Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Chęci to jedno, a pomysły leżą na ulicy. Trzeba tylko otworzyć wrota wyobraźni. Na razie zbieramy codziennie na spacerze szyszki. Potem z papieru brystolowego zrobimy stożek, przykleję na nim szyszki, kupiłam już za 1 euro krótkie lampki na baterię , powtykam te lampki w przestrzenie pomiędzy szyszkami i odpalimy jak się ściemni. To będzie taka mini szyszkowa choinka. Posmaruję szyszki olejkiem świerkowym i zapach będzie sie ulatniał  każdego dnia. Można końcówki szyszek posmarować  białą pastą do zebłów (lub akrylem jak ktoś dysponuje) , która będzie imitować szron, bądź biały śnieg . Stożki można robić różnej wielkości, ustawić na parapecie wewnątrz mieszkania. Chodzi o to żeby angażować do działania/pomocy PoP.

Jesteś cudowna:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Chęci to jedno, a pomysły leżą na ulicy. Trzeba tylko otworzyć wrota wyobraźni. Na razie zbieramy codziennie na spacerze szyszki. Potem z papieru brystolowego zrobimy stożek, przykleję na nim szyszki, kupiłam już za 1 euro krótkie lampki na baterię , powtykam te lampki w przestrzenie pomiędzy szyszkami i odpalimy jak się ściemni. To będzie taka mini szyszkowa choinka. Posmaruję szyszki olejkiem świerkowym i zapach będzie sie ulatniał  każdego dnia. Można końcówki szyszek posmarować  białą pastą do zebłów (lub akrylem jak ktoś dysponuje) , która będzie imitować szron, bądź biały śnieg . Stożki można robić różnej wielkości, ustawić na parapecie wewnątrz mieszkania. Chodzi o to żeby angażować do działania/pomocy PoP.

To już wolę, żeby moja Grafini pieczarki do obiadu kroiła...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To już wolę, żeby moja Grafini pieczarki do obiadu kroiła...:szydera:

Wiem i ja też  to wolę ,,,w przedszkole się bawiłam po szkole ,,ale lubię takie rzeczy robić jak @Heidi czy @Joy, sama mam pełną glowę pomyslów , tylko czasu brak,,ale jutro pół lasu przytargam,,jak będzie mi się chciało,,bo to różnie bywa,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

No tak może być karalny przez nękanie...niebezpieczna zabawa:szydera:

Ano...czego nie robi się dla wielkiego uczucia...:szydera: Przynajmniej teraz @Heidi będzie miała obiekt swoich westchnień w zasięgu ręki...:haha: A Krokodyl w domu będzie ronił krokodyle łzy...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Chęci to jedno, a pomysły leżą na ulicy. Trzeba tylko otworzyć wrota wyobraźni. Na razie zbieramy codziennie na spacerze szyszki. Potem z papieru brystolowego zrobimy stożek, przykleję na nim szyszki, kupiłam już za 1 euro krótkie lampki na baterię , powtykam te lampki w przestrzenie pomiędzy szyszkami i odpalimy jak się ściemni. To będzie taka mini szyszkowa choinka. Posmaruję szyszki olejkiem świerkowym i zapach będzie sie ulatniał  każdego dnia. Można końcówki szyszek posmarować  białą pastą do zebłów (lub akrylem jak ktoś dysponuje) , która będzie imitować szron, bądź biały śnieg . Stożki można robić różnej wielkości, ustawić na parapecie wewnątrz mieszkania. Chodzi o to żeby angażować do działania/pomocy PoP.

Zrobiłam już w życiu kilka takich szyszkowych choinek i podpowiem żeby stożek pomalować, mniej widać miejsca prześwitu. Można spryskać lakierem srebrnym czy złotym. Albo spryskać zwykłym i posypać potłuczoną bombkę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ano...czego nie robi się dla wielkiego uczucia...:szydera: Przynajmniej teraz @Heidi będzie miała obiekt swoich westchnień w zasięgu ręki...:haha: A Krokodyl w domu będzie ronił krokodyle łzy...:haha:

Krokodyl już mnie ostrzegł, że rok idzie wielkimi krokami ku końcowi. Miałam obiecane wielkie lanie. Oby tylko na jego łzach się  nie skończyło . W razie czego dynię zabiorę ze sobą ( o ile jej wcześniej nie zjemy:haha:) , albo następną wyrychtuję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Super pomysł....! Ależ Wy jesteście kreatywne.....ja też tu zbieram szyszki....jeszcze nie wiem co z nich zrobię....:oklaski:

W razie braku pomysłu, zawsze można wywołać wojnę na szyszki :szydera:. Może być zabawnie:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Krokodyl już mnie ostrzegł, że rok idzie wielkimi krokami ku końcowi. Miałam obiecane wielkie lanie. Oby tylko na jego łzach się  nie skończyło . W razie czego dynię zabiorę ze sobą ( o ile jej wcześniej nie zjemy:haha:) , albo następną wyrychtuję :szydera:

Lo matko lanie kto kogo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Krokodyl już mnie ostrzegł, że rok idzie wielkimi krokami ku końcowi. Miałam obiecane wielkie lanie. Oby tylko na jego łzach się  nie skończyło . W razie czego dynię zabiorę ze sobą ( o ile jej wcześniej nie zjemy:haha:) , albo następną wyrychtuję :szydera:

Pamiętam twoje ubiegłoroczne dyniowe wyskoki...:haha: Nie dziwię się, że w tym roku też dyniujesz...:szydera: Miłość nie zna granic, ni kordonów...jedynie pory roku stanowią przeszkodę w wyrażaniu uczuć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...