Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:$:haha::zdrówko:

:zdrówko: ja nie gorsza ,,też tutaj namieszałam troszkę,,,:zdrówko: :zdrówko: to są bardzo ciekawe wiadomości z kraju i z życia opiekunkowa,,,tak trzymać,,ma być luz i swoboda ,,,zawsze siadac do laptopa z pozytywem i z uśmiechem,,,i pisać,,,i czytać ,,ale tylko co się w kraju dzieje a nie w piwiarni,,no a teraz sprzątamy tutaj,,bo wpadnie szefowa i po premi nam poleci,,ale jeszcze po jednym:zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

:zdrówko: ja nie gorsza ,,też tutaj namieszałam troszkę,,,:zdrówko: :zdrówko: to są bardzo ciekawe wiadomości z kraju i z życia opiekunkowa,,,tak trzymać,,ma być luz i swoboda ,,,zawsze siadac do laptopa z pozytywem i z uśmiechem,,,i pisać,,,i czytać ,,ale tylko co się w kraju dzieje a nie w piwiarni,,no a teraz sprzątamy tutaj,,bo wpadnie szefowa i po premi nam poleci,,ale jeszcze po jednym:zdrówko:

...a harmonia bez przerwy niech gra ...

:serce:  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Ale zadymy narobiłeś na tym forum swoją osobą,,,czy to baba czy chłop,,głowi się nie jeden ,,nie śpi po nocach ,,rozmyśla itd,  ale już po tragedi,,nicht zu tragisch ,,,damy radę,,jesteś ,,swój chłop" no i jeszcze mój ulubieniec:love:

Niś cu tragisz   :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Na przyszłość: jeśli się będę wypowiadał i uogólniał to pamiętaj, że zawsze wyłączam Ciebie.

Obiecuję Ci, że nie będziesz miał takiej okazji, bo sam się wyłączę. Czy ja naprawdę muszę w jakikolwiek sposób udzielać się na tym forum? Nie, nie muszę i nie będę. Przybijajcie sobie całusy, piwa, piąchy i cokolwiek innego. Jutro poproszę moderatora o usunięcie mojego profilu. Wszystkiego najlepszego Wam w pracy życzę.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marianek napisał:

Obiecuję Ci, że nie będziesz miał takiej okazji, bo sam się wyłączę. Czy ja naprawdę muszę w jakikolwiek sposób udzielać się na tym forum? Nie, nie muszę i nie będę. Przybijajcie sobie całusy, piwa, piąchy i cokolwiek innego. Jutro poproszę moderatora o usunięcie mojego profilu. Wszystkiego najlepszego Wam w pracy życzę.

Maaaariaaaan proszę....  :zdrówko:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marianek napisał:

Obiecuję Ci, że nie będziesz miał takiej okazji, bo sam się wyłączę. Czy ja naprawdę muszę w jakikolwiek sposób udzielać się na tym forum? Nie, nie muszę i nie będę. Przybijajcie sobie całusy, piwa, piąchy i cokolwiek innego. Jutro poproszę moderatora o usunięcie mojego profilu. Wszystkiego najlepszego Wam w pracy życzę.

Nie rób tego!!! przecież tutaj też się odstresowujemy od pracy,,która nie jednemu pada na głowę,,dużo rzeczy musimy traktować z przymróżeniem oka ,,na wesoło,,kurcze :love: mamy tutaj takie przyciski ,gdzie się przyciska i wyskakuje piwo i piącha,,i czego tam jeszcze nie ma,,wszystko jest! prześpij się i jutro inaczej spójrz na świat,,przecież tyle się pisze tutaj,,ze każdy z nas jest inny,,,to jest tutaj taka zbieranina ludzi,,każdy ma w :święty: inną wizję,,no to do jutra:love:

