Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wenusia napisał:

No i nawet znalazłam 'wontek' z życzeniami Ooo

Wiary, która odmieni nasze serca,
Nadziei, że jutro będzie lepsze,
Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.
I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia

FB_IMG_1608742069901.jpg

FB_IMG_1608742383691.jpg

Czy to Twoja łapka ?

Edytowane przez Funny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wigilja Świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkim którzy są daleko od domu lub wyruszają i wracają do domu; lub po prostu nie mogą z różnych przyczyn się spotkać z bliskimi, by nowonarodzony Jezus im błogosławi i dał siłę do pokonywania trudności dnia codziennego. Nam wszystkim życzę by Boże Narodzenie było okazja  do braterstwa. gestów solidarności i wzajemnej empatii.  Jednocześnie mam nadzieję że 2021 r będzie rokiem lepszym niż ten mijający... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elf napisał:

Jutro wigilja Świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkim którzy są daleko od domu lub wyruszają i wracają do domu; lub po prostu nie mogą z różnych przyczyn się spotkać z bliskimi, by nowonarodzony Jezus im błogosławi i dał siłę do pokonywania trudności dnia codziennego. Nam wszystkim życzę by Boże Narodzenie było okazja  do braterstwa. gestów solidarności i wzajemnej empatii.  Jednocześnie mam nadzieję że 2021 r będzie rokiem lepszym niż ten mijający... 

Dziękuje i wzajemnie

IMG-20201224-WA0002.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elf napisał:

Jutro wigilja Świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkim którzy są daleko od domu lub wyruszają i wracają do domu; lub po prostu nie mogą z różnych przyczyn się spotkać z bliskimi, by nowonarodzony Jezus im błogosławi i dał siłę do pokonywania trudności dnia codziennego. Nam wszystkim życzę by Boże Narodzenie było okazja  do braterstwa. gestów solidarności i wzajemnej empatii.  Jednocześnie mam nadzieję że 2021 r będzie rokiem lepszym niż ten mijający... 

Dziękuje wzajemnie @elf

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, życzymy Wam w nadchodzącym roku 2021 wszystkiego, co najlepsze. Mamy nadzieję, że spełnią się Wasze marzenia i plany. Życzymy też zdrowia, samych dobrych ofert, miłych podopiecznych oraz radości w życiu osobistym.

Nigdy tak chętnie nie żegnaliśmy mijającego roku. I nie chodzi nam jedynie o pandemię. W ostatnich miesiącach straciliśmy w wypadkach komunikacyjnych pracującego z nami od 5 lat programistę, a później moderatorkę i współtwórczynię naszego serwisu. Odeszli zdecydowanie za wcześnie...

Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania w lepszym roku!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim opiekunom, opiekunom, pracownikom agencji pracy, całej załodze redakcji tego portalu oraz waszym rodzinom życzę aby ten Nowy Rok przyniósł Wam to co jest dla was najważniejsze :love:

Pf Noc GIF by CK HOŠKA TOUR

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 31.12.2020 at 09:44, Redakcja napisał:

Kochani, życzymy Wam w nadchodzącym roku 2021 wszystkiego, co najlepsze. Mamy nadzieję, że spełnią się Wasze marzenia i plany. Życzymy też zdrowia, samych dobrych ofert, miłych podopiecznych oraz radości w życiu osobistym.

Nigdy tak chętnie nie żegnaliśmy mijającego roku. I nie chodzi nam jedynie o pandemię. W ostatnich miesiącach straciliśmy w wypadkach komunikacyjnych pracującego z nami od 5 lat programistę, a później moderatorkę i współtwórczynię naszego serwisu. Odeszli zdecydowanie za wcześnie...

Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania w lepszym roku!

Przykra sprawa. Nie wiedziałam... Młodzi ludzie powinni dożywać starości :(

Mam pytanie czy osoby które usunęły konta lub je straciły mogą je odzyskać i zacząć jeszcze raz na tzw. nowe otwarcie z nowym moderatorem choć wolałabym to pytanie zadać ze starym zespołem na otwarcie nowego roku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toćka napisał:

I ciekawi mnie też czy forumowicze też chcieliby nowego otwarcia? Życie jest za krótkie na kłótnie...

Nie. 

Tematem tego topiku są życzenia na różne okazje. 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Funny napisał:

No tak a my wszyscy i ja też z bukietem konwalii(wiesz czemu właśnie one ) w innym topiku KAWOWYM.Solenizantko czy zobaczyłaś nasze kwiaty ???A masz i tu Zdrówka zyczę:cmok:

tapeta-na-telefon-bukiet-konwalii-w-wazonie.jpg

Wiesz  ze  Konwalie bardzo lubię. Dziękuję :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
46 minut temu, INEZ napisał:

@Wenusia z okazji Twoich kolejnych urodzin życzę Ci żeby zawsze otaczali Cię ludzie ,ktorzy będą darzyli  Cię miłością ,szacunkiem i wsparciem w radosnych  i tych trochę trudniejszych chwilach życia :cmok:bk GIF

Podpinam się i dodam tylko ZDROWIA

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...