Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sięokaże ,to nas jest tam full na tych portalach randkowych:hahaha:  samo życie,,:serce::love: 

 

Ja kiedyś wspomniałam samotnej koleżance ,,aby weszła na taki portal randkowy,,pozna może kogoś i nie będzie sama,,to kazala mi się popukac w głowę:płacz: i,,w internecie mam szukać faceta? " i do tej pory jest sama,,natomiast inna moja koleżanka wlasnie ze swoim kiciusiem objeżdza kraje i rodziny,,szczęsliwa i zakochana ,,kicius jej wniebowzięty,,a ma 60 lat,,przeżywa drugą młodośc,,popieram takie związki,,chodzby miały trwać rok to warto być przez chwilę szczęsliwym,,zapoznala go na portalu randkowym w USA,,mam dużo znajomych co są w zawiązkach z facetami poznanymi przez portal randkowy,,także się udaje dziewczynom,,nie być samotną,,poznac kogoś,byc w siódmym niebie,,furwać w obłokach,,:serce::love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i samo już pisanie i poprawienie swojego ogłoszenia daje okazję, żeby siebie i swoje oczekiwania  jakoś dokładniej określić -

poznawać samą siebie.

    A żeby poznać trochę lepiej stronę przeciwną  (czyli mężczyzn w moim przypadku ) i zdobyć rozeznanie  to lepiej napisać o sobie dosyć skąpo i wtedy jest naprawdę większy  odzew. Na prawdę można się przyjrzeć temu co nam ten rynek oferuje.

@Blondi I czy mężczyzna musi być aż taki urodziwy ?  i jak wtedy wyjechałabym na 2 miesiące ?

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity musi mieć to coś,to coś co Tobie sie podoba, co Ty w nim zauważasz,,co Ciebie w nim kręci,,pisalaś ostatnio o miłym glosie,,to prawda ,,nie jeden ma taki głos -byle jaki ,jakiś taki niedorobiony,,ale są takie męskie glosy,że chce się zobaczyć co to za maska kryje się za tym głosem,,taki charakterystyczny,dzwięczny, no taki męski,,że chce się sluchac tego glosu i chce i chce,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Oj, tak, męski głos. Oj, tak jeden mężczyzna tak mnie niebywale oczarował... I głos może też odrzucać : piskliwy, za wysoki...

      No i weszłam na tą stronę którą Ty znalazłaś

http://www.polishcupid.net/pl/

Nie no coś by się tam wybrało - tragedii nie widzę ( na zdjęciu każdy trochę tłuściejszy ), choć to emigranci, a ja w kraju zostaję, więc nie będę tam szukać.

Ale stronę warto znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity jesteś niemożliwa:hahaha: a ja samą tragedię widzę:hahaha: może ja dziadków oglądałam?:płacz:hahha  a głoś może być takiego wsiura,,że sluchac nie można,,

Ja jak sobie załatwiałam auto z Bla Bla car to zadzwoniłam do faceta jak juz sobie zarezerwowałam,,a tam jaki głos sie odezwał męski ,taki rasowy,,:hahaha:myślę sobie jak Ty chlopie wyglądasz,,masz piękny głos taki z jajami,,,no i przyjeżdza po mnie ,,facecik mojego wzrostu,,no może cm wyższy:hahaha: fajny facet ,,nie dośc że glos to i charakter super,,także poznany nie na portalu a na innym auto portalu-hahahha , fajny facet i teraz mój znajomy ,który dzwoni aby spytać czy nie wracam do PL,,hahaha facet się zakochał,,ale ja nie! :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Ja już się wyrandkowałem dawno temu na portalach, więc pozytywnie oceniam to...Blondi, żartowałem.  nie jestem na żadnym portalu...idź spać , nie szukaj mnie na portalach...przyjdzie taki dzień , to przyjadę na kuniu:hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Serenity napisał:

@Blondi Oj, tak, męski głos. Oj, tak jeden mężczyzna tak mnie niebywale oczarował... I głos może też odrzucać : piskliwy, za wysoki...

      No i weszłam na tą stronę którą Ty znalazłaś

http://www.polishcupid.net/pl/

Nie no coś by się tam wybrało - tragedii nie widzę ( na zdjęciu każdy trochę tłuściejszy ), choć to emigranci, a ja w kraju zostaję, więc nie będę tam szukać.

