Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Marta Bstalas za drzewem i czekalas kiedy wsiadzie do busa;))) ?

Hi hi,no nie.Ale miałam plany nawet hotel tu wziąć na jedna dobę,aby tylko sie ze zmienniczką nie spotkać .Jednak i to nie ns,wiele by sie zdało,bo wymeldowanie o 10 a bździągwa krzyżacka ( jak ją ochrzciła jedna z tutejszych forumek,pozdrawiam Cię Asiu),busa miała o 23 wieczorem.Więc czekałoby mnie koczowanie na plaży do późnego wieczora.

Koniec końców Sindbad mnie wyratował.Bo okazało sie że w tym dniu nie ma kursu do Bremerhaven.

W związku z tym agencja zapytała bacie czy moge przyjechać następnego dnia,babcia,sie zgodziła no i eureka udało sie.

Wprawdzie bździągwa ostro protestowała,że ona sie nie zgadza.Phi.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marta B napisał:

Hi hi,no nie.Ale miałam plany nawet hotel tu wziąć na jedna dobę,aby tylko sie ze zmienniczką nie spotkać .Jednak i to nie ns,wiele by sie zdało,bo wymeldowanie o 10 a bździągwa krzyżacka ( jak ją ochrzciła jedna z tutejszych forumek,pozdrawiam Cię Asiu),busa miała o 23 wieczorem.Więc czekałoby mnie koczowanie na plaży do późnego wieczora.

Koniec końców Sindbad mnie wyratował.Bo okazało sie że w tym dniu nie ma kursu do Bremerhaven.

W związku z tym agencja zapytała bacie czy moge przyjechać następnego dnia,babcia,sie zgodziła no i eureka udało sie.

Wprawdzie bździągwa ostro protestowała,że ona sie nie zgadza.Phi.

 

Dawaj namiary bo chyba gdzieś koło mnie wylądowałaś. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)! 

 

Hawano, jeśli zjawisz się w odpowiednim czasie w Krakowie, to zobaczysz :D.

To moja inspiracja, dużo zielska na głowie i artystyczny nieład :D

d377dbb6ae41ce1c66e575bf0853702d.jpg

 

Super aranzacja:d

Krakow jest aktualny jak najbardziej, jeszcze dokladne wytyczne nie doszly(przed chwila sprawdzilam poczte), a wiec poinformuje pozniej:d

Dzien dobry Wszystkim, milego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Moni.r napisał:

Dzien dobry kochani:cześć:Witam Was jeszcze z urlopu.Mam przesłanie ...

Uważajcie o czym marzycie bo marzenia sie spełniają:d:oklaski:jestem tego żywym przykładem:hura:.

Milego dnia i do napisania:całus:

I o to chodzi w zyciu, by dazyc do spelnienia marzen.

Ciesze sie razem z Toba , gratuluje :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Marta B napisał:

Cuxhaven ,bylo by mi milo.Aczkolwiek straciłam juz nadzieję że jakas opiekunka oprócz mnie tu jest

Bo nie ma pewnie. Tak jak i u mnie.

Jak stanie się cud i będę miała cały dzień wolny to podjadę bo to jednak 1,5 godzinki pociągiem. Autka nie mam a rowerem to bym tydzień potrzebowała. :haha:@LACH jest ciutkę bliżej ale pewnie też ma z godzinkę.....

Dodaj marker na mapie, może ktoś się znajdzie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tu jakas była to raczej bym wiedziała bo od prawie roku tu przyjeżdżam,a tu turystów moc,ale stałych mieszkańców nie tak dużo i obcy jest widoczny od razu :-)

Zapraszam,ja mam auto ale w długie podróże się nie wybieram.Natomiast jakby ktoś chciał do mnie przyjechać jestem jak najbardziej za i ugoszcze czym chata bogata :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Co tam u ciebie slychac ? Czemu Darek tu nie zaglada? Zreszta ty tez bardzo rzadko .

Cześć Andrejko miło że pytasz.Jakos tak rzadziej faktycznie bywam,na FB czesciej.

U mnie wszystko ok,u Darka także.Aktualnie wsiakł na tydzień na ryby,ma wodę i las więc nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba:-)

Ale powiem mu to zajrzy,muzykę jakąś smętną pewnie zapoda:-)

pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich zwłaszcza tych ze " starego" forum

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marta B napisał:

pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich zwłaszcza tych ze " starego" forum

Witam serdecznie. Juz nie ma starego i nowego , tu wszyscy nasi sa, bo to nasze miejsce teraz po prostu.

Smiejemy sie ewentualnie z Hiltona,  ale to na pewno nostalgia nie jest.

Pozdrawiam Ciebie i Darka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marta B napisał:

Cześć Andrejko miło że pytasz.Jakos tak rzadziej faktycznie bywam,na FB czesciej.

U mnie wszystko ok,u Darka także.Aktualnie wsiakł na tydzień na ryby,ma wodę i las więc nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba:-)

Ale powiem mu to zajrzy,muzykę jakąś smętną pewnie zapoda:-)

pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich zwłaszcza tych ze " starego" forum

Moj maz tez z tych co wedkuja i to  extremalnie,bo nawet zima przy minusowych temp. na ryby jezdzi.

Wczoraj dwa szczupaki zlapal.  On jest chory jak na ryby nie pojedzie. Trzeba kiedy naszych mezczyzn razem na ryby poslac,tylko  po te co  w wodzie zyja ,a nie te na nogach w mini :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marta B napisał:

No trzeba:-)

Darek sobie obliczył że jakby wziął bieżący i zaległy urlop to do końca czerwca mógłby tam zostać i że sie nad tym zastanowi.

A ja zaglądam, kto tu o tej porze jest na  dzień doberkach;)No bo u mnie na zegarze 23:30:p śpij spokojnie kochana, ja nie mogę spać bo zaraz mnie obudzi i kierunek Polska ?? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...