Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo Dorota, der NDR Kanal ist die 28 für das Andre Rieu Konzert. 20:15 Uhr.

Takie wiadomości piwidyja u mnie radość. Mam nadzieję, że znajdzie się drugi taki napaleniec na koncerty jak ja . Dzisiaj ode mnie odpocznijcie:cmok::serce:.Ginę pomiedzy pięciolinią a baturą:oklaski:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Hallo Dorota, der NDR Kanal ist die 28 für das Andre Rieu Konzert. 20:15 Uhr.

Takie wiadomości piwidyja u mnie radość. Mam nadzieję, że znajdzie się drugi taki napaleniec na koncerty jak ja . Dzisiaj ode mnie odpocznijcie:cmok::serce:.Ginę pomiedzy pięciolinią a baturą:oklaski:.

Żyjesz :oklaski: Daj pyska :cmok:Już myślałam , ze Cię wywiało O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Hallo Dorota, der NDR Kanal ist die 28 für das Andre Rieu Konzert. 20:15 Uhr.

Takie wiadomości piwidyja u mnie radość. Mam nadzieję, że znajdzie się drugi taki napaleniec na koncerty jak ja . Dzisiaj ode mnie odpocznijcie:cmok::serce:.Ginę pomiedzy pięciolinią a baturą:oklaski:.

Dobrze,że chociaż wiemy skąd Cię wyciągnąć jak zatęsknimy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Żyjesz :oklaski: Daj pyska :cmok:Już myślałam , ze Cię wywiało O.o

Ha, ha... mam coś ciężkiego przysadzone pomiędzy biodrami a nogami. Przyciąganie ziemskie u mnie jest jak sie patrzy. ? Nawet huragan nie da rady tego poderwać :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

dzien dobry  :-)

Dzisiaj mija moja ostatnia niedziela . Na druga bede juz w domku. Zjezdzam w piatek.

Bardzo szybko czas mi tu minal.

Pozdrowionka i zycze spokojnego niedzielnego wieczorka:)

A ja w sobotę jadę....:oklaski: Kończy się nasza męka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mów za siebie...nie będę za nią tęsknić...:tak2:

Ożesz Ty znałam ja taką jedną ,a teraz popitala z wieży na wieżę . Wiatru się nie boi, bo kapusty z cebulą się najadła dziś wieczór . Konkurencja sił natury dla niej zbyt słaba :szydera: 

image.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Konczy sie ;-);-)

Bede dzien wczesniej,to ci pogode na sobote sloneczna zamowie.

Teraz  w Pl pada deszcz i jest zimnawo. Przeczekamy to w DE ;)))

Przeczekamy...:oklaski: Na sobotę będę miała słonecznie...bez deszczu...18 stopni...żadnych korków...:oklaski: Już sobie zamówiłam...z wyprzedzeniem...:szydera: Zamówić ci na piątek taką podróż? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Przeczekamy...:oklaski: Na sobotę będę miała słonecznie...bez deszczu...18 stopni...żadnych korków...:oklaski: Już sobie zamówiłam...z wyprzedzeniem...:szydera: Zamówić ci na piątek taką podróż? :haha:

Ja poproszę na niedzielę wprawdzie mój przystojniak Ryanair obiecał bez turbulencji ale ..hmm wierz tu facetowi:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...