Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Oferta do mobilnej seniorki

Stawka: 1550 Euro + Premia 500 Euro
  Termin: 14.10.2021 - 14.12.2021
Miejscowość: Velbert, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  55884

 

Informacje na temat zlecenia

Seniorka (92 l., 60 kg, 165 cm) cierpi na cukrzycę i demencję początkową. Pani jest kontaktowa, myśli logicznie, jedynie zdarza jej się zapominać faktów. Dobrze mówi, słyszy i widzi. 2 razy dziennie przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna w celu podania lekarstw i kontroli ciśnienia. Podopieczna lubi oglądać telewizję, czytać, grać w gry karciane. Z charakteru jest bardzo kulturalną i kontaktową osobą, lubi dbać o swój wygląd. Seniorka porusza się samodzielnie (parę miesięcy temu miała złamaną nogę, szybko doszła do pełnej formy). Dwa razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta (poniedziałek, piątek). Pani ze względu na cukrzycę nie może jeść za wiele słodyczy (obecna Opiekunka kupuje jej słodycze dla diabetyków). Po 19:00 Seniorka siada przed telewizorem, rozwiązuje Sudoku i zajmuje się sobą.

Obowiązki

Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Seniorka mieszka sama na obrzeżach miasta w domku jednorodzinnym. Jest to małe miasto, blisko domu są sklepy (Penny, Kaufland). Do dyspozycji Opiekunki jest rower, w domu własny pokój oraz oddzielna łazienka i dostęp do internetu.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...