Ale stronę warto znać.

Tez bym zajrzała :) ale sie obawiam , że mnie wciągnie ...................:serce::serce::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość aga napisał:

Tez bym zajrzała :) ale sie obawiam , że mnie wciągnie ...................:serce::serce::serce:

Jeśli nie masz stałego partnera to zaglądaj śmiało i to wszędzie !

Tam akurat są emigranci, ale niejeden myśli jak wrócić do kraju i ...nie z pustymi rękoma bynajmniej.. A nawet na moim  polskim portalu napisali do mnie dwaj Polacy z zagranicy, a jeden marzy o powrocie do kraju - gdyby mial do kogo - jak napisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zabawiłam  na portalu,,skrzynka mało nie pęknie,,:hahaha:,,,następnego rozszyfrowałam szybciutko,,ale opiszę jednego

Steve mieszka w Szwajcarii, oczywiście z córką ,sam bo żona zmarła na raka,,córka ma 9 lat,Steve zakochany od pierwszego spojrzenia na moje foto-hahahha ,chce bardzo mojego skypa i meila,,chce mi wysłac zdjęcia swoje i córeczki,,, a prosze bardzo ,,myślę sobie co Ty chłopie chcesz mi przysłac,,:płacz: jest meil i zdjęcia,,jest niby tatuś i jest niby coreczka,,innej trochę rasy,innej narodowości,widac po urodzie,,tak bardzo chce coś więcej o mnie wiedzieć itd, itd, a ja krótko napisałam do faceta

Ty szukaj matki dla dziecka ,bo ja się nie nadaję już na matkę dla Twojej córki,,jestem ciągle w rozjazdach i w podróżach,nie trać na mnie czasu itd itd, i cisza!!!!spokój,,,

znamy te ich numery z dziecmi i chorobami i innymi cudami,,narobią sobie zdjęc z obcymi dziećmi i biedaki szukają niańki ,,niby nianki,,,hahahha bo wiadomo co się za takim debilem kryje? nie! 

a o skypie może sobie pomarzyć,,hahahha 

może nie brzydki ,,ale już jestem uczulona na ich dzieci takie 9 lat,,stary chlop ma male dzieci ,,dziwne i tyle,,no ja w życiu bym się nie wepchała do kogoś z takim dzieckiem,,ja chcę pożyc teraz a nie w dziecorajni siedzieć,,,dosc ,,

 

A to jeden z listów ,,dla tych co zaczynają zabawę,,aby wiedziały,że taka pisanina to ktoś inny niż na zdjęciu to raz, wszystko wyssane i wymyślone, uważac dziewczyny na takich-gonić od razu,,,nie weirzyć w żadne słowa,,w żadne komplementy:hahaha: 

Dzień dobry? Modlę tę wiadomość spotyka cię dobrze .. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z tobą, jak to jest ze mną. Jak już wiesz, mam na imię Piotr. Byłem rozwiedli w ciągu ostatnich pięciu lat, ale mam 14-letniego syna, i myślę, że teraz jest czas dla mnie, aby spotkać się z kimś, że mogę spędzić resztę życia z. Jestem nowy w tym randki online, ale po przeczytaniu profilu wydaje się być kimś, ciekawe i bardzo ładne. Kiedyś myślałem, piękne damy jak ty jest już poważnie spotykać, ale postanowiliśmy spróbować wysyłając wiadomość do ciebie .. Mówią, że nie zaszkodzi spróbować. Czuję wielkie poczucie humoru w swoim profilu. Chciałbym wiedzieć więcej o Tobie, i chciałbym podzielić się z wami więcej o sobie, a także wysłać kilka zdjęć mnie i mojej rodziny, jeśli posible. Chcę, żebyś wiedział, że miłość nie liczy się odległość, która oddziela nas, kiedy dwie dusze mają być bececause stałej piśmie do siebie i rozmawiać na skype pomoże nam zbliżyć się do siebie nawzajem .. Byłbym szczęśliwy, gdyby mógł daje to szansę na rozwój komunikacji w coś wspaniałego, bo życie jest zbyt krótkie, aby być sam ... Warto również wiedzieć, że wiek to tylko liczba, co jest najważniejsze to miłość. Będę zadowolony, gdybyśmy mogli także porozmawiać na skype, ponieważ musimy rozmawiać i widzieć się nawzajem przed kamerą. Chcę, żebyś wiedział, że szukam poważnego związku, który może nas doprowadzić do małżeństwa, więc jeśli nie jesteś gotowy, nie trać czasu i moje, bo nie jestem tutaj, aby dobrze się bawić i grać ze swoimi uczuciami. Kończę tutaj, ale mam nadzieję usłyszeć od ciebie szybko. Miłego dnia withmany uściski ode mnie do ciebie.

