Skocz do zawartości

Zostawiacie swoje rzeczy na powrót na sztelę?


Gość Ewa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Czy wy zostawiacie swoje rzeczy na swoich stałych sztelach? Jestem drugi raz na wyjeździe i zmienniczka w szafce zostawiła swoje rzeczy zamknięte na kluczyk, bo ona wróci i nie będzie tego wozić. Mam przez to mało miejsca ,a do tego ma swoją poduszkę i kołdrę :) upchaną do łóżka. Też tak robicie? A co jak nie wróci, bo np. babcia umrze albo stanie się coś innego? e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...jechać z kołdra czy z wieloma rzeczami to trochę przesada.A zostawiać swoje rzeczy to już wogole nie jest zrozumiałe dla mnie..Każda z nas chyba inaczej podchodzi do obowiązków, jadę do pracy i rzeczy zabieram niedużo i najpotrzebniejsze bo nie wiem co mnie czeka..Taka jest prawda...Mówimy o pracy opiekunki w tej chwili.Raz troszkę głupio mi było bo nie wzięłam rzeczy świątecznych a to było Boże Narodzenie...nie włożyłam do walizki jeszcze jednej małej torby,która była przyszykowana wcześniej. Poradziłam sobie bo zawsze biorę pieniążki że sobą i Wam też radzę bo różnie bywa....pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Białowłosa

Ja zostawiam, ale wsadzam wszystko do walizki i chowam w piwnicy lub tam gdzie jest miejsce, ale nie w pokoju, żeby nie przeszkadzało. Też mam poduchę i ciepłą kołdrę kupione w de, ale to zamykam próżniowo i nikomu raczej nie przeszkadza. Jak się jeździ w jedno miejsce latami to się robi drugi dom i szkoda wszystko tachać ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Białowłowsa
2 godziny temu, Slowik109 napisał:

Gość Białogłowa....nie miałam narazie tyle szczęścia żeby w jedno miejsce jeździć a bardzo bym chciała w końcu dobrać podopieczna.Moze w końcu się uda?....O.o:d

Bo tu trzeba szczęścia i cierpliwości. W końcu trafisz. Moja babcia jest na tyle sprawna, że nawet nie myślę o jakimś końcu, obu jak najdłużej , bo super miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 18:50, Slowik109 napisał:

Gość Białogłowa....nie miałam narazie tyle szczęścia żeby w jedno miejsce jeździć a bardzo bym chciała w końcu dobrać podopieczna.Moze w końcu się uda?....O.o:d

Hej. 

Jedna znajdzie szybko a druga mysi sobie to wyjeździć. Tu trzeba dużo szczęścia. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Ewa nie polecam zostawiania swoich rzeczy. Wszystko może się zdarzyć, a nie każda rodzina jest tak uprzejma żeby odesłać, albo chociaż przetrzymać aż będzie możliwość odbioru. Niestety ja mam to samo, mało miejsca, bo to jest mieszkanie i toboły zmienniczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 18:50, Slowik109 napisał:

Gość Białogłowa....nie miałam narazie tyle szczęścia żeby w jedno miejsce jeździć a bardzo bym chciała w końcu dobrać podopieczna.Moze w końcu się uda?....O.o:d

Mnie się udało, po 6 latach pracy😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ Ja już też kilka lat w tej pracy ,w innym kraju pracowałabym po dobrych kilka miesięcy,tacy fajni ludzie ale kryzys ekonomiczny wynikł z sytuacji gospodarczej i trzeba było wrócić.....Za miedzą....:d różnie się trafią i ciężko....może w końcu się uda.Zycze oby jak najdłużej ta sztela się Tobie utrzymała.....I Love You Heart GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Nina Mimo w taki sposób piękna kurtka skórzana zginęła.Powiedziala rodzina,że nie było.Zapomnialam zabrać z szafy ....to było w innym kraju. W Niemczech pierścionek mi zginął,dobrze ,że nie złoty .Był bardzo ładny,z oczkami.....lepiej nie zabierać ładnych rzeczy że sobą.....pozdrawiam...I Love You Heart GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...