Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

ZLECENIE OD ZARAZ!

Stawka: 1800
  Termin: 15.09.2021 - 15.11.2021
Miejscowość: Bad Wildungen, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  34537

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczny (93 l, 80 kg, 180 cm) ma częściowe zaburzenia w orientacji czasu i świadomości. Senior zachował zdolności komunikacyjne, nosi aparat słuchowy i okulary. Jest w pełni mobilny i nie potrzebuje wsparcia przy chodzeniu. Lubi spacerować po ogrodzie, wtedy korzysta z rollatora. Pan nie potrzebuje wsparcia w nocy. Nie ma wprowadzonej żadnej diety. Z charakteru Senior jest towarzyski i kochający – bardzo troszczy się o swoją żonę. Chętnie słucha muzyki i czyta gazety, interesuje się polityką. Jest w głównej mierze samodzielny i nie wymaga pomocy w codziennych czynnościach.

Podopieczna (92 l, 70 kg, 168 cm) cierpi na zniedołężnienie starcze i osteoporozę. Ma zachowane zdolności komunikacyjne, nosi aparat słuchowy i okulary. Pamięć Seniorki jest zaburzona. Porusza się ze wsparciem rollatora, wchodzenie po schodach jest uniemożliwione ze względu na chorobę zwyrodnieniową biodra. Podopieczna jest w pełni kontynentna. Z charakteru jest osobą przyjacielską i wymagającą. Chętnie pomaga w domu, sama przygotowuje posiłki i zajmuje się ogrodem.

Obowiązki

Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Małżeństwo mieszka z jamnikiem w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do pomocy przychodzi sprzątaczka i ogrodnik. Sklep znajduje się nieopodal, Opiekunka ma możliwość korzystania z samochodu. Zapewniony jest oddzielny pokój z dostępem do internetu i telewizorem.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...