Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ciasto upieczone, bagietka w piekarniku, wkrótce kolacja i fajrant. :oklaski:

 

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ciasto w zamrażalniku....pizza w piekarniku....po kolacji jeszcze z babką muszę trochę pograć i fajrant. ...:oklaski:

Ciasto zakupione i zjedzone.Talerzyk wylizany i proteza też przez babcię. Kolacja będzie za pół godziny ..babcia  do łóżka i ja też  mam fajrant ..dwa dni OMG :szydera: tyle szczęścia że aż nie wiem co z nimi zrobię:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, awe59 napisał:

Gdzie są wszyscy ? 

Tutaj Ewuniu :całus:.

Po poludniu pojechałam do miasta kupic kamizelkę z kapturkiem, mam podobną tutaj ale bez, wiec jak jeżdżę rowerkiem to mi okrutnie pizga po łepetynie. 

Teraz probowalam nadrobić zaległości forumowe :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Tutaj Ewuniu :całus:.

Po poludniu pojechałam do miasta kupic kamizelkę z kapturkiem, mam podobną tutaj ale bez, wiec jak jeżdżę rowerkiem to mi okrutnie pizga po łepetynie. 

Teraz probowalam nadrobić zaległości forumowe :haha:

Ja wzięłam czapkę i rękawiczki....tak na wszelki wypadek chociaż rowerkiem nie jeżdżę....:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, asna napisał:

A robisz tabelkę jak ja? Ja mam kolumny: data, nazwa z opisem, numer kwitka, kwota, stan kasy.

Np.: 21.09.18, Edeka - Lebensmittel, 2327592, -23,33, 6,81

Pracowalam w roznych agencjach, zwykle koordynatorzy zostawiaja gotowe tabelki, a jak nie ma,  to pisze na kartce w kolumnie, bez tabelki, bo leniwa jestem i rysowac mi sie nie chce.

Jedna rodzina dostarczyla mi maszyne liczaco-drukujaca, no to nabijalam, potem enter i gotowe, podliczone, tylko paragony przypiac innym urzadzeniem biurowym:haha:

Na jednej szteli mialam karte kredytowa, nie bylo liczenia, ale paragony dostarczalam.

Kupowalam tez z rodzina i oni placili. W tym wypadku nie mozna mowic o prawdziwym gotowaniu i swiezym jedzeniu, bo ani owoce i warzywa nie sa swieze, ani chleb i inne produkty. 

Ale to mozna przezyc.

Pewien As nie chcial ani dac kasy, ani samochodu,  ani  nie chcial zamowic jedzenia z dostawa do domu.Paragony go nie obchodzily. Uwazal, ze wystarcza zapasy z zamrazarek i lodowek.

Taki kwiatek zdarzyl mi sie tylko raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzis przed poludniem wial strasznie silny wiatr i lalo.

Ja z Pdp u podologa bylam.

,,per pedes,, ;)))

Jak wychodzilam bylo cieplutko,

Potem juz bylo tylko gorzej.

PDPwziela ,,parasolke,,

Jak lunal dzeszcz, powiedzialam ,ze moze wezwiemy taxi.

No ale skapiradlo woli moknac.

Nie mysli wcale o  o mnie,

Prasolka po wyciagnieciu z poszewki, okazala sie tylko ,,gora,, bez raczki ha ha.

Pdp trzymala toto nad glowa, ja moklam

Zmoklysmy tak, ze nawet bielizna byla mokra.

Teraz ona siedzi i kicha co chwila,  ja strzelilam focha i nie odzywam sie.

 

Dzos rano taka sytuacja:

podaje mi koszule nocna.

wieszam ja jak zwykle na drzwiach lazienki ,rozwieszajac na 3 koleczkach.

Slysze syczy ,kreci glowa,

Pytam co jest

,,jak pani to wiesza,,

wiec walnelam ,,to nie jest futro z norek ,zeby trzeba byla glaskac i wygladzac, :szydera:

Cisza.

No comment .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

U nas dzis przed poludniem wial strasznie silny wiatr i lalo.

Ja z Pdp u podologa bylam.

,,per pedes,, ;)))

Jak wychodzilam bylo cieplutko,

Potem juz bylo tylko gorzej.

PDPwziela ,,parasolke,,

Jak lunal dzeszcz, powiedzialam ,ze moze wezwiemy taxi.

No ale skapiradlo woli moknac.

Nie mysli wcale o  o mnie,

Prasolka po wyciagnieciu z poszewki, okazala sie tylko ,,gora,, bez raczki ha ha.

Pdp trzymala toto nad glowa, ja moklam

Zmoklysmy tak, ze nawet bielizna byla mokra.

Teraz ona siedzi i kicha co chwila,  ja strzelilam focha i nie odzywam sie.

 

Dzos rano taka sytuacja:

podaje mi koszule nocna.

wieszam ja jak zwykle na drzwiach lazienki ,rozwieszajac na 3 koleczkach.

Slysze syczy ,kreci glowa,

Pytam co jest

,,jak pani to wiesza,,

wiec walnelam ,,to nie jest futro z norek ,zeby trzeba byla glaskac i wygladzac, :szydera:

Cisza.

No comment .....

 

 

Sorki ale musiałam się usmuać:szydera::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

1137913010_dziedobrypiteczek.gif.11e2927ffe27d6a806d9598d46cc7974.gif...wstajemy..wstajemy...i siorbiemy...siorbiemy...:oklaski: Czy wyspani, czy też nie...zaczynamy nowy dzień...:oklaski: Witajcie Skarbeńka...:cmok: A żeby już tak obrzydliwie miło było, to do kompletu życzę każdemu milutkiego dzioneczka...:oklaski:

@Mirelka1965tyyy nie podryguj bo ci pamek odpadniexd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, awe59 napisał:

Gdzie są wszyscy ? 

2 godziny gralam z pdp w rummi.

O dziwo skupila sie na grze i nie meczyla rozmowa. Zmienniczka mowila, ze regul nie zna. Moim zdaniem zna, tylko jak mi  juz "wyszly" wszystkie klocki(bez skojarzen:haha:), czyli wg mnie koniec gry, to kazala mi dobrac nieodkryte i gra trwala dalej.

Nie sprawdzalam jak naprawde powinno byc.

Z Edytka i Heniusiem gralam tak, ze ten kto wylozyl wszystko,  to zwyciezal i konczyl gre. Pozostali dogrywali sie  tak samo.

A jak Ty grasz z pdp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...