@LACH masz ode mnie następne :serce: bo przepraszac dużo ludzi nie potrafi ,,a jeszcze jak są nie winni,,a przepraszają to już wyczyn,,za to Ciebie kocham ,,a co!!!  ale to też jest ważna zaleta opiekuna,,nie gniewać się,,popisać i się nie gniewać,,wyjasnić i jest ok!! dlatego ja dużo rozmawiam,,nie chcę niejasności,,życie polega na rozmowie,,tam gdzie jest rozmowa nie ma problemu,,,pa Dobranoc 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie rób tego!!! przecież tutaj też się odstresowujemy od pracy,,która nie jednemu pada na głowę,,dużo rzeczy musimy traktować z przymróżeniem oka ,,na wesoło,,kurcze :love: mamy tutaj takie przyciski ,gdzie się przyciska i wyskakuje piwo i piącha,,i czego tam jeszcze nie ma,,wszystko jest! prześpij się i jutro inaczej spójrz na świat,,przecież tyle się pisze tutaj,,ze każdy z nas jest inny,,,to jest tutaj taka zbieranina ludzi,,każdy ma w :święty: inną wizję,,no to do jutra:love:

Dobrze pisałaś: ciii, nie tak publicznie i nie zaraz z kraju i ze świata.

Trzeba było tak z nienacka i z zadupia!

:szydera::serce::cmok::hura::haha::dyskusja::szok: itd.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marianek napisał:

Obiecuję Ci, że nie będziesz miał takiej okazji, bo sam się wyłączę. Czy ja naprawdę muszę w jakikolwiek sposób udzielać się na tym forum? Nie, nie muszę i nie będę. Przybijajcie sobie całusy, piwa, piąchy i cokolwiek innego. Jutro poproszę moderatora o usunięcie mojego profilu. Wszystkiego najlepszego Wam w pracy życzę.

@Marianek Ty mnie nawet nie wnerwiaj >:(:lanie: Uznam , że nie przeczytałam tego postu , bo masz dzisiaj gorszy dzień i napisałeś go pod wpływem emocji . Obiecałeś mi kiedyś , że nie będziesz nas ignorował , więc dotrzymuj słowa i tu siedz :haha: Bo jak nie , to pojadę pod ruską granicę , odnajdę Cię i osobiście nakopię  do tyłka :cool: A teraz :cmok: na dobry sen i melduj mi się ładnie jutro :czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Nie rób tego!!! przecież tutaj też się odstresowujemy od pracy,,która nie jednemu pada na głowę,,dużo rzeczy musimy traktować z przymróżeniem oka ,,na wesoło,,kurcze :love: mamy tutaj takie przyciski ,gdzie się przyciska i wyskakuje piwo i piącha,,i czego tam jeszcze nie ma,,wszystko jest! prześpij się i jutro inaczej spójrz na świat,,przecież tyle się pisze tutaj,,ze każdy z nas jest inny,,,to jest tutaj taka zbieranina ludzi,,każdy ma w :święty: inną wizję,,no to do jutra:love:

@LACH masz ode mnie następne :serce: bo przepraszac dużo ludzi nie potrafi ,,a jeszcze jak są nie winni,,a przepraszają to już wyczyn,,za to Ciebie kocham ,,a co!!!  ale to też jest ważna zaleta opiekuna,,nie gniewać się,,popisać i się nie gniewać,,wyjasnić i jest ok!! dlatego ja dużo rozmawiam,,nie chcę niejasności,,życie polega na rozmowie,,tam gdzie jest rozmowa nie ma problemu,,,pa Dobranoc 

Ja wiem, że jedno słowo przesądza o życiu lub śmierci.

W ich potoku czasem jesteśmy niezrozumiani.

I co mogę jeszcze napisać???

Poprosić o uśmiech i nie strzelanie focha.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

Ja wiem, że jedno słowo przesądza o życiu lub śmierci.

W ich potoku czasem jesteśmy niezrozumiani.

I co mogę jeszcze napisać???

Poprosić o uśmiech i nie strzelanie focha.

Ale się będę ,, cieszył '',

ale się będę ,, cieszył''.

Konkurencji praktycznie żadnej.:szydera:

Mam nadzieję, znając wielu Lubelaków, że to będzie najlepszą motywacją do zmiany pochopnych planów.  :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LACH napisał:

LACH to úśmiech. 

A do starego wrócić nie mogę. Regulamin  :cześć3:

 

 

Jakby inna ,,plcia,, byla, to moze byc Laska,, slicznie.

ale Lach jest ok, 

Mnie sie kojarzy z legenda ,,LACH CZECH i RUS,,

Lach jest fajny i ma suoer awatarek!

