Skocz do zawartości

Kupno telefonu


Gość Nowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@scarlett sprawdzimy ,zobaczymy, też byłam przeciwna marce Huawei,bo kiedyś miałam stacjonarny i porażka a jednak kupiłam ostatnio i mam do tej pory i super lata, ale szybkę zbiłam , więc jest pretekst aby nowy kupic, czytając opinii dużo ,zdecydowałam się na kupno, a co będzie ? zobaczymy,  :szydera: w huawei wymienię szybkę,bo trochę popękana i dam w prezencie wnuczce,,a niech ma dziecko dobry telefon,,bo naprawdę dobry,, wyszystko idzie tak do przodu,że nie nadążamy ,,za dwa lata inny kupię,,jak okaże się szmelc,ale nie!! będzie dobrze,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, scarlett napisał:

no nie wiem @ Blondi...ja mam uraz do tej marki..:$ 2 lata padł mi laptop..syn mi kupił na cito właśnie Xiaomi żebym coś miała do czasu naprawienia starego..porażka totalna...3 razy był już w serwisie..po każdej aktualizacji systemu wywala kamerkę...a co najgorsze ..nawet jak stoi obok rutera to i tak internetu nie widzi...aktualnie spoczął w czeluściach szafy i pewnie tam zostanie..może telefony mają lepsze ..oby..

Niestety potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Niestety potwierdzam.

Nie strachać tu mnie, wzięłam najlepszy i najnowszy model, recenzje są super, opinie też, a co będzie to zobaczymy, to tylko telefon, który piznę może za dwa czy 3 lata, dobrze ,że nie kupuje się rzeczy do końca życia:szydera:  natomiast nie mogę się skusić do marki ,samsung" no nie! odpycha mnie ,chyba zraziłam się jak kiedyś była taka afera z Samsungem Galaxy, że coś baterie wywalało,,od tamtej pory jak najdalej,,każdy z nas ma wybrane marki,ulubione, 

Translator który kupilam za 89 euro, mój dziala i jest ok, szybko tlumaczy ,wszystko z nim jak narazie w porządku, natomiast czytam tyle negatywnych opinii ,że jakbym te opinie wczesniej przeczytała ,to nie wiem czy bym kupiła go, jak na loteri, albo trafisz na dobry wypust albo na szajs,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Nie strachać tu mnie, wzięłam najlepszy i najnowszy model, recenzje są super, opinie też, a co będzie to zobaczymy, to tylko telefon, który piznę może za dwa czy 3 lata, dobrze ,że nie kupuje się rzeczy do końca życia:szydera:  natomiast nie mogę się skusić do marki ,samsung" no nie! odpycha mnie ,chyba zraziłam się jak kiedyś była taka afera z Samsungem Galaxy, że coś baterie wywalało,,od tamtej pory jak najdalej,,każdy z nas ma wybrane marki,ulubione, 

Translator który kupilam za 89 euro, mój dziala i jest ok, szybko tlumaczy ,wszystko z nim jak narazie w porządku, natomiast czytam tyle negatywnych opinii ,że jakbym te opinie wczesniej przeczytała ,to nie wiem czy bym kupiła go, jak na loteri, albo trafisz na dobry wypust albo na szajs,

Niby tak. No i nie wiem jaki model sobie wypatrzyłaś. Te najnowsze nie mają dostępu do aplikacji Google np. Map czy Zdjęć. No a dla mnie android i Google to kluczowa sprawa. Poza tym nałożenie na Huawei sankcji przez Trumpa tez ma znaczenie...No i ciągle nie wiem co mam myślec o doniesieniach o szpiegowaniu posiadaczy Huawei przez Chińczyków.

No i jeszcze srajfony Huawei są oskarżane o...hmm..zbyt wielką inspirację innymi markami. I chyba coś w tym jest. Bywają bardzo...wtórne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

Powiem tylko. Że mój telefon dotarł, jest przecudny w obudowie, teraz sparuje telefony, aby wszystko z jednego przeszło na drugi. Ale jak będzie dalej? Napewno napiszę:tak:l

sporo nowych modeli nie ma wsparcia google, i innych amertkańskich platworm ,ze wzgledu na embargo usa,niektóre aplikacje mogą nie działać-tak czytałem ja mam p 20,na którego jeszcze obowiazują wszelkie umowy międzynarodowe ,ma już 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc, wszystko przeniosłam z Huawei na Xaomi, telefon uważam za super udany, wszystko mam i mam full miejsca, obudowa perłowa i kant złoty ale wsadziłam w ochraniacz pancerny i czar prysł:szydera: więc zamówiłam następne etui, no bo gdzie taką pięknośc schować, :szydera: słuchanie muzyki z telefonu to dopiero frajda ,normalnie stereo,a w ogóle to narazie mnie nic nie wnerwiło w nim,,:hura: śliczniutki jest,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No więc, wszystko przeniosłam z Huawei na Xaomi, telefon uważam za super udany, wszystko mam i mam full miejsca, obudowa perłowa i kant złoty ale wsadziłam w ochraniacz pancerny i czar prysł:szydera: więc zamówiłam następne etui, no bo gdzie taką pięknośc schować, :szydera: słuchanie muzyki z telefonu to dopiero frajda ,normalnie stereo,a w ogóle to narazie mnie nic nie wnerwiło w nim,,:hura: śliczniutki jest,,

Nieważne , czy dobry ....ważne , że śliczniutki ....Blondasku . Etui koniecznie perłowe :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.11.2019 at 21:50, maras1 napisał:

sporo nowych modeli nie ma wsparcia google, i innych amertkańskich platworm ,ze wzgledu na embargo usa,niektóre aplikacje mogą nie działać-tak czytałem ja mam p 20,na którego jeszcze obowiazują wszelkie umowy międzynarodowe ,ma już 2 lata

Marasku jakiego wsparcia potrzebujesz od google???:święty: ja nie jestem wymagająca i mi wystarcza standart chyba,,:haha::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Marasku jakiego wsparcia potrzebujesz od google???:święty: ja nie jestem wymagająca i mi wystarcza standart chyba,,:haha::dobrze:

bez wsparcia google ,nie będą działały zadne aplikacje,ze sklepu google play i wszystkie powiązane z google,a jest tego z ogółu chyba 90 %:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Śliczne będzie . Błyszczące mocno ...po ślepiach będzie dawało jak trzeba . Wszystkie będą zazdraszczać :szydera:

Matowy złoty i już taka nie jestem aby świecić komuś po oczach ,,przecież ja skromniutka jestem, mi ma świecić a nie komuś,,:szok: tak!!! zaraz siastać na prawo i lewo to ja z kasą tak potrafię ,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

bez wsparcia google ,nie będą działały zadne aplikacje,ze sklepu google play i wszystkie powiązane z google,a jest tego z ogółu chyba 90 %:słabo:

Kup se perłowy telefon ...wszystko będzie działało . A jak nawet nie będzie działało to będzie on po prostu śliczniutki  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...