Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tutaj ...w sentencjach

Zacytuj chociaż jeden prowokacyjny mój post tutaj w tym temacie .Ja mogę Ci zacytować kilka ,które mogłabym odebrać jako prowokacyjne i wywołujące do tablicy mnie tylko widzisz nie chce mi się .Ja już  nie tylko ignoruje ale pewnie jakby to nie był forum publiczne to bym innego określenia użyła napiszę więc tak nie są już nawet w stanie w jakikolwiek sposób mnie dotknąć ani autorzy ani ich posty .Jeszcze jedno jak ktoś myśli ,że będę się przed nim kajała to jest w błędzie .Jak ktoś próbuje mnie do czegoś zmusić działa to na mnie jak płachta na byka, staje wtedy okoniem i dopinguje mnie to tylko do dalszego bycia sobą .Pozdrawiam Cię milutko i serdecznie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, INEZ napisał:

Krótko podsumuje bo na podsumowania mnie się zebrało dzisiaj  "Zaufanie to nie to samo co dobre wychowanie" mojego autorstwa ta sentencja jest :)

Muszę zacytować samą siebie ale mam pytanie do @lucyna.beata  bo to Ty dzisiaj wstawiłaś sentencje o zaufaniu .Czy ja Ciebie uraziłam? sprowokowałam ? a może wywołałam do tablicy tym co napisałam ? Zaczynam mieć wątpliwości bo niby Wszyscy mnie ignorują a każdy mój post wzbudza zaraz lawinę podejrzeń i komentarzy oraz pouczeń typu Ada to nie wypada .Pozdrawiam Cię @lucyna.beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Jeszcze jedno jak ktoś myśli ,że będę się przed nim kajała to jest w błędzie .Jak ktoś próbuje mnie do czegoś zmusić działa to na mnie jak płachta na byka, staje wtedy okoniem i dopinguje mnie to tylko do dalszego bycia sobą .Pozdrawiam Cię milutko i serdecznie

zgadza się"płachta na byka ", czyli agresja budzi agresję" :( zawsze to swoim dzieciom i komukolwiek powtarzam .Jeśli chodzi o @lucyna.beata ..życzę jej fajnego wypoczynku i:love: przesyłam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, INEZ napisał:

Zacytuj chociaż jeden prowokacyjny mój post tutaj w tym temacie .Ja mogę Ci zacytować kilka ,które mogłabym odebrać jako prowokacyjne i wywołujące do tablicy mnie tylko widzisz nie chce mi się .Ja już  nie tylko ignoruje ale pewnie jakby to nie był forum publiczne to bym innego określenia użyła napiszę więc tak nie są już nawet w stanie w jakikolwiek sposób mnie dotknąć ani autorzy ani ich posty .Jeszcze jedno jak ktoś myśli ,że będę się przed nim kajała to jest w błędzie .Jak ktoś próbuje mnie do czegoś zmusić działa to na mnie jak płachta na byka, staje wtedy okoniem i dopinguje mnie to tylko do dalszego bycia sobą .Pozdrawiam Cię milutko i serdecznie :cmok:

Napisałam i chyba nie wysłałam , bo poszło w kosmos ....

Napisałam wcześniej : ok....nie było pytania :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, erika napisał:

czyli agresja budzi agresję"

Witam Cię @erika bardzo serdecznie i pozwolisz ,że się z Tobą nie zgodzę bo we mnie agresja nigdy nie budziła i nie budzi agresji,  mam to w genach zakodowane :) Czyjaś agresja wywołuje we mnie tylko współczucie w stosunku do agresora .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Muszę zacytować samą siebie ale mam pytanie do @lucyna.beata  bo to Ty dzisiaj wstawiłaś sentencje o zaufaniu .Czy ja Ciebie uraziłam? sprowokowałam ? a może wywołałam do tablicy tym co napisałam ? Zaczynam mieć wątpliwości bo niby Wszyscy mnie ignorują a każdy mój post wzbudza zaraz lawinę podejrzeń i komentarzy oraz pouczeń typu Ada to nie wypada .Pozdrawiam Cię @lucyna.beata

 

inez wszystko jest ok i nie wiem skad takie wnioski

nie urazilas nie sprowokowalas nie wprowadzilas zamieszania...sentencja wpadla mi ot tak w oko sama z siebie bo jest madra i sprawdza sie w naszej codziennosci...nie mylic z daniem drugiej szansy.. to zupelnie inna sprawa..

przeciez uzytkownik forum moze wkleic napisac zacytowac itp...madrosci, sentencje zdjecia i takie tam ..ktore wlasnie do niego przemawiaja...a swoja droga to jest rowniez temat do dyskusji jezeli ktos chce ja podjac

kazdy ma prawo do wlasnego zdania nawet jezeli inni maja odmienne ..kwestia tolerancji..ale do kogo ta mowa... przeciez my jestesmy spoleczenstwiem  bardzo tolerancyjnym prawda i zjawisko ostracyzmu spolecznego jest nam obce...

tia.....:haha:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

zgadza się"płachta na byka ", czyli agresja budzi agresję" :( zawsze to swoim dzieciom i komukolwiek powtarzam .Jeśli chodzi o @lucyna.beata ..życzę jej fajnego wypoczynku i:love: przesyłam.  