 

 

 

 

 

 

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś w temacie bo od kilku  stron tego tematu to było raczej nie w temacie O.o Jak widzę niektóre osoby trzeba by było odesłać do słów moderatora ,które umieścił jakiś czas temu .Może wszyscy przeczytajcie jeszcze raz z uwagą co moderator chciał nam przekazać bo chyba do niektórych osób  nic nie dotarło albo nie czytali .Przeciaż po polsku jest napisane :(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

A dzisiaj mamy .......image.png.b4778766ab086afc3f256ded0644cde5.png:cześć2:

Sa różne przejawy odwagi ,bohaterstwa ale poświęcić życie dla swojego kraju ,ojczyzny to jest heroizm, bohaterstwo przez duże B sama nie wiem jak to nazwać nawet ciężko mi to pojąć .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LACH napisał:

Ja wiem, że jedno słowo przesądza o życiu lub śmierci.

W ich potoku czasem jesteśmy niezrozumiani.

I co mogę jeszcze napisać???

Poprosić o uśmiech i nie strzelanie focha.

Mam nadzieję,że to pierwsze zdanie to taka przenośnia bo jakby tak było na prawdę to chyba by się ziemia wyludniła ;) Reszta wypowiedzi jest ok.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

No wreszcie coś w temacie bo od kilku  stron tego tematu to było raczej nie w temacie O.o Jak widzę niektóre osoby trzeba by było odesłać do słów moderatora ,które umieścił jakiś czas temu .Może wszyscy przeczytajcie jeszcze raz z uwagą co moderator chciał nam przekazać bo chyba do niektórych osób  nic nie dotarło albo nie czytali .Przeciaż po polsku jest napisane :(

Tylko nie odesłać :rozpacz: bo ja pierwsza na tapetę bym pleciała,,,a słowa Moderatora znam na pamięc,,:święty:,,ale jestem przeciez nie usłuchana,,nikt mnie nigdy do porządku nie ustawi jak sama tego nie zrobię,,,:rozpacz: a polski znam,, ale nieraz trzeba zjechac z torów,,aby zmienić atmosferę na bardziej przyjemniejszą,,, jeszcze coś ,,,nikt nie lubi pouczania,,, @INEZ tutaj wszyscy są dorosli,,,tylko mi głupoty zawsze w głowie,dlatego mam tak wesoło i cudownie w życiu,,,no!! a teraz do poduchy i śnić,,,aby jutro otworzyć z uśmiechem laptopa i pozytywnie myśleć,,,pa Dobranoc!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blondi napisał:

Tylko nie odesłać :rozpacz: bo ja pierwsza na tapetę bym pleciała,,,a słowa Moderatora znam na pamięc,,:święty:,,ale jestem przeciez nie usłuchana,,nikt mnie nigdy do porządku nie ustawi jak sama tego nie zrobię,,,:rozpacz: a polski znam,, ale nieraz trzeba zjechac z torów,,aby zmienić atmosferę na bardziej przyjemniejszą,,, jeszcze coś ,,,nikt nie lubi pouczania,,, @INEZ tutaj wszyscy są dorosli,,,tylko mi głupoty zawsze w głowie,dlatego mam tak wesoło i cudownie w życiu,,,no!! a teraz do poduchy i śnić,,,aby jutro otworzyć z uśmiechem laptopa i pozytywnie myśleć,,,pa Dobranoc!!!

Ja aż takiej dobrej pamięci to nie mam ale tak czytam ostatnio i czytam co się tu pisze i chciałabym ,żeby to forum chociaż malutkie, skromniutkie było miejscem gdzie jak jest nam smutno i żle i mamy chwilę zwątpienia  dawało nam wszystkim wsparcie , pocieszenie ,radość i sprawiało ,że na naszych bużkach pojawiał się uśmiech :) Wszystkim nam czasami głupoty w głowie najważniejsze ,żeby były to wesołe głupoty ..Nikogo nie pouczam broń boże przykro mi ,że tak to odebrałaś .Pozdrawiam .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...