Skocz do zawartości

Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Pii i Pana Aloisa, od 12.06.2023 – 1.700 Euro netto, w 65817 Eppstein.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Pii i Pana Aloisa, od 12.06.2023 – 1.700 Euro netto, w 65817 Eppstein.

Stawka: 1700 Euro
Termin wyjazdu: 12.06.2023
Miejscowość: 65817 Eppstein, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich .

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Opiekunka osób starszych
Termin wyjazdu: od 12.06.2023
Wynagrodzenie: 1.700 Euro netto
Miejsce pracy: 65817 Eppstein
Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszych kochanych podopiecznych. Pani Pia (95) choruje na osteoporozę, która doprowadziła do złamań kręgów i operacji kręgosłupa. Seniorka porusza się samodzielnie jedynie ze wsparciem rollatora. Porusza się małymi kroczkami, wymaga asekuracji opiekunki. W domu zamontowana jest winda schodowa, którą seniorka sama obsługuje.
Pani Pia ma bardzo duży niedosłuch i problemy z orientacją. Nie lubi samotności, szczęśliwa czuje się wiedząc, że w pobliżu jest osoba, na którą może liczyć. W czasie wolnym lubi czytać gazety, telefonować, spędzać czas z bliskimi. Lubi także być włączana w drobne czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego – pomoc przy gotowaniu, wycieranie naczyń, nakrywanie do stołu.
Seniorka dwa razy w tygodniu bierze udział w zajęciach z fizjoterapeutą.
Jej mąż, pan Alois (93) jest profesorem, który pracował w Wyższej Szkole Muzycznej. Jest osoba energiczną, towarzyską, otwartą, ukształtowaną przez talent muzyczny i działalność artystyczną. Ma wyjątkową charyzmę i przyjazne usposobienie. Choruje na cukrzycę, niewydolność serca i nadciśnienie. Jego mobilność jest ograniczona, tak jak żona używa rollatora. Pan Alois nie stosuje diety cukrzycowej, ale powinien spożywać niektóre pokarmy (sok owocowy, cukier, tłuszcz, alkohol, ciasto, słodycze) w małych ilościach. Jego zajęcią z fizjoterapeutą są trzy razy w tygodniu.
Małżeństwo mieszka w dużym, trzypiętrowym domu jednorodzinnym o pow. 250m2 Znajduje się tam 9 pokoi. Jest toaleta dla gości, łazienka z wanną i prysznicem. Dom ma dostęp do ogrodu. Jest także taras. Klatka schodowa na pierwsze piętro posiada windą schodową; Wejście na taras możliwe jest tylko małymi schodami.
Sklepy, banki itp. znajdują się w sąsiednim mieście. Istnieje możliwość dojazdu do sklepów dzięki komunikacji miejskiej (1 stacja S-Bahn). Jest zapewniony dostęp do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...