Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, hawana napisał:

Super:oklaski:Jak nam Geronimo odmowi towarzystwa to bedziemy sie bawic we dwie.Jak moje plany sie wyklaruja to dogadamy sie dokladnie. Jesli dotre 27., a robote zaczne 28. to caly wieczor nasz:dMilo mi bedzie poznac kogos w realu:d

ale u mnie tylko sobota albo niedziela wchodzi w rachubę jeśli Ci to nie przeszkadza:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

ale u mnie tylko sobota albo niedziela wchodzi w rachubę jeśli Ci to nie przeszkadza:oklaski:

Mieszkam w Wielkopolsce, bede tylko przejazdem. Do czerwca jednak  jeszcze daleko, wiec terminy moga sie zmienic. Odezwe sie pozniej.Moze Marta i Darek sie znajda, mieszkaja niedaleko.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

To ja żeby nasz kraj ratować chyba bym oddała w naturze oczywiście gdyby to ode mnie zależało ale to rola polityków a ja się do polityki nie mieszam szczególnie tej na wysokim szczeblu .A tak na poważnie to Szwajcarii chyba i tak to się opłacało chociaż prowizorycznie stracili.

@Inez ale my jesteśmy biedni. Ameryka już nas zdradziła w Jałcie, teraz mamy taką drugą Jałtę. A rządy bedą w Polsce takie na jakie lobby żydowskie pozwolą. Polska jest zbyt maluczka by się postawić. Morawiecki przecież na wstępie powiedział iż Polska jest "forging of country" - kraj poddany, kolonialny. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hawana napisał:

Mieszkam w Wielkopolsce, bede tylko przejazdem. Do czerwca jednak  jeszcze daleko, wiec terminy moga sie zmienic. Odezwe sie pozniej.Moze Marta i Darek sie znajda, mieszkaja niedaleko.

Hawanko, przejazdem gdzie, ewentualnie dokąd? Może gdzieś będzie bliżej ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LENA_57 napisał:

@Inez ale my jesteśmy biedni. Ameryka już nas zdradziła w Jałcie, teraz mamy taką drugą Jałtę. A rządy bedą w Polsce takie na jakie lobby żydowskie pozwolą. Polska jest zbyt maluczka by się postawić. Morawiecki przecież na wstępie powiedział iż Polska jest "forging of country" - kraj poddany, kolonialny. 

„Umysł jest jak spadochron – lepiej działa gdy jest otwarty.“ Zasada Cole‘a

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

Ozeszzzzz, w Krakowie tez bede 27 06. i 9 .07. Mam przesiadke oczywiscie. Moze bedziesz?

Wiedziałam :D! A Ty się chcesz umawiać w Tarnobrzegu :D ;).

Musimy się skontaktować przez fioletową znajomą i dogadać szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Wiedziałam :D! A Ty się chcesz umawiać w Tarnobrzegu :D ;).

Musimy się skontaktować przez fioletową znajomą i dogadać szczegóły :)

Koniecznie:oklaski:Mysia jest super:d

 Mam dopiero wstepne info. Jak bede znala szczegoly i ustale godziny i noclegi to dam znac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LENA_57 napisał:

 

A niby dlaczego tak Polska jest szykanowana na świecie? Mamy płacić lub oddać w naturze. Problem w tym, że kwota jaką żądają te amerykńskie organizacje żydowskie przekracza nasze możliwości. Polska zbankrutuje.  Będziemy więc oddawać w naturze, kamienice, ziemię, lasy.  Jakiego szantażu użyją w stosunku do Polski, to oficjalnie nie wiemy. 

A zauważyłaś może od jakiego czasu Polska jest" szykanowana "i co się do tego przyczyniło? Otóż " najwyższych lotów dyplomacja" obozu " dobrej zmiany " ,kretyńska ustawa o IPN , utracenie poparcia sojuszników ,a nie mamy jednego w postaci Orbana , który i tak kręci własne lody , utraciliśmy własną podmiotowość " wstając z kolan" ,teraz to tylko dwa metry mułu i szlam ,z którego przyjdzie wychodzić następnym pokoleniom.A także ,już wcale nie ciche przyklaskiwanie antysemityzmowi ,neofaszystowskim bojówkom itp. Kto sieje wiatr ,ten zbiera burzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubimy pierdasić o winie tych i tamtych. Oni zrobi to a tamci tamto. Ale jak trzeba było podpisywać petycję do Trumpa to zamiast 100 000 podpisów na tak liczny naród uzbierało się 38 000. Tak że potrafimy się aktywnie "starać" oj potrafimy !!! Świadomość mamy "wielką" ale w dziedzinie narzekania. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Afryka napisał:

A zauważyłaś może od jakiego czasu Polska jest" szykanowana "i co się do tego przyczyniło? Otóż " najwyższych lotów dyplomacja" obozu " dobrej zmiany " ,kretyńska ustawa o IPN , utracenie poparcia sojuszników ,a nie mamy jednego w postaci Orbana , który i tak kręci własne lody , utraciliśmy własną podmiotowość " wstając z kolan" ,teraz to tylko dwa metry mułu i szlam ,z którego przyjdzie wychodzić następnym pokoleniom.A także ,już wcale nie ciche przyklaskiwanie antysemityzmowi ,neofaszystowskim bojówkom itp. Kto sieje wiatr ,ten zbiera burzę.

