Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Najlepiej rozpałkę na ognisko...:oklaski: Też kreatywna jestem...:haha:

A... żebyś wiedziała, że jarają się jak drzazgi . Mało tego można kiełbaskę na pogrzebaczu wystawić i okopcić odrobinę . Uhm... już jestem znowu głodna :mur:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Można spryskać lakierem srebrnym czy złotym. Albo spryskać zwykłym i posypać potłuczoną bombkę.

Można też komuś wybić szybę w aucie. Super małe kawałeczki szkła przyklejamy do szyszek i mamy efekt jak na Marsie :oklaski:. Co tam szyba, kupią sobie nową, a efekt musi być wyśmienity

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam zaległości forumowe z dzisiejszego dnia.

@Joy i @Heidi  macie talent.........:cześć2:

A ponieważ ja zadnych talentów nie posiadam /no może z wyjątkiem jednego- świetnie gram na nerwach/, więc się odmelduję.......i użyję swojego talentu w rozmowie z takim jednym panem:haha:

Dobrej nocy Wam życzę.

image.png.6b9f6a83858c2c497713a7e873ad4be7.png

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Można też komuś wybić szybę w aucie. Super małe kawałeczki szkła przyklejamy do szyszek i mamy efekt jak na Marsie :oklaski:. Co tam szyba, kupią sobie nową, a efekt musi być wyśmienity

Ups szybę w aucie ooooo co to to nie taka szyba to wiesz no.i już tylko bez szyb prosze:szok::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Nadrobiłam zaległości forumowe z dzisiejszego dnia.

@Joy i @Heidi  macie talent.........:cześć2:

A ponieważ ja zadnych talentów nie posiadam /no może z wyjątkiem jednego- świetnie gram na nerwach/, więc się odmelduję.......i użyję swojego talentu w rozmowie z takim jednym panem:haha:

Dobrej nocy Wam życzę.

image.png.6b9f6a83858c2c497713a7e873ad4be7.png

 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.09.2018 at 23:17, fioletowa.mysz napisał:

Nasza @Dodzisława też niedawno przetrąciła sobie palec stopy. I się okazał złamany...

@fioletowa.myszDodzisławie złamany paluszek zrósł się koncertowo, więc na weselu przetanczyłam w szpilkach całą noc. Zeby jednak nie było zbyt pięknie, to podczas prac ogródkowych w ktorych tkwię juz drugi tydzień ( przeniosłam poł tony kamiennego grysu), jakaś franca uchlała mnie w stopę i to tę od złamanego palca, więc mam spuchniętą i boli jak cholera. Chyba muszę odczynić uroki, wosk sobie przelać, albo ...cuś;) A tak poza tym pozdrawiam 
Opiekunkowo :serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, foczka63 napisał:

I zrobiła o co prosiłaś?Ostatecznie ,to ona jest dla klienta ,nie na odwrót:)

czulam jak ze zaczyna sie gotowac i zachwile rzuce sie je do gardla ale ludzie obok to roche bylby wstyd...tak czy inaczej....zalozyla te gumy na rece, z mina ....domysl sie jaka zabrala sie do przygotowywania miesa do mielenia....wyjela kostki pokroila, oplukala mieso i sito z maszynki ...zwazyla przed mieleniem osuszyla...SWIEZYM recznikem papierowym ...zmielila i basta...trwalo to moze pare minut dluzej niz zwykle....usatysfakcjonowana podziekowalam zaplacilam  i poszlam dalej....

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

No dobra , to powiem .Nerwa mam gigantycznego jak setny raz słyszę pytanie po co jadę do domu  O.o Wkurza mnie , że ludzie potrafią być aż tak egoistyczni aby nie rozumieć tak prostej rzeczy , że nikt na dłuższą metę nie czuje się dobrze będąc uwiązanym w pracy ja pies . Ostatnio dostałam szału , jak pewna Niemka cieszyła się , że znalazła agencję , która ma w nazwie 24 i z tego tytułu , opiekunka nie będzie domagać się przerw . Ale mój nerw sięgnął zenitu jak opiekunka z tejże agencji , potwierdziła , że ona nie musi wychodzić na przerwy , ponieważ doskonale rozumie , że podopiecznych nie można zostawiać samych :mur: 

Nooooo , pogadałam sobie i od razu mi lepiej :szydera:

Nie ma idealnej Steli , ale ciężko od tak powiedzieć  co nas wkurza . Na każdej coś innego .

no niestety musze zgodzic sie z toba.....oni skupieni na sobie nie mysla o tak przyziemnych sprawach jak nasz komfort psychiczny nasze rodziny ..jak to mi kiedys ktos  powiedzilal...niemcy to egoistyczna nacja...oni i tylko oni..ja i to co moje....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas tempa nabral...jeszcze wczoraj myslalam....dwa dni do wyjazdu a dzisiaj....o...to juz jutro....

zleeeeciaaaaaloO.o

pakowanie nadal na mnie czeka....jakos omijam walizy od czasu do czasu wrzuce jakis laszek i mysle zaraz..."potem ladnie uloze"....i zabieram sie do innych rzeczy...to normalne???

kaczka wiejska pozarta.....lodowka pelna malych porcji obiadowych ....zakupy ...w zasadzie poczynione...jakies male bzdety jeszcze musze dokupic....auto juz pojechalo...:$....bede tesknic...ono tez....

urlop fajna sprawa....tylko czemu taki...kosztowny...:haha:?

trzeba sie cieszyc ze jest taka mozliwosc...i zarobic i wydac...

pieniadz rzecz nabyta....

no a teraz znow bede mogla cale 3 miesiace z dystansem przygladac sie naprawianiu relacji rodzinnych miedzy ojcem i synem....niestety nie synami....od czasu do czasu jakis meldunek dostane....i bede sie skupiac na pracy....lepiej jak dla mnie byc od pewnych spraw daleko....inaczej kociokwiku moglabym dostac...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalam was troszke ..policzylam srednia...dziennie....powyzej 50stron....

nowy tydzien nowe wyzwania

witam sie wiec z panstwem serdecznie zyczac ciepla i slonca....oczywiscie spokoju z pdp ...

dynia.jpg.9c3d3dfd30ca34643571798630778f1e.jpg jest tu sporo kreatywnych artystek z wybitnymi zdolnosciami manualnymi wiec moze taka wersja?

jest sliczna. prawda? 

ja mam dwie lewe rece....ale oko pocieszyc moge kawa-ruchomy-obrazek-0028.gif.f5c1a22ef114fd2a4ae8e7f378cec060.gifkomu kawy komu????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...