Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ORIM napisał:

,te ich maszynki do mięsa to jak wszędzie umyte szmatą,,może już taką śmierdzącą ,,a fujj  :szydera:

Wiesz nie tylko te ich maszynki do mięsa ale i te co wymagają higieny osobistej też umyte tylko szmatką ( waschlappen),a fujj

?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się troszkę kimnąć na przerwie , już prawie byłam na odlocie i   w tym momencie obudził mnie dzwonek do drzwi >:( Przyszedł babci bratanek pożegnać się ze mną O.o Lubię takie wyrazy szacunku , ale w  tamtej chwili , gdybym mogła , to chyba zabiłabym go wzrokiem .  Gdzie podziali się ludzie , którzy którzy uprzedzali wizyty telefonicznie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto pomidora trwa.....była zupa pomidorowa, na maśle, ze świeżych pomidorów z dodatkiem bazyli i natki pietruszki.....pomidory faszerowane tunczykiem i czymś tam jeszcze a drugie wyglądały jak antipasti ale były o wiele smaczniejsze....pizza pomidorowa tez była i muffiny nadziewane twarożkiem z pomidorami.....I wiele innych pomidorowych przystawek. A na deser coś w rodzaju galaretki ale rzadsze, w kolorze czerwonym a do tego sos waniliowy.....objadłam się jak bąk....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Chciałam się troszkę kimnąć na przerwie , już prawie byłam na odlocie i   w tym momencie obudził mnie dzwonek do drzwi >:( Przyszedł babci bratanek pożegnać się ze mną O.o Lubię takie wyrazy szacunku , ale w  tamtej chwili , gdybym mogła , to chyba zabiłabym go wzrokiem .  Gdzie podziali się ludzie , którzy którzy uprzedzali wizyty telefonicznie ? 

W Polsce są:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Święto pomidora trwa.....była zupa pomidorowa, na maśle, ze świeżych pomidorów z dodatkiem bazyli i natki pietruszki.....pomidory faszerowane tunczykiem i czymś tam jeszcze a drugie wyglądały jak antipasti ale były o wiele smaczniejsze....pizza pomidorowa tez była i muffiny nadziewane twarożkiem z pomidorami.....I wiele innych pomidorowych przystawek. A na deser coś w rodzaju galaretki ale rzadsze, w kolorze czerwonym a do tego sos waniliowy.....objadłam się jak bąk....:d

Sama to robisz czy masz catering??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Chciałam się troszkę kimnąć na przerwie , już prawie byłam na odlocie i   w tym momencie obudził mnie dzwonek do drzwi >:( Przyszedł babci bratanek pożegnać się ze mną O.o Lubię takie wyrazy szacunku , ale w  tamtej chwili , gdybym mogła , to chyba zabiłabym go wzrokiem .  Gdzie podziali się ludzie , którzy którzy uprzedzali wizyty telefonicznie ? 

Zdrzemnęłam się za Ciebie. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:dyskusja: . Nieco późno, ale to lepiej niż wcale. 

Ja mam drugie popołudnie wolne od szpiegujących oczu.  Jednak donoszę, że gdybyście szukali babci klozetowej, to jestem pod telefonem:tak2:. Mam już doświadczenie, tylko referencji brak.

Moja Pop dzisiaj pod drzwiami toalety wystawała z sakiewką, przebierała już nogami. Pytam: dlaczego nie idziesz robić pipi?.Ona na to, że toaleta zajęta:szok:. Sprawdzam, czy rzeczywiscie tak jest. Hmm... wolna byla, tylko było  światło zapalone.  Zapłaciła mi 1 euro za wejście:donos:. Oficjalnie ogłaszam otwarcie  biznesu klozetowwgo bez wspólników:szydera::trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja: . Nieco późno, ale to lepiej niż wcale. 

Ja mam drugie popołudnie wolne od szpiegujących oczu.  Jednak donoszę, że gdybyście szukali babci klozetowej, to jestem pod telefonem:tak2:. Mam już doświadczenie, tylko referencji brak.

Moja Pop dzisiaj pod drzwiami toalety wystawała z sakiewką, przebierała już nogami. Pytam: dlaczego nie idziesz robić pipi?.Ona na to, że toaleta zajęta:szok:. Sprawdzam, czy rzeczywiscie tak jest. Hmm... wolna byla, tylko było  światło zapalone.  Zapłaciła mi 1 euro za wejście:donos:. Oficjalnie ogłaszam otwarcie  biznesu klozetowwgo bez wspólników:szydera::trele:

Zapalaj częściej światło to zarobisz extra geldy. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja: . Nieco późno, ale to lepiej niż wcale. 

Ja mam drugie popołudnie wolne od szpiegujących oczu.  Jednak donoszę, że gdybyście szukali babci klozetowej, to jestem pod telefonem:tak2:. Mam już doświadczenie, tylko referencji brak.

Moja Pop dzisiaj pod drzwiami toalety wystawała z sakiewką, przebierała już nogami. Pytam: dlaczego nie idziesz robić pipi?.Ona na to, że toaleta zajęta:szok:. Sprawdzam, czy rzeczywiscie tak jest. Hmm... wolna byla, tylko było  światło zapalone.  Zapłaciła mi 1 euro za wejście:donos:. Oficjalnie ogłaszam otwarcie  biznesu klozetowwgo bez wspólników:szydera::trele:

Nooo.....w końcu majątku się dorobisz....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda cudna a ja siedze, bo pdp strajkuje. Wczoraj ubrala buty, po ktorych bola ja nogi. Juz to przerabialysmy, ale....z demencja sie nie dyskutuje.

Mnie to lotto, wyjde wieczorkiem z psem. Pochwalam sie, ze juz mnie slucha:haha:

Wczoraj pdp zauwazyla, ze na widok innego psa jej psina sie  nie wyrywa , ale nie wie dlaczego:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Pogoda cudna a ja siedze, bo pdp strajkuje. Wczoraj ubrala buty, po ktorych bola ja nogi. Juz to przerabialysmy, ale....z demencja sie nie dyskutuje.

Mnie to lotto, wyjde wieczorkiem z psem. Pochwalam sie, ze juz mnie slucha:haha:

Wczoraj pdp zauwazyla, ze na widok innego psa jej psina sie  nie wyrywa , ale nie wie dlaczego:haha:

Ja nie mam demencji, ale też nie wiem dlaczego...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...