Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj...dużo ludzi :szydera:

Rudy 102  też tam kiedyś był...sie wybrał :szydera:

No....jego śladami wędruję :szydera: W Spandau znalazłam wyjście z U-bahnu...ale już po wzrywczatce naprawione :haha: Kamienicy z haubicami nie ma...chyba Ruscy zajumali jako reparacje wojenne :haha: A po rogatywce rotmistrza ślad zaginął :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale tylko wtedy jak dżem do końca jest z nich wybrany . Wtedy na półkę a później do kontenera ....jak się więcej twistów uzbiera :szydera:

Eeeeee.....nieeeee :haha: Ona twist again....czyli taki zamiennik dnia świstaka  :haha:Czyli uprawia taniec brzucha, tfu....ducha....osobno tańczy łeb, a osobno doopa (każdego z pdp) :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Eeeeee.....nieeeee :haha: Ona twist again....czyli taki zamiennik dnia świstaka  :haha:Czyli uprawia taniec brzucha, tfu....ducha....osobno tańczy łeb, a osobno doopa (każdego z pdp) :szydera:

Eeeee...no to nie ma to tamto . Niech śmiga ....szarpanego rocka też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Dodzisława napisał:

Heloł, kto jutro ma mozliwość i chęć wypić popołudniową  kawkę w Wiesbaden z Dodzisławą??? Odezwijcie się proszę:serce:

Miałbym możliwość i chęci, ale tylko w najbliższy poniedziałek. Wybieram się do Wiesbaden na krótkie zwiedzanie miasta. A to popołudnie to kiedy? W jakich godzinach?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris No niestety, w poniedziałek, to ja mam tylko 2 godziny wolnego, a do Wiesbaden mam 17 km w jedną stronę. Niby nie jest to daleko, ale rozpędzić się tu nie idzie, bo górki i serpentynki i max to 80km/h a najczęsciej 30km/h :d . Trochę będzie mało czasu na zwiedzanie , spotkanie, kawkę i takie tam.Mandatów juz kilka zapłaciłam w De i więcej płacic nabożenstwa nie mam. Jutro jadę do Wiesbaden gdzies tak około 14 00 i będę tam do mniej więcej 17 30 - 18 00. Jutro przyjeżdza w odwiedziny córka PDP z rodziną i babcia zaproponowała mi dłuższe wolne, żebym mogła sobie pozwiedzać. Jesteś gdzieś w pobliżu? Jesli chcesz, to napisz mi na priv gdzie dokładnie jesteś. Może na tyle blisko, że pogaduszki przy kawce będą możliwe w dzień powszedni :d .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.09.2019 at 14:07, Dodzisława napisał:

Heloł, kto jutro ma mozliwość i chęć wypić popołudniową  kawkę w Wiesbaden z Dodzisławą??? Odezwijcie się proszę:serce:

Hejka @Dodzisława to tylko 33 km ode mnie jak coś to możemy się umówić, tylko gdzie i jak?

Ja jestem pod 60435

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.08.2019 at 13:52, Maria Jolanta napisał:

A może ktoś jest w Saarlandzie ? 

A oczywiście :) S---louis, jeszcze tydzień, ale raczej dwa. W nadchodzącym tygodniu ewentualne spotkanie na moim terenie, bo znowu fachowcy będą obrabiać moje lokum i Q&A są moim udziałem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
43 minut temu, INEZ napisał:

@:1007_hearts:Wenusia :1007_hearts: gdzie Ty się podziewa sz?

Za ten nick to :lanie:dostaniesz wiesz ile ja się natrudzilam żeby go napisać!!!!!! 

Na "Mialkosc i nudę" mnie nie skazuj :smutek:

Tu jezdem tuuuuu

A co serduszka Ci nie wychodzą czy jak

Ty się że mną nudzić nie będziesz

Buziaki i do :telefon:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...