Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Znam i stosuję....z sukcesami...:d

Ja też. Czasem nie warto działać gwałtownie. Lepiej usiąść i sprawę przemyśleć albo odłożyć na później i ze spokojem się zastanowić. Efekty są zdecydowanie lepsze i nie żałuje się podjętej pod wpływem impulsu decyzji.:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alina 1 napisał:

Ja też. Czasem nie warto działać gwałtownie. Lepiej usiąść i sprawę przemyśleć albo odłożyć na później i ze spokojem się zastanowić. Efekty są zdecydowanie lepsze i nie żałuje się podjętej pod wpływem impulsu decyzji.:d

Alinko, a mówiłem, że bardzo się cieszę, że tutaj jesteś??

Kwiat opiekunkowej inteligencji. :róża:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Knorr napisał:

Alinko, a mówiłem, że bardzo się cieszę, że tutaj jesteś??

Kwiat opiekunkowej inteligencji. :róża:

Mówiłeś i dziękuję Ci, że się cieszysz ponieważ ja także się cieszę. A z tą inteligencją....hmm.....bywa różnie. Kiedyś mówiłam, że jak Pan Bóg rozdawał wzrost i rozum to ustawiłam się w tej drugiej kolejce ale teraz nie jestem już tego taka pewna. Czasem mam wrażenie, że nie otrzymałam ani jednego, ani drugiego.:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Knorr napisał:

Mi też wesoło, bo mam niecały 1000 km do domu. Mam bliżej od Was. :oklaski:

Ja mam siedem godzin jazdy. Z reguły jestem ostatnią klientką zabieraną w Polsce i pierwszą wysadzaną w de. Też jest  mi wesoło z tego powodu. Zwłaszcza gdy słyszę, o której godzinie dojedzie na miejsce ostatnia osoba.:d

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alina 1 napisał:

Ja mam siedem godzin jazdy. Z reguły jestem ostatnią klientką zabieraną w Polsce i pierwszą wysadzaną w de. Też jest  mi wesoło z tego powodu. Zwłaszcza gdy słyszę, o której godzinie dojedzie na miejsce ostatnia osoba.:d

A to tak??? No tak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alina 1 napisał:

Mówiłeś i dziękuję Ci, że się cieszysz ponieważ ja także się cieszę. A z tą inteligencją....hmm.....bywa różnie. Kiedyś mówiłam, że jak Pan Bóg rozdawał wzrost i rozum to ustawiłam się w tej drugiej kolejce ale teraz nie jestem już tego taka pewna. Czasem mam wrażenie, że nie otrzymałam ani jednego, ani drugiego.:d

image.png.7e80ca931b51497680c31d78399feb09.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

dobrze ze Wam jest wesoło..mi bardziej bo ja jestem w domu:oklaski:

Ja także jestem w domu ale już niedługo. W przyszłą sobotę lecę na najprawdziwszy urlop do Turcji. A co. Będę leżeć   i pachnieć. A dziadek tęskni, oj tęskni za mną. Moja zmienniczka aż się boi go ode mnie pozdrowić . Nie chce  wymawiać słowa na A. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alina 1 napisał:

Ja także jestem w domu ale już niedługo. W przyszłą sobotę lecę na najprawdziwszy urlop do Turcji. A co. Będę leżeć   i pachnieć. A dziadek tęskni, oj tęskni za mną. Moja zmienniczka aż się boi go ode mnie pozdrowić . Nie chce  wymawiać słowa na A. 

Jedz i tylko uważaj na wodę,,,wodę,,wodę,,,Turcja tez byla moim cudownym urlopem,,ale woda mnie mało nie zakatrupiła :rozpacz:wyszlo to po 2 miesiącach ,,,,ale urlop uważam też swój za wspaniały,,,amerykę mialam tam,,barek przy morzu do 12 w nocy a potem disco,,,a jedzenia full,,,wszystkiego,,,Tobie życzę wspanialego urlopu,,,:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo tutaj poszukujemy ,,kogoś ,,kto był na forum i znikł,,,za kim tęsknimy ? z kim chcielibyśmy popisać,,albo co się dzieje u dawno nie widzianego forumowicza,,,no!!! przestrzegać ,,mamy regulamin,,wiem wiem ,że sama nieraz zjechalam z tematu,,jestem za bardzo nieraz nieusłuchana,,,:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Andrew i Ty tutaj razem z desantem się pojawiłeś. Serdeczności ! A Elżunia pojedyncza czy dubeltowa mogłaby dać znać, że żyje. Fajnie by było gdyby i NowaDanuta się odnalazła. A może jest tylko ja jej nie widziałam. Ktoś? Coś? No i Evvex koniecznie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Jedz i tylko uważaj na wodę,,,wodę,,wodę,,,Turcja tez byla moim cudownym urlopem,,ale woda mnie mało nie zakatrupiła :rozpacz:wyszlo to po 2 miesiącach ,,,,ale urlop uważam też swój za wspaniały,,,amerykę mialam tam,,barek przy morzu do 12 w nocy a potem disco,,,a jedzenia full,,,wszystkiego,,,Tobie życzę wspanialego urlopu,,,:love:

 Już parę razy w Turcji byłam. Z wodą  nie miałam problemów. Tylko w Egipcie dopadła mnie zemsta Faraona ale poza tym to spoko. O dziwo czasem mam problemy w de. Niby taką wszędzie super  wodę mają, a ja zaliczam "Durchwall" od tych ichnich wspaniałości.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alina 1 napisał:

Oj Andrew i Ty tutaj razem z desantem się pojawiłeś. Serdeczności ! A Elżunia pojedyncza czy dubeltowa mogłaby dać znać, że żyje. Fajnie by było gdyby i NowaDanuta się odnalazła. A może jest tylko ja jej nie widziałam. Ktoś? Coś? No i Evvex koniecznie.

Są tu, tylko coś nie mają czasu chyba. Tak przypuszczam. Niemal wszyscy tu są, wiesz??? I ja tez tu razem jestem. A wiesz??

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Knorr napisał:

O.k. Ale dzielimy skórę na niedźwiedziu. Elli tu nie ma :-(((

A wiesz, że w roku jest dni nieparzystych więcej ? Hehehehe. Ela urlopuje ale obiecała się pojawiać , to jej miło będzie, że o niej myślimy. Alinko, własnie Ella mnie tu zwabiła podstępem. :d

Edytowane przez Andrew
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

A wiesz, że w roku jest dni nieparzystych więcej ? Hehehehe. Ela urlopuje ale obiecała się pojawiać , to jej miło będzie, że o niej myślimy. Alinko, własnie Ella mnie tu zwabiła podstępem. :d

Mniej nie znaczy gorzej. :-))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrew napisał:

A wiesz, że w roku jest dni nieparzystych więcej ? Hehehehe. Ela urlopuje ale obiecała się pojawiać , to jej miło będzie, że o niej myślimy. Alinko, własnie Ella mnie tu zwabiła podstępem. :d

Mądra z niej dziewczyna. Zawsze to wiedziałam. :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alina 1 napisał:

Oj Andrew i Ty tutaj razem z desantem się pojawiłeś. Serdeczności ! A Elżunia pojedyncza czy dubeltowa mogłaby dać znać, że żyje. Fajnie by było gdyby i NowaDanuta się odnalazła. A może jest tylko ja jej nie widziałam. Ktoś? Coś? No i Evvex koniecznie.

Napisałam emaila do Nowejdanusi,chyba nawet już założyła konto,ale z tego co wiem jest na urlopie i nie ma czasu,

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...