Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie bojaj...chociaż nastrojowo się zrobi w ten ponury dzień...:szydera: Ale, generalnie, to skandal....raucherka z jedną zapalniczką? :szok: Ja mam wszędzie poutykane po dwie....to taki lek antydepresyjny...no i żeby mnie szlag jasny nie trafił....:szydera:

Skandal to jest, że mi się te ukraińskie fajki kończą, a tu nawet polskich nie widziałem o ukraińskich marlboraskach nie wspominając :szydera: A jak mam dać 8 € zamiast 2 € za paczkę, to jest to straszniejsze niż te obrazki :szydera: Zwłaszcza, że na ukraińskich nie rozumiem o co chodzi :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

Skandal to jest, że mi się te ukraińskie fajki kończą, a tu nawet polskich nie widziałem o ukraińskich marlboraskach nie wspominając :szydera: A jak mam dać 8 € zamiast 2 € za paczkę, to jest to straszniejsze niż te obrazki :szydera: Zwłaszcza, że na ukraińskich nie rozumiem o co chodzi :szydera:

Te dwa dni strzymasz na drogich fajurkach...toć bogaty jesteś...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Te dwa dni strzymasz na drogich fajurkach...toć bogaty jesteś...:szydera:

Skryłem paczkę na drogę powrotną i od rana opalam córkę PDP :szydera: Właśnie mi przyniosła nową paczkę i powiedziała, że to dla mnie :szydera: Teraz nie wiem, czy to ta niemiecka grzeczność, czy już nauczyła się ode mnie złośliwości :haha:Ale przynajmniej mi marlboraski czerwone przyniosła, a nie te swoje obleśne lucky strike lighty :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Skryłem paczkę na drogę powrotną i od rana opalam córkę PDP :szydera: Właśnie mi przyniosła nową paczkę i powiedziała, że to dla mnie :szydera: Teraz nie wiem, czy to ta niemiecka grzeczność, czy już nauczyła się ode mnie złośliwości :haha:Ale przynajmniej mi marlboraski czerwone przyniosła, a nie te swoje obleśne lucky strike lighty :oklaski:

Lucki-strucki są niezłe ....ale moje ...czerwone :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Te...zostaw chłopaka.....:lanie: Rację ma.....znicze są ważniejsze....dla potrzebujących...:szydera:

Dobrze żeś tej @Joy...stick ...napisała ....bardzo dobrze ! ...Niech nam naszego cukiereczka w spokoju zostawi ....Patrzta ją ...kwiatki ważniejsze od światełka migającego ....A niech wejdzie se w " płytotekę ...czy tam muzykę " i Kaczmarka posłucha ....Kwiaciareczka ...psia jucha :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Czerwone mogą być. Ale nie lighty :szydera:

Zgadzam się w 100% ...jak jarać to jarać a nie się pie...pierniczyć :szydera:

Widzisss...irysku nasz słodki ...ja tym razem dobrze pomyślałam i na wyjazd 52( ? ) dni zabrałam ok. 70 paczek ....taki mały szmugiel ....Jeszcze do Pl zawiozę  z powrotem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze żeś tej @Joy...stick ...napisała ....bardzo dobrze ! ...Niech nam naszego cukiereczka w spokoju zostawi ....Patrzta ją ...kwiatki ważniejsze od światełka migającego ....A niech wejdzie se w " płytotekę ...czy tam muzykę " i Kaczmarka posłucha ....Kwiaciareczka ...psia jucha :szydera:

Ty mnie @Baśka powtarzająca się nigdzie nie wysyłaj :szydera: Zazdrośnica jedna :haha:Też sobie chcę trochę z cukiereczkiem pobajerować. Jakoś musiałam zacząć:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zgadzam się w 100% ...jak jarać to jarać a nie się pie...pierniczyć :szydera:

Widzisss...irysku nasz słodki ...ja tym razem dobrze pomyślałam i na wyjazd 52( ? ) dni zabrałam ok. 70 paczek ....taki mały szmugiel ....Jeszcze do Pl zawiozę  z powrotem :szydera:

Będziesz przemycać polskie fajki do Polski? :szydera:

Teraz, Joy napisał:

Ty mnie @Baśka powtarzająca się nigdzie nie wysyłaj :szydera: Zazdrośnica jedna :haha:Też sobie chcę trochę z cukiereczkiem pobajerować. Jakoś musiałam zacząć:p

:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Ty mnie @Baśka powtarzająca się nigdzie nie wysyłaj :szydera: Zazdrośnica jedna :haha:Też sobie chcę trochę z cukiereczkiem pobajerować. Jakoś musiałam zacząć:p

No chyba , że tak ...to prącie bardzo ...uprzejmie nawet ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asna....a co se będę żałować ? ....Kuźwa...prawie na każdym wyjeździe , mimo , że miałam też lekuchne dostawy ...musiałam pod koniec pobytu dokupować ...Oj ...bolało serducho ...strasznie bolało ...I ledwie pierwszy przystanek w naszym ukochanym kraju ...już fajcęta kupowane były ...tyle , że za zł ...mniej bolało ....Postanowiłam , że jak jeżdżę już na krótsze turnusy to zabieram tak , żeby ........qwa nie bolało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w deszczowa niedziele. 

Moja pdp podobno o 4.w nocy dzwonila do szpitala, ze ma zawroty glowy. Kazano jej chodzic z rolatorkiem:haha:

Nie chcialam drazyc tematu i nie zapytalam czy uzyla czerwonego guziczka. Moze czerwone kapturki jednak nie obudza mnie w nocy:haha:

Z dzisiejszej imprezy sie wymiksowala.

Milego popoludnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@asna....a co se będę żałować ? ....Kuźwa...prawie na każdym wyjeździe , mimo , że miałam też lekuchne dostawy ...musiałam pod koniec pobytu dokupować ...Oj ...bolało serducho ...strasznie bolało ...I ledwie pierwszy przystanek w naszym ukochanym kraju ...już fajcęta kupowane były ...tyle , że za zł ...mniej bolało ....Postanowiłam , że jak jeżdżę już na krótsze turnusy to zabieram tak , żeby ........qwa nie bolało :szydera:

Ano mosz recht :szydera: Ja kupuje z bratniej Ukrainy bo nawet polskie ceny bolą :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zgadzam się w 100% ...jak jarać to jarać a nie się pie...pierniczyć :szydera:

Widzisss...irysku nasz słodki ...ja tym razem dobrze pomyślałam i na wyjazd 52( ? ) dni zabrałam ok. 70 paczek ....taki mały szmugiel ....Jeszcze do Pl zawiozę  z powrotem :szydera:

Skromnie... :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, asna napisał:

Ano mosz recht :szydera: Ja kupuje z bratniej Ukrainy bo nawet polskie ceny bolą :szydera:

Wiem , ale sparzyłam się kilka razy kupując " tańsze " , bo nie były przywożone z zagranicy , tylko robione w kraju ....Szajs potworny ....Zagraniczne ...z akcyzą są ok ...no i dużo tańsze ....Ale co mi tam ...na zachodzie popitalam ...na coś ojrasy trzeba wydać ...i na coś trzeba umrzeć ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

@Baśka powtarzająca się bo to trzeba wiedzieć skąd brać :trele: Ja kiedyś kupiłem niby ukraińskie a były robione w garażu, ale udało się sprawę wyjaśnić :szydera: Hajsy wróciły :haha:

Brałam zawsze od " jednych " ...Najpierw mieli same zagraniczne ...Później już nie zawsze ...a jak przycisnęło to brało się co mieli ...no i trafiało się raz kiedyś szajsowate-garażowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam marlborasy, kiere chyba na kowadle u kowola kryncili :szydera: Te kupiłem od jakiegoś ukraińca a smakowały jakbym się zheftowoł O.o Dałem za paczkę piątkę, a potem odsprzedałem jednej dziołsze za trójkę, bo jej smakowały :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...