Afryko Ty moja, jaka Ty madra jestes...Swiat tego nie wie, wiec musze ja, skromna osobka 164cm i 60 kg zywej wagixd to wlasnie napisac. Wyrwalas mi te slowa z gardla po prostu.nie zamilkne z podziwu i podpisze sie pod tym czterema konczynami , ktore na jodze wytrenuje:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mycha napisał:

Lubimy pierdasić o winie tych i tamtych. Oni zrobi to a tamci tamto. Ale jak trzeba było podpisywać petycję do Trumpa to zamiast 100 000 podpisów na tak liczny naród uzbierało się 38 000. Tak że potrafimy się aktywnie "starać" oj potrafimy !!! Świadomość mamy "wielką" ale w dziedzinie narzekania. 

I obwiniac innych. Najgorsza cecha ludzkiego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mycha napisał:

Lubimy pierdasić o winie tych i tamtych. Oni zrobi to a tamci tamto. Ale jak trzeba było podpisywać petycję do Trumpa to zamiast 100 000 podpisów na tak liczny naród uzbierało się 38 000. Tak że potrafimy się aktywnie "starać" oj potrafimy !!! Świadomość mamy "wielką" ale w dziedzinie narzekania. 

Tak ,masz rację Mysiu i jednocześnie nie ( chodzi o podpisy) . Gdyby nie sprzyjająca sytuacja polityczna w naszym kraju ," świetna polityka zagraniczna" ,to do uchwalenia tej ustawy 447 w ogóle by nie doszło ,co skutecznie blokowaliśmy ,przy wsparciu naszych zagranicznych przyjaciół ,przez wiele lat po odzyskaniu niepodległości po 89 . Doskonale wiesz,że najlepiej kopie się leżącego . Zaprzepaszczono lata mozolnej pracy mnóstwa osób ,w poprawianiu stosunków z Izraelem.

I tyle mam do powiedzenia w tym temacie...a tak na marginesie ,czy my jako Polacy nie żądalibyśmy oddania tych majątków , gdybyśmy byli na ich miejscu !? Przecież pisdziejstwo wyliczyło już ile należy się nam reparacji wojennych od Niemiec , choć ta sprawa jest prawnie zamknięta ,pomimo innej rzeczywistości politycznej ,w której to było rozpatrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

Afryko Ty moja, jaka Ty madra jestes...Swiat tego nie wie, wiec musze ja, skromna osobka 164cm i 60 kg zywej wagixd to wlasnie napisac. Wyrwalas mi te slowa z gardla po prostu.nie zamilkne z podziwu i podpisze sie pod tym czterema konczynami , ktore na jodze wytrenuje:haha:

:love:....a tę jogę ,to musisz mnie osobiście zaprezentować ... czyli nóżki za szyję , swobodnie zarzucone.:haha: :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Tak ,masz rację Mysiu i jednocześnie nie ( chodzi o podpisy) . Gdyby nie sprzyjająca sytuacja polityczna w naszym kraju ," świetna polityka zagraniczna" ,to do uchwalenia tej ustawy 447 w ogóle by nie doszło ,co skutecznie blokowaliśmy ,przy wsparciu naszych zagranicznych przyjaciół ,przez wiele lat po odzyskaniu niepodległości po 89 . Doskonale wiesz,że najlepiej kopie się leżącego . Zaprzepaszczono lata mozolnej pracy mnóstwa osób ,w poprawianiu stosunków z Izraelem.

I tyle mam do powiedzenia w tym temacie...a tak na marginesie ,czy my jako Polacy nie żądalibyśmy oddania tych majątków , gdybyśmy byli na ich miejscu !? Przecież pisdziejstwo wyliczyło już ile należy się nam reparacji wojennych od Niemiec , choć ta sprawa jest prawnie zamknięta ,pomimo innej rzeczywistości politycznej ,w której to było rozpatrywane.

Lasencjo, odnośnie powiązań ustawy 447 z naszą jakąkolwiek polityką, to nie masz racji. Już bodajże w 1999 roku Światowa Organizacja Żydów zapowiedziała, że jak Polska nie da, to będzie grillowana. A to dlatego, że nowo mianowany kanclerz Niemiec orzekł, że koniec z dojeniem Niemiec przez Żydów. Spłacili swoje i szlusss. A organizacje żydowskie, zwłaszcza te amerykańskie, muszą mieć dochód a do roboty nie są chętni. Samo domaganie się majątków bezspadkowych jest sprzeczne z prawem obowiązującym na całym świecie. To nie nasza wina, że u nas mordowano Żydów - chociaż ostatnimi laty Żydzi twierdzą inaczej. Polska oddaje majątki tym, którzy mają do tego prawo. Jeżeli ta ustawa będzie obowiązywać nas to i Amerykanie powinni zacząć płacić Indianom. Bo ich wymordowali, okradli i zepchnęli na margines. A to rdzenni właściciele amerykańskiej ziemi. Prawo ma obowiązywać wszystkich a nie wybrańców. 

Czasami warto poczytać "drugą stronę" a nie tylko tę właściwą politycznie teraz. Tu jest bardzo jasno wytłumaczone. 

http://wprawo.pl/2017/12/29/zydowskie-roszczenia-wobec-polski-proba-przestepczego-wyludzenia-65-mld-dolarow-prokurator/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...