Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Linka nie zapodam bo sama nie wiem w co wierzyć.

Ale co myślicie o konflikcie Ukraina-Rosja i czy to była ukraińska prowokacja czy rosyjska agresja ?

Mamy niespójne wiadomości , więc można tylko gdybać , ale osobiście stawiam na rosyjską agresję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, geronimo napisał:

@violka chyba się mylisz

Poczekamy ...zobaczymy . Z tego co mi dzisiaj tłumaczono , obrazowo pokazywano to wygląda na to , że Ty masz rację . Ja tv nie oglądam , radia nie słucham , bo mi jeszcze nie dowieziono i w pierwszej wersji ( zasłyszanej od kogoś  ) też myślałam jak @violka...ale , osoba , która mi później " rysowała " wytłumaczyła mi co i jak . Zaznaczam , że tej osobie bliżej sercem  do Ukrainy niż do Rosji ....Lepiej niech dojdzie do porozumienia między tymi dwoma państwami . Wojny nam niepotrzebne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎24‎.‎11‎.‎2018 at 13:23, BabaJagusia napisał:

Pokaż mi kraj gdzie rozliczają.Polityka to przecież teatr. Każdy rozsądnie myślący nie da się nabrać.

Ja określam takie kraje normalnymi.Dla potwierdzenia ,ze a takie kraje podam chociażby przykład wcześniejszego Prezydenta Niemiec Wolfa,gdy dziennikarze opisali,ze z państwowych pieniędzy robi zakupy dla swojej zony.Po niedługim czasie od publikacji podal się do dymisji i zniknal z polityki.Podobnie jeden z ministrów w Reinland-Pfalz ,miał budowac duże centrum sportowo-rekrecyjne.Dobral złych partnerów,wydal pieniądze ,inwestycja nie powstala.Ma sprawę sadowa i komornik zajal jego majatek.W Szwecji również dziennikarze odkryli,ze minister pracy na pol legalnie zatrudniala pomoc domowa.POdobnie jak Wolf podala się do dymisji i nie ma jej w polityce.Wiele było podobnych przypadkow ,tyle ze niestety nie w Polsce.Wiadomo ,ze wszyscy nasi politycy robia podobnie na wieksza lub mniejsza skale,wiec nikt nie ukreci bata na siebie.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, BabaJagusia napisał:

Powiem tak:"jedna jaskółka wiosny nie czyni".Od czasu do czasu stwarzane są pozory "sprawiedliwości".Podtrzymuję swoją tezę o teatrze i marionetkach.

Teatr z marionetkami i to w coraz gorszym wydaniu :tak2: Ktoś mi kiedyś powiedział, że to planeta małp.., czyli rządy ludzi, którzy mają dłuuugie ręce (jak małpy) i ja się z tym zgadzam :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, kris napisał:

wlasnie mialam wkleic,link,

Nie wierze....

Kto mial taki poj@#4 roniony pomysl?

Moze jeszcze msze beda odprawiac i z taca chodzic?!

Moze wpadna na to by w samolotach tez oltarzyki, konfensjonaly ustawic?

Ludzie, gdzie my zyjemy?

Zamiasta wstawac z kolan, to wlasnie sie na nie walimy:mur::przekleństwa::mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kris napisał:

O matko!

Tylko nie to!!!!:mur:

Ja juz po prostu nie ogarniam, jak chory moze byc pomyslodawca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

:przekleństwa::przekleństwa:Yebany Belzebub!

To ma byc duchowny?!

W co on wierzy,bo napewno nie w Boga!

a udzial Polakow w zyciu KK nadal obniza sie...

wiecie, ja po wielu latach ,,bez kosciola,, wrocilam jak to sie mowi na jego ,,lono,,

Mialam  wspaniala rozmowe -spowiedz z bardzo madrym ksiedzem.

To bylo dla mnie ogromne przezycie i jednoczesnie,,katharsis,,

Przez jakis czas chodzilam na msze, chlonelam kazde slowo kazania,

Nie nie stalam sie jakas nawiedzona dewotka.

Az pewnej niedzieli, proboszcz opowiadal o wycieczcze do Jerozolimy.

I przywiozl stamtad lalke, wyobrazajaca Jezusa, jako niemowlaka,

Na koniec mszy wzial lalke i zaczal nas nia blogoslawic na cztery strony swiata.

Wtedy cos we mnie peklo,

Przestalam chodzic do kosciola,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

:przekleństwa::przekleństwa:Yebany Belzebub!

To ma byc duchowny?!

W co on wierzy,bo napewno nie w Boga!

a udzial Polakow w zyciu KK nadal obniza sie...

wiecie, ja po wielu latach ,,bez kosciola,, wrocilam jak to sie mowi na jego ,,lono,,

Mialam  wspaniala rozmowe -spowiedz z bardzo madrym ksiedzem.

To bylo dla mnie ogromne przezycie i jednoczesnie,,katharsis,,

Przez jakis czas chodzilam na msze, chlonelam kazde slowo kazania,

Nie nie stalam sie jakas nawiedzona dewotka.

Az pewnej niedzieli, proboszcz opowiadal o wycieczcze do Jerozolimy.

I przywiozl stamtad lalke, wyobrazajaca Jezusa, jako niemowlaka,

Na koniec mszy wzial lalke i zaczal nas nia blogoslawic na cztery strony swiata.

Wtedy cos we mnie peklo,

Przestalam chodzic do kosciola,

 

 

Mnie zszokowalo cos innego.Ojciec Rydzyk przyznal, ze nie widzial filmu, ale jego zdaniem jest zly i zli sa wszyscy, ktorzy go ogladali.

I znowu zazdrosny jest o kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj przeraził ten " chocholi taniec" całej pizdowskiej wierchuszki na urodzinach Belzebubiego radia .I ten uroczy obrazek prokuratura stanu wojennego przebiegającego paluszkami po różańcu ,a w drugim rzędzie drący japy w nabożnej pieśni posłowie PiS wywaleni z tegoż za katowanie swoich małżonemałżonek....Himalaje hipokryzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...