Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Blondi napisał:

I co to za przerwa ,,jak trzeba czuwac , tak masz zawsze? mialam nieraz w mojej przerwie jakieś wyskoki ,,wypad  do  rodziny, czy inne spotkania moich PDP,ale na szczęscie raz kiedy się trafiało,,przecież ta pauza to nasz ukochany czas ,,ale idzie przeżyć ,,co nie co , doglądnąc :haha:

Nie. Zawsze mam czas tylko dla siebie. Dziś ja coś napadło z tym łóżkiem......trochę się obawiałam czy będzie leżeć czy wpadnie na jakiś genialny pomysł i pójdzie w siną dal....dlatego lukałam co i raz....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, violka napisał:

Obejrzałam sobie dzisiaj dokładnie mój domek i raczej mam wątpliwości czy chłopaki będą sie cieszyć z powrotu słoneczka do domu jak moja wypoczęta gębula zacznie mówić głośno o tym co oczy niestety dostrzegły :haha:Muszę zrobić jakąś rozgrzewkę , bo zaraz pierwszy wróci z pracy :ostrzegam::szydera:

Lej po krzyżu i poniżej ile wlezie. Raz poboli to później sami siebie beda wzajemnie pilnować. Ja na samą myśl o powrocie mam ścisk żołądka. Chyba sobie przedłużę obyt w De, tym bardziej, że TU Allianz nie zapomniało o mnie. Dostalam właśnie sympatyczny SMS, ze  mam zaleglą 2 ratę ubezpieczenia tj. tylko 1840:przekleństwa:. O... matusiu zanim zjadę to zarobionej kasy nie zobaczę:smutek:. Jestem bardzo do tyłu z dochodami:smutek: nawet te z DE są za małe. Kupi ktos moja nerkę. Porządna jest, zasilana napojami mlecznymi:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Lej po krzyżu i poniżej ile wlezie. Raz poboli to później sami siebie beda wzajemnie pilnować. Ja na samą myśl o powrocie mam ścisk żołądka. Chyba sobie przedłużę obyt w De, tym bardziej, że TU Allianz nie zapomniało o mnie. Dostalam właśnie sympatyczny SMS, ze  mam zaleglą 2 ratę ubezpieczenia tj. tylko 1840:przekleństwa:. O... matusiu zanim zjadę to zarobionej kasy nie zobaczę:smutek:. Jestem bardzo do tyłu z dochodami:smutek: nawet te z DE są za małe. Kupi ktos moja nerkę. Porządna jest, zasilana napojami mlecznymi:(

Kochana ile warta jest Twoja nera??:szydera:ile chcesz??:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Lej po krzyżu i poniżej ile wlezie. Raz poboli to później sami siebie beda wzajemnie pilnować. Ja na samą myśl o powrocie mam ścisk żołądka. Chyba sobie przedłużę obyt w De, tym bardziej, że TU Allianz nie zapomniało o mnie. Dostalam właśnie sympatyczny SMS, ze  mam zaleglą 2 ratę ubezpieczenia tj. tylko 1840:przekleństwa:. O... matusiu zanim zjadę to zarobionej kasy nie zobaczę:smutek:. Jestem bardzo do tyłu z dochodami:smutek: nawet te z DE są za małe. Kupi ktos moja nerkę. Porządna jest, zasilana napojami mlecznymi:(

Tylko nie zacznij pić z tych nerwów , bo stracisz na wartości :haha: a jak ja zacznę pić , to chciałabym kawałek Twojej wątroby , chociaż też nie wiem czy to dobry pomysł , bo ta Twoja jest tak nasączona laktozą , że mogłaby mnie zabić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Lej po krzyżu i poniżej ile wlezie. Raz poboli to później sami siebie beda wzajemnie pilnować. Ja na samą myśl o powrocie mam ścisk żołądka. Chyba sobie przedłużę obyt w De, tym bardziej, że TU Allianz nie zapomniało o mnie. Dostalam właśnie sympatyczny SMS, ze  mam zaleglą 2 ratę ubezpieczenia tj. tylko 1840:przekleństwa:. O... matusiu zanim zjadę to zarobionej kasy nie zobaczę:smutek:. Jestem bardzo do tyłu z dochodami:smutek: nawet te z DE są za małe. Kupi ktos moja nerkę. Porządna jest, zasilana napojami mlecznymi:(

