Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Mąż napisał:

Mirelka, dzięki za wprowadzenie. Najbardziej jednak ucieszyło mnie to ostatnie zdanie. O razu się uspokoiłem. :d Bo znerwicowany byłem dotychczas.:żółw:Ja nie wiem, dlaczego ona tak go naciska.??

 

Bo mowi,

,,Oddaj kase, oddaj kase:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ten czerwony ryjek jest ode mnie :przekleństwa: Pierwsza byłam :ostrzegam: Kołatam od pół roku :smutek:  Mogę jedynie udostępnić tydzień zwłoki....i nie więcej, bo....:lanie: na tym się nie skończy :szydera:

Zwlok nie udostepniaj

chyba ze swieze....:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ja specjalizuję się w operacjach na otwartym sercu :haha::szydera: Moje serce dla @Moderator jest otwarte...już długo...:szydera:  Ale jak trzeba to i tracheotomię przeprowadzę...na tym "kimś" >:(

Oczko wyjac, zylke wypruc ,dasz rade?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!

Jak się dużo luda najdzie i klikają w klawisze jak szaleńcy to forum ma opóźnienia. Wtedy najprościej pod ostatnimi tematami kliknąć "ozobacz wszystkie statnie posty" i wiadomo kto gdzie co nabazgrał. :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...