Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trochę o Wiśle...trochę o przemyśle...:szydera:  Generalnie, to trenuję zwoje, żeby się nie wyprostowały...:haha:

Czas , że wróciłaś na macierzy łono . Co prawda nie wiem, dlaczego podróżowałaś ze stopami zatopionymi w kadzi. Może masz jakieś wytłumaczenie na dobry wieczór ?image.png.ddcd881e36522fd94e8e41c0e3526349.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

nie lajzilas sie???

bidula...:haha:

Juz nadrobilam:d 

Pdp chciala mnie nawet na zakupy odziezowe wyslac i moglabym lazic pol dnia, bo spodnie potrzebuje, ale

nie ma gupich. Za chwile zapomni i pojdzie gdzies z pieskiem, a ja bede na miescie....

Juz ja gonilam po ulicy, bo sobie wyszla.

Wlasciwego powodu, dla ktorego na zakupy nie poszlam oczywiscie nie podalam, ale otworzylam szafe i... spodnie sie znalazly. Przy okazji letnie rzeczy wyladowaly w szafie na gorze, gdzie pdp nie siegnie.

Porzadku w szafie nie robilam, bo nadgorliwa nie jestem ale cieplejszych rzeczy naszykowalam, zeby miec pod reka.

I tak za jakis czas bede ich szukac, ale coz...Taka robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Juz nadrobilam:d 

Pdp chciala mnie nawet na zakupy odziezowe wyslac i moglabym lazic pol dnia, bo spodnie potrzebuje, ale

nie ma gupich. Za chwile zapomni i pojdzie gdzies z pieskiem, a ja bede na miescie....

Juz ja gonilam po ulicy, bo sobie wyszla.

Wlasciwego powodu, dla ktorego na zakupy nie poszlam oczywiscie nie podalam, ale otworzylam szafe i... spodnie sie znalazly. Przy okazji letnie rzeczy wyladowaly w szafie na gorze, gdzie pdp nie siegnie.

Porzadku w szafie nie robilam, bo nadgorliwa nie jestem ale cieplejszych rzeczy naszykowalam, zeby miec pod reka.

I tak za jakis czas bede ich szukac, ale coz...Taka robota.

wyobrazam sobie w zimie za nia biegac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Juz nadrobilam:d 

Pdp chciala mnie nawet na zakupy odziezowe wyslac i moglabym lazic pol dnia, bo spodnie potrzebuje, ale

nie ma gupich. Za chwile zapomni i pojdzie gdzies z pieskiem, a ja bede na miescie....

Juz ja gonilam po ulicy, bo sobie wyszla.

Wlasciwego powodu, dla ktorego na zakupy nie poszlam oczywiscie nie podalam, ale otworzylam szafe i... spodnie sie znalazly. Przy okazji letnie rzeczy wyladowaly w szafie na gorze, gdzie pdp nie siegnie.

Porzadku w szafie nie robilam, bo nadgorliwa nie jestem ale cieplejszych rzeczy naszykowalam, zeby miec pod reka.

I tak za jakis czas bede ich szukac, ale coz...Taka robota.

 To jużmy  tak mamy, albo gary, albo pranie :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

wyobrazam sobie w zimie za nia biegac

W zimie mnie tu nie ujrza, bo co to za kuchnia jak tarki nie ma!

Powod jest wiec bardzo konkretny.

A ze Stokrotka daje rade, jak sie wybiega, to podsypia i jest spokoj.

Dzisiaj na piechote poszla ze mna do fryzjera . Ona siedziala , ja spacerowalam z piesem po parku i wrocilismy wszyscy wybiegani i zadowoleni.

Przyjechal kurator niespodziewanie, knedle ze szpekiem i szpinakiem nam przywiozl, sztuk szesc.

Zrobilam mu afront, bo pdp odgrzalam w mikrofali a sama zjadlam resztki od wczoraj. Dzisiejszy obiad schowalam do lodowki, bo ten byl w na dwie osoby mierzony. Powiedzial  Stokrotce , ze ma dac mi sprobowac, ale i tak  zjadla wszystko!

I dobrze , ze to widzial, nastepnym razem moze bedzie bardziej przewidujacy.

Stokrotka pytala mnie potem po co przyjechal.

Dobrze, ze nie pamieta wczorajszego zajscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...