Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Oferta do Seniorki z Essen | 1500 euro + premia

Stawka: 1500 euro + premia 500 euro
  Termin: 24.03.2022 - 24.05.2022
Miejscowość: 45133 Essen, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  59285

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna (92 l., 46 kg, 160 cm) cierpi na demencję i zniedołężnienie starcze. Pani porusza się za pomocą rollatora, nie potrzebuje pomocy podczas wstawania. Ma zachowane zdolności komunikacyjne i orientację, dobrze słyszy, natomiast jest niewidoma na jedno oko. Seniorka jest częściowo inkontynentna – asekuracyjnie korzysta z pieluchomajtek. Pani jest bardzo rozmowna i chętnie opowiada historie ze swojego życia, przede wszystkim z czasów młodości. Ze względu na duże trudności ze schodzeniem po schodach, raczej nie wychodzi już na spacery i cały czas spędza w domu. Mimo zaawansowanego wieku stara się wiele czynności wykonywać bez wsparcia Opiekunki (m.in. higiena intymna). Należy przede wszystkim przypominać jej o regularnym spożywaniu posiłków i zażywaniu lekarstw.

Obowiązki

Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu i kąpieli, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka na pierwszym piętrze, w czteromieszkaniowej kamienicy. Najbliższy sklep (Edeka) znajduje się 5 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...