Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, INEZ napisał:

Wszystkiego o czym tylko sobie tylko zamarzysz @lucyna.beata

o....gdyby tak sie dalo....wiesz chcialabym miec ahencje opiekunek ale taka z prawdziwego zdarzenia...bez kombinacji bez podchodow bez miachania uczciwa w stsounku do opiekuna i do rodziny....bo wydaje mi sie uczciwosc i lojalnosc zawsze sa i beda w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

uczciwa w stsounku do opiekuna i do rodziny.

To zbyt wygórowane marzenie :oops:chyba się tego nie da pogodzić ale jakbyś otwierała to wal do mnie jak w dym :cmok::769_heart::haha: a tego nie mogłam już dodać w życzeniach bo Twój nick wpisałam i nie mogłam już nic dodać więcej :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

To co ja biedna mam życzyć tym dwóm ? Tej Lucynie i tej Beacie ? A, już wiem. Eurasków na koncie i pociechy z dzieciaków. I żeby kurze się nie osadzały a okna same umyły. :haha:

one obie dziekuja....kurze sie schowaly...ja przygladam sie mojej zatoce prawie krystalicznej dzisiaj bo pogoda cudna idealna na rower na lazenie po plazy na wdychanie cudownego powietrza...takie tyllko u nas

dziekuje mariolanto

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Afryka napisał:

Czy Lucyna to dziewczyna ? :d...z pewnością fajna kobitka ...

Wszystkiego najlepszego w tym dniu tak uroczystym ,sto lat w zdrowiu ,szczęściu i dostatku .:cmok::tort::bukiet:

afrykodzika....my wszystkie fajne kobitki jestesmy jedna od drugiej fajniejsza....dziekuje kochana

:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joy napisał:

@lucyna.beata i ja dołączam do tych wszystkich życzeń powyżej.:róża::róża::róża::róża:

Od siebie dodam tylko iż życzę Ci abyś się nigdy nie zmieniła.Niech Twoje życie zmienia się codziennie na lepsze i lepsze,ale Ty pozostań sobą,bo jesteś wspaniała:serce::cmok:

na takie slowa pozostaje mi tylko zarumienic sie kochana:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Niech zapiergala Ci pomalutku!!!:szydera:

sie nie da lachu kochany...nie da sie...ale juz cisza i spokoj..jutro mlodziezow mi sie niedziela zapowiada ...zajedzie z klasa moje mlodsze latorosle ale bez narzeczonej za to wpada drugi synus w towarzystwie kolegi wiec znow beda dyskusje o modzie muzyce grach itd..nie wiem czy nie odpadne w polowie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, INEZ napisał:

To zbyt wygórowane marzenie :oops:chyba się tego nie da pogodzić ale jakbyś otwierała to wal do mnie jak w dym :cmok::769_heart::haha: a tego nie mogłam już dodać w życzeniach bo Twój nick wpisałam i nie mogłam już nic dodać więcej :haha:

inezko da sie...kwestia lojalnosco obu stron i agencji i opiekuna....no ale nasza narodowa przywara...stanowi niestety problem...ale za marzenia nie karaja wiec tak sobie wymyslilam:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 @Baśka powtarzająca się chciałabym złożyć Tobie niebanalne życzenia....Jednakże cokolwiek bym nie napisała, będzie to tylko cząsteczka tego, czego chciałbym Ci życzyć w dniu urodzin...Nie będę życzyła zdrowia...nie będę życzyła kasy...nie będę życzyła powodzenia...ani pomyślności...gdyż od tylu osób dostaniesz takie życzenia, że możesz nie udźwignąć tego balastu...:haha: Pożyczę Tobie jedno...bądź nadal taka jaka jesteś, a jak się uda, to nawet fajniejsza.....I bądź z nami.....:cmok:21229968_urodzinysowa.jpg.bcca5ac88e12c4b024413122a71db425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również @Baśka powtarzająca się życzę szczęścia tyle, ile da radę udźwignąć, niech najlepsze dni nigdy się nie kończą, a te mniej udane mijają w okamgnieniu, żeby zawsze mogła się wysypiać i nie musiała nigdzie spieszyć. Oraz całego oceanu pozytywnej energii.

fioletowe-tulipany.jpg

Zapomniałąbym o najważniejszym!

wine-of-fire-lavender.jpg


 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...