Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Do tej pory pracowałam z demencyjnymi, cukrzykami  i niedowidzącymi. Najbardziej lubię demencyjnych. Wieczna zabawa w kotka i w myszkę . Nie kombinują jak dorośli , np. jak wykorzystać,jak dokuczyć, jak upokorzyć. Są wdzięczni za wszystko, a już szczególnie za to, że trwasz przy nim. 

Tak, to prawda.....jak tu nastałam to babcia miala leciutką demencję....teraz po roku, już wszyscy widzą, że  w szybkim tempie się posuwa....ale jest wdzięczna za wszystko i bezproblemowa.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PoP po dzisiejszych zakupach pokazała mi, że jest jej źle i sobie gardło nożem poderżnie:szok:, bo tęskni za jedną z córek, która jest na urlopie.  Wszystkie noże pochowałam , są w moim pokoju, także w razie "w" jestem uzbrojona po pachy niczym nożycoręki bandyta. Lepiej dzisiaj do mnie na łódkę nie wpadajcie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hawana napisał:

Nie chodzi o to. Im dluzej lezy, tym wiecej witamin traci(przede wszystkim C). Warzywa powinny byc zerwane, przyrzadzone, zjedzone. Nawet przygotowanych surowek sie nie przechowuje. Uzywam cytryny, nie octu, a sok z cytryny szybko traci wit. C.

Odarcie salaty z tych zielonych lisci na zewnatrz to najwieksze barbarzynstwo. Tam , gdzie warzywo jest najbardziej wybarwione, tam jest najwiecej wartosciowych skladnikow.

Salata lodowa jest smaczna, ale niestety najmniej wartosciowa, bo malo w niej zielonosci.

Hawanko, uwielbiam Twoje posty, zawsze czytałam z wielka przyjemnoscia opisy Twoich Stell jeszcze w Hiltonie. 

Może do tego wrócisz?

Mam nadzieje że jeszcze podyskutujemy na temat spraw żywieniowych :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Do tej pory pracowałam z demencyjnymi, cukrzykami  i niedowidzącymi. Najbardziej lubię demencyjnych. Wieczna zabawa w kotka i w myszkę . Nie kombinują jak dorośli , np. jak wykorzystać,jak dokuczyć, jak upokorzyć. Są wdzięczni za wszystko, a już szczególnie za to, że trwasz przy nim. 

To Grafini ma na 200 % demencję...:szydera: Tylko nikt nie z rodziny nie pozwoli jej zdiagnozować...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Hawanko, uwielbiam Twoje posty, zawsze czytałam z wielka przyjemnoscia opisy Twoich Stell jeszcze w Hiltonie. 

Może do tego wrócisz?

Mam nadzieje że jeszcze podyskutujemy na temat spraw żywieniowych :love:

A ja pamietam Twoje zdjecia przygotowanych potraw. Zawsze pieknie podane i ta salata...mmm....mniam:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...