ni raz moherkowa z nami nie była pobalować...:szydera:

ja do picia potrzebuję kryształów:haha:, na razie zadawalam się fantazją dań podstawowych ,zapełniajacych bandzioch

received_562667430817497.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Masz dobrego męża. Na powitanie wymagał łazienkę na błysk. Dokadny niesłychanie , dba o  każdy detal. Musi Ciebie bardzo kochać, albo ma taki plan, zeby dać odpowiednie wskazówki bez zbędnych słów

received_299552894188852.jpeg

A skad ty to wszystko wiesz????

Reczniczek fajny. 

Powiesze taki u tesciowej  w lazience :-)  Niespodzianke jej zrobie :-):-)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

67303372_dobranocniedziela.thumb.jpg.1e91a6c81ba9c24c1e0ac20a4345f7a7.jpg tym bardziej, że każdy kolejny dzień przybliżał mnie będzie do wyjazdu... :oklaski: Genisujmy zatem...:oklaski: Ja otulę się Przyrodą...powędruję z Ushuaia przez świat...oceany ukołyszą do snu...ptasie trele będą niczym muzyka dla uszu...poszum sawanny ukoi nerwy...:tak2: I rano wstanę jak......no jak?.....ano....jak zwykle....:oklaski: Dobranoc Serdeńka...do jutra...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...