Piotr.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlondiOch, myślałam, że pęknę ze smiechu . No, boki rwać. Co to komp tłumaczy czy facet polskiego się tak nauczył ? Kapitalny.

     Mnie dziś nic ciekawego nie wpadło, ale wcześniej był prawdziwy masochista. ale nie umiem tu tekstu wkleić. Jak to się robi ?

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spać nie mogłam więc poszłam jeszcze telewizorek poogladać i co mi się trafiło@samotność w sieci z Andrzejem Chyrą i Magdaleną Cielecką w rolach głównych 11 lat temu byłam na premierze tego filmu polecam wszystkich randkowiczom a książka jest podobno o wiele lepsza chyba kupię sobie przed wyjazdem do de bo tak mnie w to randkowanie w sieci wkręciliście,że chociaż książkę sobie poczytam:):serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Steve nie odpuszcza i chętnie on przyjedzie do mnie,,bo ma full czasu,,a córka w szkole z internatem,,to też znamy,,dzieci w szkołach i dzieci bardzo są wyrozumiałe,że tatuś ma znajomości,,:hahaha: tatuś ma córkę ,ale tatus ma dużo wolnego ,,tatuś pracuje jeszcze-hahahha  -nie mam ochoty już  nic pisac do tego Steve,,jestem pewna na 100% ,że takie pierdolety pisze do tysiąca innych zapoznanych na forach kobiet,,,nie jedna będzie w obłokach,że ktoś ją chce,,nie jedna uwierzy we wszystko co napisze,,ale nie ja:hahaha: ja jestem takim badaczem -hahha a co! też jestem cwana,,niech nie myślą,że złapali zdobycz i mogą rządzić,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Moja droga , ten twój Steve to może pisać do wielu, ale przyjechać do 10 naraz to i  on nie da rady...bo Duchem Św. nie jest... Jakby tak bać się niewierności męskiej to już koniec w przedbiegach.

     Jak dla mnie to on by odpadł, bo po polsku kiepsko mówi, a lubię pogadać, ale nie każdej to potrzebne

     Ja od 3 dni jestem oto  w internetowym związku, który w międzyczasie  przetrwał wiele innych i  od dziś staje się właśnie  prawie monogamiczny. Obiekt zainteresowania dość wygadany, ale o seks mnie nie zapytał - kultura. Najważniejsze ; nie mieszka daleko ode mnie ( w kraju ), bo pół godziny autobusem.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój korespondent tak mi uprzejmie napisał w pierwszych zdaniach swojego listu:
Nie wiem co będzie, czy mi odpiszesz czy nie ? Chciałbym Ciebie po prostu poznać, może się zaprzyjaźnić ...Bez specjalnych oczekiwań, ciśnienia... Pasuję do dwóch ostatnich zdań z "Twojej układanki".Nie palę, alkohol mógłby nie istnieć (prywatnie nie piję nawet piwa),choć w określonych okolicznościach oczywiście można się ze mną napić.

          Ale hmmm  mam wrażenie, że jest ode mnie młodszy i dodał sobie lat żeby się dopasować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity latami to bym sie w ogóle nie przejmowała ,,powinien nawet  być młodszy,bo faceci tak szybko się starzeją a kobiety młodnieją,,,:hahaha: także potem nie widac nawet ,,w zyciu nikt nie powie ,że on jest młodszy,,na lata nie patrz,,patrz na :serce: a z korespondencji widac ,że ładnie nawet pisze,więc warty Twojej uwagi,,do dzieła z nim @Serenity 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...