Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blondi napisał:

Słuchać słucham Disco Polo,,bo rozluzniają i wprowadzają w fajny nastrój,,muzyka leczy,,uspokaja,a teraz  :oklaski:uśmiech:hura:

Dobrze gadasz :d A teraz dawaj namiary na jakieś forum randkowe . Jak nasze zezli mnie na całego , to wskoczę tam sobie . Przypuszczam , że jest tam 1000 powodów aby się porządnie uśmiać  . :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Dobrze gadasz :d A teraz dawaj namiary na jakieś forum randkowe . Jak nasze zezli mnie na całego , to wskoczę tam sobie . Przypuszczam , że jest tam 1000 powodów aby się porządnie uśmiać  . :d 

Wybiegłam z obiegu,,ktore teraz są na czasie,,ale ostatnio się bardzo reklamuje  jedno forum randkowe,,za darmo wszystko,,za darmochę popisać można i inne cuda na kiju:hura: ale jakie tam palanty są ?? to nie wiem,,ale zaraz luknę w jedno miejsce,,mam

www.smartpage.pl 

do roboty,,zrób wywiad  i dawaj ,,recenzję:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Dobrze gadasz :d A teraz dawaj namiary na jakieś forum randkowe . Jak nasze zezli mnie na całego , to wskoczę tam sobie . Przypuszczam , że jest tam 1000 powodów aby się porządnie uśmiać  . :d 

A Ty dawno w ucho chyba nie dostałaś. :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wybiegłam z obiegu,,ktore teraz są na czasie,,ale ostatnio się bardzo reklamuje  jedno forum randkowe,,za darmo wszystko,,za darmochę popisać można i inne cuda na kiju:hura: ale jakie tam palanty są ?? to nie wiem,,ale zaraz luknę w jedno miejsce,,mam

www.smartpage.pl 

do roboty,,zrób wywiad  i dawaj ,,recenzję:haha:

Jeszcze pomyślę , ale chyba mnie przekonałaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze pomyślę , ale chyba mnie przekonałaś :haha:

Przecież nikt Ciebie nie zgwał...i jak sobie poznasz jednego czy drugiego a popisac zawsze można, porównać nawet, zobaczyć jakiego niektórzy mają bzika, w ogóle warto, przecież nikt nikomu nie każe się wiązać zaraz,,ale można fajnych ludzi też spotkać, poznać ,przecież to nie zbrodnia,,:love: w jakich my czasach żyjemy,,dziwolągi też są,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pozdrawiam wszystkich randkujących i nie randkujących, wolnych i niewolnych,

ja założycielka tego tematu. Milczę od dawna, bo istotnie coś... coś ... jakby się wydarzyło w tej mojej pustce i samotni i bardzo bałam się zapeszyć.Nadal się boję, ale już nie tak.

Tu pisałam zawsze lekko o miłości, randkach i nierandkach, dla swojej i cudzej rozrywki,

ale powiem Wam, że i w dojrzałym wieku może się coś zdarzyć coś wartościowego,

ale to wartościowe tak tanio nie przyjdzie, trzeba trochę zaufać, zaryzykować, okazać elastyczność i patrzeć czy jednak druga strona też jest do tego skłonna.

Nic tu nie jest proste, ani pewne.

Ale musi być Vabank !

bo życie kpi z ostrożnych graczy....

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Teraz inne sprawy, inne obowiązki, inne podejście, inne trudności.

Ale to nie jest sanatorium ani jakaś kariera. To jest tylko inne zadanie. Inne. Potrzebowałam już tej inności bardzo.

Narzeczony zajmuje się różnymi interesami, porządny i bardzo tradycyjny. Zapracowany.

Na razie nie mogę sobie pozwolić na wyjazd. Ale czasem korci...I czasem żal...

Bo opiekunka to niby uwiązana a jednak też wolna.

Ale teraz potrzeba mnie gdzie indziej i to jest istotnie  doceniane i tego pilnuję.

Wszystkiego mieć nie mogę.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dodzisława napisał:

@Serenity Ale że byłas w tym sanatorium w Sopocie czy nie byłaś, bo juz całkiem zgłupiałam. :d  Posiadanie narzeczonego wymaga pewnych  wyrzeczeń. To prawda stara jak świat. Trzymam kciuki aby się wszystko udało:serce:

Chyba mylisz @Serenity z @sayonara 52 :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak bylam u lekarza rodzinnego zapomniałam poprosić o wypełnienie kwestionariuszy do sanatorium....gapa ze mnie. Nigdy nie byłam i czas najwyższy sie wybrać....:d wiem....wiem czas oczekiwania to 2 lata  :szydera: jak wrócę to załatwię tę sprawę....a co ? Kto mi zabroni ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Ostatnio jak bylam u lekarza rodzinnego zapomniałam poprosić o wypełnienie kwestionariuszy do sanatorium....gapa ze mnie. Nigdy nie byłam i czas najwyższy sie wybrać....:d wiem....wiem czas oczekiwania to 2 lata  :szydera: jak wrócę to załatwię tę sprawę....a co ? Kto mi zabroni ?

Ale dlaczego wspominasz o tym w randkowym wątku ? Dajesz nam do zrozumienia , że masz jakieś niecne zamiary  ? :d:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Ostatnio jak bylam u lekarza rodzinnego zapomniałam poprosić o wypełnienie kwestionariuszy do sanatorium....gapa ze mnie. Nigdy nie byłam i czas najwyższy sie wybrać....:d wiem....wiem czas oczekiwania to 2 lata  :szydera: jak wrócę to załatwię tę sprawę....a co ? Kto mi zabroni ?

Poprzemy cię u każdego doktora ...od głowy . Potwierdzimy , że masz już jakieś omamy , że jak sanatorium ....to randki konieczne . Bez nich sanatorium się nie liczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...