no hej lasencja..wiesz co juz sie zastanawialam gdzies sie zawieruszyla ....witaj witaj witaj....jeszcze kilka dni w niebycie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, INEZ napisał:

Witam Cię @erika bardzo serdecznie i pozwolisz ,że się z Tobą nie zgodzę bo we mnie agresja nigdy nie budziła i nie budzi agresji,  mam to w genach zakodowane :) Czyjaś agresja wywołuje we mnie tylko współczucie w stosunku do agresora .

ty dzisiaj  jak ta wojownicza ksiezniczka xena widze...pax pax pax...

nie doszukujmy sie intencji ktorych nie ma...

a nawet jezeli dyskutujemy....robimy to na jakims poziomie ok??

erika ma rowniez racje....bo z reguly agresja rodzi agresje ale sztuka te agresje opanowac....sa ludzie ktorzy z politowaniem beda patrzec a inni... wezma udzial w przepychankach...

kwestia charakteru albo jak wolisz  genow...

czyli wyciszamy sie spokojnie oddychamy i usmiechamy sie..usmiechamy...

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?Gdzieś tu widziałam taki obrazek z ćmą.I tak mi przyszło na myśl,że czasem korzystnie jest lekko upalić sobie skrzydełka,żeby potem na pewne sprawy spojrzeć z dystansu....

ps.niech będzie ,że to sentencja jest,żeby w temacie było:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ty dzisiaj  jak ta wojownicza ksiezniczka xena widze...pax pax pax...

nie doszukujmy sie intencji ktorych nie ma...

a nawet jezeli dyskutujemy....robimy to na jakims poziomie ok??

erika ma rowniez racje....bo z reguly agresja rodzi agresje ale sztuka te agresje opanowac....sa ludzie ktorzy z politowaniem beda patrzec a inni... wezma udzial w przepychankach...

kwestia charakteru albo jak wolisz  genow...

czyli wyciszamy sie spokojnie oddychamy i usmiechamy sie..usmiechamy...

 

 

To co po :wino:?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

 

inez wszystko jest ok i nie wiem skad takie wnioski

nie urazilas nie sprowokowalas nie wprowadzilas zamieszania...sentencja wpadla mi ot tak w oko sama z siebie bo jest madra i sprawdza sie w naszej codziennosci...nie mylic z daniem drugiej szansy.. to zupelnie inna sprawa..

przeciez uzytkownik forum moze wkleic napisac zacytowac itp...madrosci, sentencje zdjecia i takie tam ..ktore wlasnie do niego przemawiaja...a swoja droga to jest rowniez temat do dyskusji jezeli ktos chce ja podjac

kazdy ma prawo do wlasnego zdania nawet jezeli inni maja odmienne ..kwestia tolerancji..ale do kogo ta mowa... przeciez my jestesmy spoleczenstwiem  bardzo tolerancyjnym prawda i zjawisko ostracyzmu spolecznego jest nam obce...

tia.....:haha:

:zdrówko:

:oklaski:chciałam to samo napisać ale wizytę u lekarza miałam i nie miałam czasu na pisanie ;).Teraz jak już pana doktora zaliczyłam :oops:to wolna jestem i chętnego szukam na inne przyjemności :wino::drink:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

Wiecie co?Gdzieś tu widziałam taki obrazek z ćmą.I tak mi przyszło na myśl,że czasem korzystnie jest lekko upalić sobie skrzydełka,żeby potem na pewne sprawy spojrzeć z dystansu....

ps.niech będzie ,że to sentencja jest,żeby w temacie było:)

Ja ognia staram się unikać jak ognia ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

Wiecie co?Gdzieś tu widziałam taki obrazek z ćmą.I tak mi przyszło na myśl,że czasem korzystnie jest lekko upalić sobie skrzydełka,żeby potem na pewne sprawy spojrzeć z dystansu....

ps.niech będzie ,że to sentencja jest,żeby w temacie było:)

bozencjo trafna uwaga...bardzo....:d

my po opaleniu skrzydelek wycignijmy wnioski idac dalej bo wiesz ze ten biedny nocny motyl czasami juz wiecej w realu nie poleci:cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata piękna ta sentencja :)

Teraz takie lużne moje przemyślenia co do wczorajszego dnia w gąszczu postów wyłapałam,że ktoś napisał o pomaganiu ale i o nabieraniu wody w usta bardzo mi się podoba ,że na tym forum tylu ludzi dobrego serca jest co chętnie innym pomagają .Sama chętnie pomagam więc wiem ile to radości może komuś przysporzyć  ta pomoc od nieznajomej osoby od razu człowiekowi pewnie jest lżej na duszy ,że nie jest sam na tym świecie :) i tak sobie pomyślałam ,że prawdą jest ,że jedni mają depresję inni demencję a jeszcze inni tak "umoczone tyłeczki " ,że wydawałoby się ,że są w sytuacji bez wyjścia i niestety ni jak nie można im pomóc nawet jakby człowiek bardzo się starał .Brutalne to ale i prawdziwe :(.Moja sentencja na dziś brzmi :"Każdy ma to na co sobie zasłużył "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...