Trzeba było kupić auto z drugiego obiegu...rata by tak nie bolała...:haha: Ale zachciało się szpanować na wsi...szyku zadawać pod kościołem...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....nie wiedziałam...ale trafiłam...:szydera: Ja też byłam w Amazonii, tfu...w Amazonie...:szydera: 

:szydera: szukam na mapie  Amazona i znaleźć nie mogę, aż mnie globus rozbolał:mur:. Za ile można go kupić:haha:, bo ja właśnie w trakcie negocjacji nerki jestem:szydera:. Może się podniosę z ceną. Kupiec jest w Anglii:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

:szydera: szukam na mapie  Amazona i znaleźć nie mogę, aż mnie globus rozbolał:mur:. Za ile można go kupić:haha:, bo ja właśnie w trakcie negocjacji nerki jestem:szydera:. Może się podniosę z ceną. Kupiec jest w Anglii:d

Podobno pod Wrocławiem....ten Amazon jest...:haha: @Maria Jolanta się wybiera...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trzeba było kupić auto z drugiego obiegu...rata by tak nie bolała...:haha: Ale zachciało się szpanować na wsi...szyku zadawać pod kościołem...:szydera: 

i... to byl błąd. Drugi raz pomyślę. Chociaz rzadko mi sie to zdarza:haha:. Mam chcenie i kupuję. I już:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Druga jestod wczoraj nadżarta przez Zorro. Spóźniłaś się:szydera:. No... chyba, że preferujesz taki stan rzeczy:haha:

No nie kochaniutka nie ma problemu ile Ci trza :zdrówko: Nie będę Cie skubac:szydera:jeszcze Ci się przydadzą dwie A pieniądze to rzecz nabyta.Sà i upssss niema

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moha Latawica zaczyna mieć robaki w tyłku. Chyba czas odwiedzić po raz n-ty park. Może coś znajdę?  Np jakieś kluczyki do porsche;) póki dobra passa trwa. A...  nera na giełdzie do licytacji poszła:szydera:. Bij  @1bozka głową w mur. Nie zdążyłaś po znajomości jej kupić:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Moha Latawica zaczyna mieć robaki w tyłku. Chyba czas odwiedzić po raz n-ty park. Może coś znajdę?  Np jakieś kluczyki do porsche;) póki dobra passa trwa. A...  nera na giełdzie do licytacji poszła:szydera:. Bij  @1bozka głową w mur. Nie zdążyłaś po znajomości jej kupić:trele:

Na zdrowie kochana:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżbyś chciała poddać ją humanitarnej eutanazji? :szydera:

 Bylam z pdp w  knajpie na wyspie, na urodzinach kolezanki. Za cholere nie odpuszczala. A powtarzalam po 100 razy, ze mam  przerwe, ze knajpe trza zaplacic, ze nie jestem tam potrzebna...Juz mnie samo gadanie wk...wnerwialo.

Oczy zbitego psa mnie nie przekonuja,  ale...pdp przekupila mnie. Tanio sie sprzedalam(bo juz sily negocjowac nie mialam), wiec punkt dla Stokrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Znalazłam u babci w garażu rower haha Nie jakieś tam auto tylko rower.Obczailam ..pedała są dwa i się kręcą koła są przednie oki ale z tyłu mało powierza.Hmmm znalazłam pompkę ale dziś nie mam pomyslunku jak ja użyć:szydera: muszę na you toube zovaczyc jakie cus używa. Ha nawet przerzutki ma:szydera:ma.Jutro nie podaruje jaddeeeee :szydera: het 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...