Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ORIM napisał:

No wiesz jak możesz ?:haha: wodz partii wybranej w demokratycznych wyborach przez naród oszołomów :haha:

A jaki on wódz? >:( Despota...dziadyga...do ruiny nas doprowadzi...o żebraczym kiju naród pójdzie....a jeszcze go na fotce w szaty królewskie odziali...:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.... matusiu, dlaczego:mur: ja wczoraj z Zorro się zadawałam :mur:? Mogłam go odstąpić @ORIM-owi, a sama konikiem się pobawić :haha:i nawet go pocałować :mur:. Dzisiaj mam obie wargi pogrubione. Dobrze, że Zowirax  mam przy sobie. Nie wiem czy to wirus opryszczki, czy kontaktowe zapalenie warg, czy afty sie z tego wyklują. Nie jestem chytruska i zapytam: kogo dziś pocałunkiem obdarować ? :szydera:. Komu ?  Komu, bo niedługo jadę do domu.... ?

image.png.8a9824d866f7b7473cd4d60ac5541c38.png.Pieczenie warg  w gratisie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

ja wiem czy jest czego ? Jak sie myli meskie WC z damska to jeszcze pół biedy ale jak juz chce sie tam sikać do pisuaru to juz troszke zastanawiajace :szydera:

Skąd wiesz ...może miała czym siknąć ...do tego pisuaru ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

O.... matusiu, dlaczego:mur: ja wczoraj z Zorro się zadawałam :mur:? Mogłam go odstąpić @ORIM-owi, a sama konikiem się pobawić :haha:i nawet go pocałować :mur:. Dzisiaj mam obie wargi pogrubione. Dobrze, że Zowirax  mam przy sobie. Nie wiem czy to wirus opryszczki, czy kontaktowe zapalenie warg, czy afty sie z tego wyklują. Nie jestem chytruska i zapytam: kogo dziś pocałunkiem obdarować ? :szydera:. Komu ?  Komu, bo niedługo jadę do domu.... ?

image.png.8a9824d866f7b7473cd4d60ac5541c38.png.Pieczenie warg  w gratisie :)

trzeba było ZORRO  wykąpać :haha:  zapociło sie chłopisko w siodle 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co drugi dzień przychodzi do babci fizjoterapeutka  prywatnue oczywiscie i na być  godzine z tego pół godziny przed rozpoczęciem pracy próbuje uzyskać podpis od babci za wykonaną pracę.Przez następne pół godziny nakłania ja do powstania z fotela:szydera:fotela.Ale dziś przeszła samą siebie. Na dzień dobry po uzyskaniu podpisu potrzebowała się z babcia rozliczyć. Hmmm babcia nie miała wystarczającej kwoty do zapłacenia więc fizjo pyta się mnie czy mogę dopłacić :szydera::szydera::szydera: powiedziałam żeby kontaktowała się z synem babci.Łoooo matko:szydera: Ale potem odstawiła babcie na taras oczywiście przy mojej pomocy bo sama nie da rady i ponieważ jej czas się skończył zabierała się do wyjścia:szydera::szydera: i co ona sobie pomyślała że babcie na plecach będę niosła?????No nie stanowczo ja zawróciłam z drogi mówiąc że powinna babcie zostawić tam gdzie ja zastała Nie no .... dość  Ja wiem że mam spokój z rodziną babci ale choć trochę mogliby się zainteresować

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...