Skocz do zawartości

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Avanti Medic napisał:

U góry Pisala Pani ,że nie zna Pani agencji   , a teraz  wystawia Pani niepochlebną opinię . WSZYSTKO JASNE - KONKURENCJA  . 

Nie przypominam sobie abym wystawiała Państwu jakąkolwiek opinię . Proszę czytać posty i regulamin forum ze zrozumieniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Avanti Medic napisał:

U góry Pisala Pani ,że nie zna Pani agencji   , a teraz  wystawia Pani niepochlebną opinię . WSZYSTKO JASNE - KONKURENCJA  . 

A mi się wydaje,że @violka napisała iż nie zna agencji.Natomiast niepochlebną opinię wystawiła wam @wichurra.Proszę czytać ze zrozumieniem (tekstu,bo o zrozumieniu opiekunek nawet nie marzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

A mi się wydaje,że @violka napisała iż nie zna agencji.Natomiast niepochlebną opinię wystawiła wam @wichurra.Proszę czytać ze zrozumieniem (tekstu,bo o zrozumieniu opiekunek nawet nie marzę)

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

A mi się wydaje,że @violka napisała iż nie zna agencji.Natomiast niepochlebną opinię wystawiła wam @wichurra.Proszę czytać ze zrozumieniem (tekstu,bo o zrozumieniu opiekunek nawet nie marzę)

  Mnie  się nie wydaje a jestem pewna chociaż te wpisy czytała tylko jeden raz ale ze zrozumieniem chyba :szok:  A Ty  jak możesz tak pisać??>:( nie znasz się i już :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, INEZ napisał:

Piszę do @Moderator Dlaczego moje wpisy zostały usunięte ?????

Noooo,tez jestem ciekawa dlaczego?Nic w nich obraźliwego dla agencji nie było,a jednak.....Niby forum branżowe  a zwykłe zapytanie jest usuwane...Agencja nas pierwsza zapytała przecież....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Noooo,tez jestem ciekawa dlaczego?Nic w nich obraźliwego dla agencji nie było,a jednak.....Niby forum branżowe  a zwykłe zapytanie jest usuwane...Agencja nas pierwsza zapytała przecież....

Dokładnie .W moich wpisach też nie było nic nie stosownego a może było ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...