Skocz do zawartości

Na co można liczyć w święta?


Gość nowaopiekunka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowaopiekunka

Dobry wieczór!!!

Dziewczyny wyjechałam na początku grudnia na 2 miesiące. Skusiła mnie premia od agencji 200 euro i dobre jak dla mnie wynagrodzenie. Być może to źle zabrzmi, ale czy rodziny niemieckie dają wam pieniądze na święta? Liczę każdy grosz bo muszę spłacić zadłużenie. Do tego to moje pierwsze święta po za domem i chciałabym zarobić jak najwięcej.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na ostatnich bo dawna już nie muszę :)) świętach spędzonych w de dostałam 500 € ale to było 2 tygodnie przed zjazdem i rodzina chciała żebym na pewno wróciła. Nie wiedzieli że do nich wróciłabym bez żadnych pieniędzy bo to byli kochani ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie liczę na nic bo na świętach byłam tylko raz. Od 3 lat zjeżdżam i cieszę się świętami w Polsce. To takze wasz wybór bo kiedy ja jestem w polsce wy uczciwie zarobicie 900-1000 €. Dadzą to dadzą a jak nie to trudno. Premie powinna przyznawać agencja no chyba że jesteście na własnym rachunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne są tutaj wypowiedzi,generalnie jedna zasada jak trafisz...albo dobrze ,albo żle...a Agencje niektóre robią poczęstunek i jakieś prezenty ostatnio była tak Agencja -zrobiła poczęstunen i bon za 30 euro ,którego nie można było zrealizować---pic na wode......a byłem tam rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Stary temat ,ale czy obecnie się coś zmieniło? ja tylko raz zostałam na święta wielkanocne i powiedziałam sobie ,że nigdy w życiu i za żadne pieniądze nie zostanę na święta w DE,strasznie tęskniłam za rodziną swoją  i te święta były dla mnie bardzo biednymi świętami ,przeżyłam bo to tylko 2 dni ,nic nie dostałam na święta ale nawet nie oczekiwałam bo wiedziałam ,że od chytrusów nic nie dostanę .Agencja zapłaciła mi 100 euro za te święta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...