Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Joy napisał:

I znowu napisałaś to co w mojej głowie siedzi :) Już zaczynam Cię podejrzewać czy Ty przypadkiem nie masz  daru czytania w cudzych myślach ?:tak2:.Od siebie tylko dodam ,że jak mam doła to sobie myślę o rodzinach marynarzy.Oni też musieli przywyknąć do ciągłej rozłąki.

Ja jestem żoną marynarza...prawie trzydzieści lat rozłąki...do tego nie można się przyzwyczaić...wierz mi...Można zaakceptować ten stan, ale przyzwyczaić się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie chce mi się przebierać ale dzisiaj naprawdę cieplutko. Byłyśmy na spacerku i tylko w lasku było jako tako. W słońcu za gorąco. 

Stuknęło 31 stopni w cieniu...Fajnie...I parę kolejnych dni też będzie ciepłe...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Teraz to mi pojechałaś po rajtuzach ! ...Miałam taką cichutką nadzieję , że choć ździebko Ci się podobam ...a tu ...doopa ...blada :rozpacz:

Basiu no nawet jak byś mi się podobała i jakbys tak chciała to sorki ja nieee ja jestem hetero zdecydowanie.Ale popytaj innych dziewczyn może akurat któraś:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Basiu no nawet jak byś mi się podobała i jakbys tak chciała to sorki ja nieee ja jestem hetero zdecydowanie.Ale popytaj innych dziewczyn może akurat któraś:szydera:

O czym Ty mnie piszesz ? ...Odwaliło Ci ?...Ja ogólnie napisałam o podobaniu się...też 100% hetero byłam - jestem i będę ...A iććććććć ....zresztą Ty też nie w moim typie jesteś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...